Огляд каталогу
- 53 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 53 результатів
Перегляньте мекку у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 53 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 19,570 відгуків та оцінок.
“2,5 роки пройшла 8 процедур з майстром Анастасією, була дуже задоволена результатом. Зараз пройшла першу процедуру після довгої перерви з майстром Анна, вічлива та приємна. Я майже не відчувала дії лазеру,легке поколювання, але сподіваюсь,що на результат це не вплине”
Салон лазерної епіляції та доглядових процедур. Працюють організовано: ввічливий ресепшн, фахові пояснення та розслаблена атмосфера.
“Хочу подякувати майстру Дарії, за професійний підхід до своєї роботи, процедуру виконано на вищому рівні. Гарний спеціаліст”
“Купила місяць тому матрац "Суфле" і дуже задоволена, рекомендую.”
“візуально красиво та акуратно по пиву світова класика+топовий український крафт закуски на рівні всім любителям якісного пива рекомендую”
“Чистота і порядок, простота в спілкуванні і розуміння, тільки позитивні емоції.”
“Блискуча сукня «Русалка» — найкрасивіша сукня! Всі речі дуже якісні, тканини якісні та такі стильні! Дуже вдячна за чудовий вигляд!”
“Багато цікавих брендів з гарною знижкою.”
“Найсмачніша кава яку я куштував у своєму житті. Трушне місце з прекрасним персоналом та власниками кавʼярні, з чи кою позицією та в Nашому русі ꑭ”
“Були сьогодні вперше. Фільм обрали не дуже вдалий, але від локації просто в захваті! 1. Зручний заїзд і розташування. 2. Великий майданчик, багато місця. 3. Якісний проектор, дуже гарна картинка. 4. Сучасний і зручний сайт, на якому можна не тільки забронювати і придбати квитки, а ще й під час сеансу замовити їжу і напої, які принесуть прямо в авто! Доречі попкорн смачний, картопля фрі теж смачна і порція велика. 5. І що зовсім неочікувано було, але максимально пристойна і чиста вбиральня! Тепер ми стали постійними відвідувачами. Дякуємо і бажаємо кінотеатру розвиватись і ставати все популярніше і краще!”
“Діма Мельник найкращий працівник ❤️”
“Ми вже 5 разів святкували тут різні подіі. Як ви гадаєте, якби тут було погано, ми би ще порнулись сюди? Так ось. І обслуговування, і меню, і увага, і настрій - все присутньою у кафе "Люкс". Хочу подякувати керівництву і всім працівникам за організацію різних святкових заходів! Успіхів і процвітання вам у такий нелегкий час для Країни. Але життєві події нікуди не дінеш, вони все одно існують. Дякую Вам!”
Олімп — сучасний салон краси. Тут надають манікюр, педикюр, перукарські послуги та стрижки та фарбування та тонування волосся.
“Мій самий любимий бренд! Мені вже компанія НБ має доплачувати, як амбасадору. Я маю все, від спідньої білизни та шкарпеток, до верхньої і це все NB. Так, я фанат, можливо хворий, не впевнений! Так, буває брак, але скільки я не купував, це дуже мізерний відсоток в порівнянні з іншими брендами. А що стосовно Плази, то тут мені подобається - мінімалістичний максималізм, на мінімумі площі максимум товару, максимум уваги до тебе, як до покупця і максимальна віддача співробітників. Не вистачає побільше якихось акцій, а не тільки на ЧП. P.S. В Плаза, ще дуже значний плюс, що немає тих диких людей, які ще не встигли дожувати свою страву з фудкорту і одразу пруться по магазинам. Тут чітко, приїжаєш за речами.”
“Супермаркет в якому можна придбати майже все що треба . Великий асортимент імпортної продукції та власного виробництва . Великий асортимент власної випічки , копченостей та кулінарії . Також е власна вбиральня для покупців . Великий вибір побутових товарів . Хоч е товари за доступними цінами , загалом магазин не досить дешевий , за те продукція завжди свіжа та якісна .”
“За близько двох років, більш активного зважаючи на роботу, користування послугами цього відділення, у мене жодного разу не виникло об'єктивних претензій щодо обслуговування. Оператори тактовні та ввічливі. Обслуговують швидко. А якщо й відбуваються уповільнення — частіше цьому сприяють самі ж клієнти. Крім того, окремо хочу виділити оператора на ім'я Олександра, за її доброзичливість та незмінну посмішку, після якої — гарний настрій на весь день! Більше б таких працівників і не тільки на пошті, особливо в такий не дуже життєрадісний час!”
“Якість та наявність фірмового одягу на вищому рівні.”
“Я рідко настільки вражаюсь, але цей заклад перевершив усі очікування! Страви — окрема історія. Все було настільки смачним, що я просто втратила здатність щось аналізувати, окрім «Хочу ще!». Соковиті манти, ідеально пропечений лаваш… Обслуговування — ненав’язливе, але дуже турботливе. Все швидко, уважно, і з тією щирою гостинністю, що неможливо підробити. Я вийшла звідти абсолютно щаслива, ситa і з думкою: «Коли повернусь?» Це не просто заклад — це досвід. І я точно повернусь ще не раз.”
“Святкували день народження дитини 6 років в цьому дитячому центрі. Напевно, один із найкомфортніших святкувань за все життя моіх дітей. Аніматори Іванка та Антон виклались на 200%. Окрема кімната для святкування, мала кількість інших гостей центру, різноманіття розваг- все це великі плюси. Чи прийшли б ми сюди самі - питання, але компанія добре знайомих між собою 6-7 річних дітей провела тут 5 годин і не хотіли розходитись. Для батьків також було досить комфортно.”
“Класна точка для тих в кого завеликий розмір”
“замовила тортик, залишилась у великому захваті, дуже смачний! дуже швидко прийняли замовлення і на наступний день вже приготували тортик, дякую ще раз!”
“Прикольний магазин, з широким асортиментом.)”
“Гарне сільпо. Все чисто, розкладено по поличках. Є багато самообслужних кас”
“Їздив на 3 різних СТО, всі розводили руками і не могли зрозуміти що стукає. Тут 15хв треба було, що знайти причину і усунути цей стук. На данний момент це топ сервіс по ремонту фіатів”
“Вже не перший рік купую тут кінезіо тейпи та дуже задоволена! Як якістю товару, так і класним сервісом! Усі співробітники кваліфіковані, справді зацікавлені в тому, щоб вирішити вашу проблему за допомогою тейпу, а не просто впарити товар дорожче”
“Відмінна білизна, дуже комфортно в ній. Якість гідна.”
“Чудове містечко! Хороший кави і вибір перекусу. Для вокзалу краще не придумаєш. Є кондиціонер. Можна посидіти на м'якому дивані. Персонал привітний і добре знає асортимент.”