Огляд каталогу
- 212 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 212 результатів
Перегляньте механік у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 212 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 34,990 відгуків та оцінок.
“У машині почали моргати фари і пропадав звук сигналу — сама я не розбираюсь у електриці, тому звернулась до майстрів. Зробили. Красота ніяких збоїв по ціні норм)”
“Пару разів робив авто, дорікань немає. Роботу виконують не погано. Рекомендую.”
“Рекомендуємо дане СТО , а саме Данила , який допоміг нам не перший раз з ремонтом Акури . З Чернігова тепер їздимо лише до вас ! Швидко, якісно та доступні ціни. І після ремонту телефонує цікавиться, чи усе добре )))) рекомендуємо !”
“Привіз повну машину різноманітних проблем і по кузову і зсередини, а поїхав як ніби на новій машині. Майстри чудово впоралися з усим, звернули увагу на проблеми, що можуть виникнути з часом. Однозначно 5 зірочок.”
“Дуже сподобалося обслуговування, уважність та професіоналізм. Був 29.12.21 увечері. Здійснили діагностику акумулятора, почистили контакти. Все запрацювало! Але я все ж таки підібрав собі на майбутнє чудовий новий акумулятор і двірники на лобове за одне нові поставили. Я рекомендую!”
“Ми ремонтуємо форсунки, а хлопці – все інше. За роки роботи з хлопцями можу сміливо залишити відгук. Ці майстри чесно заслужили максимальну оцінку за порядність, професіоналізм та винахідливість.”
“Дуже прикольна локація для зйомоки чи просто прийти пофотатись(^_^♪)”
“Чудовий сервіс! Відремонтували швидко й якісно. Приємні майстри, доступні ціни. Машина — як нова. Рекомендую!”
“Все по ділу, без води і на...балова. парні знають свою справу, вже не один раз виручали, не перший рік до них їжджу. Встановлювали камеру з монітором на daf, міняли міняли втулки заднього стабілізатора, колодки, диски, ступіцю задню, ТО, масла, фільтра, подушки кабіни міняли, багато чого зроблено, все ходить нормально. Рекомендую.”
“Супер сервіс, супер майстер. Обслуговую свій мот тільки тут. Рекомендую всім кому треба якісно та в адекватні терміни зробити ТО чи будь-які види ремонтних робіт. Ціни – приємно здивують.”
“Якісно і швидко. Люди які знають свою роботу.”
“Дуже задоволена! Менше 10 хв і дзеркало замінили в той же день. Зранку мені його розбили на «горе мийці», а в 18:15 я вже їхала додому щаслива з новим зеркалом. Дякую за оперативність)”
“Оперативно. Впевнено. Якісно. Без зайвої метушні та набридливих нав'язливих пропозицій принагідно відремонтувати щось ще. Майстер знає свою справу.”
“Звертався по рекомендації на сервіс Hunters Garage на Сумській, 3 щодо кузовного ремонту. Необхідно було виправити вм’ятини на задній двері, автівка нова, тому якість виконання робіт (рихтування, шпаклювання, фарбування) була на першому місці. Результатом задоволений — роботу виконали точно у домовлені строки, якість на висоті — двері виглядають як нові) Приємне враження і від якості роботи, і від сервісу. Буду рекомендувати!”
“Ремонтував авто на СТО у Едіка,сервіс чудовий,все швидко і якісно.Рекомендую”
“"Після відвідування цього СТО моя машина працює як нова. Діагностику провели швидко, усі проблеми виявили та усунули без зайвих витрат. Машина тепер їде плавно і без сторонніх звуків. Дуже задоволений результатом!"”
“Біля в'їзду в Чабани ослаб хомут на помпі та витік весь антифріз з Рено Мастера. Хлопці відреагували оперативно, приїхали, оцінили можливість усунення несправності на місці допомогли викликати нормальний евакуатор і вже в себе на СТО усунули несправність. Ціни, сервіс, відношення на високому рівні. Так тримати хлопці!”
