Огляд каталогу
- 2,534 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 2534 результатів
Перегляньте маркету у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,534 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 1,464,424 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає маркету з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Бігаю сюди постійно на попусках купити смакоту, все супер”
“Особлива подяка персоналу цього магазину! Тут є проблема з тим що деякі продукти інколи можуть бути зіпсованими, але враховуючи обставини (й0бана русня), для регіонального невеликого магазину тут якісний сервіс, і достатній асортимент. Дякую вам!”
“Часто покупаю здесь. Цены радуют. И ассортимент тоже.”
“Зручний цілодобовий супермаркет. В магазині працює кафетерій "на винос", в якому готують піцу і можна також придбати готові сендвічі, роли, різноманітні снеки та напої.”
“Магазин приємний і пропонує безліч різноманітних продуктів та напоїв. Дуже зручне місце.”
“Кращий магазин АТБ на Виноградарі, великий і красивий всередині”
“Гарний магазин. Окреме дякую новій піцайолі Ірині. Дуже смачно та швидко готує, багато начинки. Була приємно вражена особливо на 8 березня. Я ще не бачила щоб так відповідально і з творчістю навіть прикрашали піцу))”
“Охоронець Олександр - неймовірний професіонал і дуже добра людина! Премію йому”
“Новий АТБ на тому ж місці, де був недорозвинений «Фуршет». Ця сім'я магазинів АТБ найбільш адаптована до сучасних вимог покупців в Україні. Конкурентів практичних немає магазинів АТБ в Україні! Приміщення чисте, відмінна вентиляція! Все необхідне із товарів є. Цей маркет зручно розташований біля житлових будинків та транспортних зупинок. Подібний маркет тут давно був необхідний. Рекомендую цей маркет.”
“Небольшой магазин вышел купил по мелочи дешевле кое что вообщем магазин у дома нормально”
“Дуже гарний магазин дуже привітні люди але один охоронець дуже поганий але персонал дуже хороший і ласкавий”
“Атб як атб. У вечері досить багато людей і є черги. А так полички заповнені, товар є.”
“Найкращі співробітники з усіх мереж роздрібної торгівлі у харчуванні. Дякуємо.”
“Прекрасний магазин дуже привітний персонал. Завжди все можна легко знайти. Магазин дуже маленький за площею але компактний і дуже зручний. Ходжу лише сюди і всем рекомендую! Усі працівники заслуговують премії і підвищення зарплат. На відміну від інших атб тут дуже доброзичливі працівники. Відвідую атб не у пікові години бо там дуже людно і вирішити цю проблему я не бачу можливості адже торговельна площа магазину дуже маленька а супермаркетів поблизу немає і всі люди йдуть сюди. Але це проблема не персоналу і вірогідно навіть не керуючої конкретного цієї точки а керуючих мережею тому що люди там працюють на кількох посадах одночасно і роблять те що каже менеджмент і свою роботу виконують відмінно. Оце щодо запахів і гігієни я не знаю що там бачать інші, та при мені увесь персонал виглядає чисто і доглянуто, а щодо запахів то коли працюєш важко то пітнієш і усі пахнуть по різному хоча знову ж таки я ніколи не стикалася із проблемою запахів там у проходах від працівників. З носом усе в порядку. Треба розуміти що дві каси відкриті не тому що якийсь касир не захоче сісти на касу а тому що це такий розпорядок керівництва.”
“Мій улюблений магазин. Поруч з домом, завжди можна придбати те ,що потрібно. Дівчата - касири завжди приязні та швидко обслуговують ❤️”
“Ставлю 5 балів Анікіній Наталі (вибачте якщо не правильно написано прізвище) дуже приємний працівник, завжди допоможе, завжди з посмішкою. Цікаво тільки звідки у людини стільки терпіння розумічючи відношення багатьох покупців. Дуже Вам дякую, що Ви залишаєтесь людяною”
“Чудовий магазин. Цікаві пропозиції багатьох позицій товарів.”
“Супер маркет з доступними цінами та з великим вибором необхідних товаріа”
“Начебто норм магазин. Дуже зручне місце розташування — Русановський бульвар Найбільший плюс — здобна булочка ДУЖЕ СМАЧНО!!! МОЯ НАЙУЛЮБЛЕНІША БУЛОЧКА.”
“ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ. Кожен ранок завожу школярів до 290 школи до роботи. Дуже задоволений!!! Завжди чітко старших охоронник контролює кількість людей на касі і касирів. Приемні ВСІ жінки касири. Особисто не знаю цих людей і пишу реальний критичний фітбек. Дійсно працює все чітко як швейцарський годинник. Мабуть дуже тут гарний колектив. Охоронники приємні, касири приємні, інколи охоронники при завантаженні сідають на касу знаю таких двох один таких приемний, вічливий, кріпкий паренек і мабуть старший охоронець- трохи старший. Все завжди чисто і викладено. Не маю будь-якого наміру розхвалювати цих працівників, і взалі відношусь до всього дуже криточно. Але дійсно все працює чітко. Користуюсь цим магазином вже 3 роки. Дуже задоволений. Не важливо де люди працюють, вони гарно виконують свою роботу і на своєму місці. Приходять різні покупці і пишуть різні відгуки. Але дійсно наблюдати і користуватися сервісами цього колективу і магазину зручно і приемно. Дякую АТБ за гарну роботу.”
“Магазин в будинку, зручно, майже нема черг. Персонал привітний, смачна кава”
“Переїхали з Симиренка на Бульвар Кольцова, навпроти ринку "Дніпро". Гарне взуття. Зазвичай знаходиш те, що шукаєш.”
“Охоронець Олександр - неймовірний професіонал і дуже добра людина! Премію йому”
“На районі це єдиний супермаркет таких розмірів, вважай пощастило - можна набратися всім необхідним та відносно недорого. ще подобається що акуратно викладають фрукти й овочі, не люблю коли просто накидана купа”
“Нормальни магазин і піцерія водночас”
“Магазин легенда. Все по низьким цінам. Не розумію негативні уоментарі”
“Подобається все,приємний персонал.Доступні ціни.”