“Міняв ланцюг на пассат 1,8, через 10 тис км на іншому сто сказали, що поставили погано, і ланцюг поганий, і треба міняти. повернувся до "Автоцех", перевірили стан ланцюгу, пояснили який саме ставили, та всі деталі, і впевнили, що з ним все ок, має ходити 100 тис км. Виглядає так ніби на іншому сто хотіли заробити грошей. Автоцех викликає більше довіри бо не хають колег, на відміну від інших сервсів, надали всі необхідні деталі, та впевнені в якості наданних послуг. Рекомендую звертатись. Якщо ланцюг дійсно відходить 100 тис - з радістю відпишусь щодо цього .”
“Команда працівників сервісу на Бориспільському шосе, 13-й км, Київська область, заслуговує повагу та довіру. Окрема вдячність консультанту сервісу Олександру Черняк, чітко, зрозуміло, спокійно пояснив ситуацію/проблему та одночасно способи її вирішення в найкоротші терміни. Працівникам, які відремонтували в найкоротший термін - респект! Це важливо, коли компанія та працівники роблять все, щоб не залишити вас один на один з проблемою, та й ще беруть частину витрат на себе ❤️”
“Відмінні фахівці, все зробили дуже якісно, за осудні гроші. Робив передній бампер на Mitsubishi Lancer X, то й спаяно все відмінно та пофарбоване теж.”
“Рівень! Запчастини по ціні, як в інтернеті. Вартість робіт трохи вища, але це того варте, так як не потрібно переробляти, як часто буває, коли економити. Будь-які послуги профі вище, ніж аматорів. Рекомендую!”
“Доброго дня. СТО рекомендую однозначно. З СТО працюємо з 2014 року, починали хлопці обслуговувати нам Mercedes, але плавно перейшли на всю нашу техніку: MAN, Iveco, TATA, Volkswagen, Mercedes, ГАЗ (парк 19 одиниць техніки). Хлопці навчаються та розвиваються, закуповують сучасне обладнання. Ціни середні, обслуговування на висоті.”
“Віддав рейку на ремонт — все зробили швидко і акуратно. Кермо працює плавно, стуків немає, майстри ввічливі, ціни адекватні.”
“Обслуговуємося постійно, ми, ТОВ, співпрацюємо не перший рік. Дякуємо колективу за ввічливість, оперативність та професіоналізм. Обслуговування завжди на висоті! Дуже приємні враження! Дякую Хлопцям за якість!”
“Я не раз стикалась з тим, що знайти гарне СТО та щоб було відношення адекватне до жінки - це доволі важко на сьогоднішній день. Мало того, що майже всі хочуть тебе надурити, бо вважають, що ти нічого не тямиш в авто, так ще й на всі твої питання відповідають з жартами, що не завжди приємно! Але це не про ВС МОТОРС. Мені порекомендовала подруга і я в захваті. Тебе зустрінуть, каву приготують, на всі питання ввічливо дадуть відповідь, ще й перетелефонують згодом та спитають, чи все гаразд з авто і чи турбує щось в роботі. Я обслуговую своє авто вже біля року і жодних нарікань!”
StyleGAZ | CтильГАЗ — це київське СТО, яке спеціалізується на професійному встановленні газобалонного обладнання (ГБО) для автомобілів. У Києві, де щоденні поїздки можуть бути довгими, тут допомагають зробити експлуатацію авто економнішою без компромісів у якості.
“Залишаючи авто на цьому СТО я завжди впевнена в якості виконаних робіт. Дуже задоволена якість обслуговування, завжди зрозуміло пояснять що саме було не так і навіть знімали мені відео щоб запевнити в поломці конкретної деталі. Мене особливо радує що я привезла авто і не парю голову де замовити зап.частини ітд, тут все роблять за вас і за приємними цінами. Однозначно раджу.”
“Обслуговуванням та якістю робіт повністю задоволений.”
“Залишаючи авто на цьому СТО я завжди впевнена в якості виконаних робіт. Дуже задоволена якість обслуговування, завжди зрозуміло пояснять що саме було не так і навіть знімали мені відео щоб запевнити в поломці конкретної деталі. Мене особливо радує що я привезла авто і не парю голову де замовити зап.частини ітд, тут все роблять за вас і за приємними цінами. Однозначно раджу.”
“В березні робив ходову на своїй Хундай на цій станції. Після цього нічого не стукає не скрипить. Все зробили вчасно. По ціні нормально. Несподіванок не було. Дуже задоволений. Зараз приїхав на То. Теж все чудово. Дуже дякую менеджеру Андрію за те що був завжди на зв'язку і за гарну роботу.”