Огляд каталогу
- 80 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 80 результатів
Перегляньте наш establishment у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 80 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 5,104 відгуків та оцінок.
“Прекрасний магазин, завжди великий вибір ковбасних виробів та сирів, приємні продавці. Рекомендую!!!”
“Дякую всім працівникам і директору Катерині Юліївні. Ми вже давно, скінчили садак... А, згадуємо завжди добрим словом!) Дякуємо. Моя донька Тітова Марія вже нині студентка, а теплі спогади залишились. Дякуємо.”
“Приємні продавці, милий магазин :)”
“Велика мережа та дуже хороша. Але дивує те, що немає доставки додому. Чому?”
Каприз — сучасний салон краси. Тут надають манікюр та перукарські послуги та стрижки. У закладі панує затишна атмосфера, персонал привітний та уважний.
“Чистий та гарний садок з добрими та щирими вихователями, які дійсно люблять дітей! Вихователі кожного дня намагаються вигадати нові заняття, ігри, ранкові руханки для дітей. Ще хочу відмітити, які неймовірні свята організовує колектив садочку для батьків, де ми не тільки були спостерігачами за дійством, яке відбувалось на сцені, а ще й мали змогу прийняти участь та відчути себе на мить героями цієї події. Моя дитина з радістю щоранку біжить до садочку, а ввечері її переповнюють емоції від минувшого дня. Дякую всьому колективу садочку за неймовірні емоції, які ви даруєте нам та нашим дітям♥️”
“Хочу висловити велику подяку вихователю Оксані Володимирівні та помічнику вихователя Ірині Олександрівні групи "Дивосвіт"! Дякуємо їм за душевне ставлення до наших дітей, за чудовий ранок, за творчі заняття! Завжди дуже приємне спілкування, дитина йде із задоволенням у садок! Бажаю всіх благ!”
“Хороша початкова школа. Смачно годують. Дуже хороший директор. Після ремонту школа перетворилася - красиво, чисто, затишно.”
“Дуже класний дитячий садок. Команда садочку, від директора до двірника, просто неймовірні, викладаються по максимуму кожен на своєму місці. Діткам в садочку цікаво, весело та пізнавально. Як мама, я дуже задоволена!”
“Вирішили оновити небагато меблів у будинку. Вибирали довго, переглянули купу магазинів, але вирішили зупинитися на магазині "Dommino". Вибір тут просто величезний, а ціни нас цілком влаштували. Консультанти допомогли зробити правильний вибір та вкластися у суму, на яку ми й розраховували. Взяли собі гарний прямий диван "Прадо" із непоганою знижкою. Доставили нам диван того ж дня, занесли до будинку. Усі акуратно зробили, без яких -”
“Садок дуже хороший, моя дитина ходила туда з радістю, дуже хороші вихователі особливо Перевертайло Людмила Миколаївна і Перканюк Татьяна Андріївна. Дякую їм за турботу)”
“Буваємо тут дуже рідко, оскільки є магазини ближче. Єдине що можу сказати, маленький, затишний магазинчик.”
“Садок «Їжачок» у Ворзелі це чудове місце для розвитку і виховання нашої малечі. Чуйний професійний колектив, індивідуальний підхід і просто любов до діток зробили наше трирічне перебування в цьому садочку щасливим і радісним для дитини та спокійним для батьків. Діти багато часу проводять на свіжому повітрі на території санаторію, де серед дубів і сосен для них обладнений великий дитячий майданчик. Окремо хочеться відзначити підготовку до школи та заняття з англійської в «Їжачку» - це потужний фундамент і запорука успіхів у школі. Ну і звичайно свята в цьому садочку це витвори мистецтва, пісні, танці, вистави – все для розкриття творчого потенціалу дітей, радісних емоцій і чудових спогадів.”
“Наш рідний садок. Синові вже 16 років, із теплом згадуємо цей садок, коли проходимо повз. Особливо улюблену виховательку Світлану Михайлівну. Дякую їй величезне! Це неймовірна людина, таких тих, хто любить вихователів, зараз важко знайти. Вона була другою мамою всій нашій групі. Стільки добра, тепла, турботи та радості нам усім дарувала. Вона, як ніхто, любила дітей і навчала їх тільки добру. Син перейшовши до школи ще довго плакав, згадуючи її. І зараз пам'ятає. Дуже хотілося б сказати їй спасибі особисто, але, на жаль, немає контакту (”
“Олена Павленко кращий перукар на нашій планеті.”
“Ми задоволені садком, вихователями, ставлення до дитини, дочка з радістю ходить в садок ..”
“Ходили діти в цей садок, дуже хороший. Класні вихователі, чисто, смачна їжа”
“Дуже хороша аптека. Приємний і чуйний персонал, завжди підкажуть і не на парять то що дорожче, запропонують саме те що допоможе.”
“У цей садок ходила я, а тепер ходить мій син. Нам пощастило із вихователями, хоча, як я розумію, колектив у здо весь хороший. Керівник закладу теж на своєму місці, адже слідкує за всім та підтримує все у гарному стані”
@KIEV_NOGTI — салон краси. Пропонує перукарські та нігтьові послуги та стриманий сервіс без зайвих обіцянок.
“Дякую дівчаткам з сьогоднішньої зміни. Вчора купила джинсовку, на жаль вона не підійшла під мою сукню, при цьому відрізала цінник.Сьогодні вибрала іншу та без проблем змогла обміняти товар.Дівчата спрацювали швидко та якісно.Дякую. P.S На майбутнє, не відрізайте бірки!!!”
“Дорогі читачі !! я-учениця цієї школи і з гордістю кажу це, тому що 25 школа найкраща. чудові вчителі, які не тільки цікаво викладають матеріал, а й підтримують кожного учня, якщо це буде потрібно. директор-просто чудова людина і намагається зробити все для хлопців. тенісні столики, щоб хлопці грали, дивани біля кожного кабінету, щоб очікування уроку було простіше. також хочу відзначити, що школа дуже атмосферна і приходжу я з сестрою туди з великою радістю. педагогічний склад теж прекрасний (по крайней мере в мене і сестри майже ніколи не було претензій). ті вчителі, що молодші нам усім як друзі, а ті що постарше нам як наставники. з боку вчителів ніколи не було буллінг (майже. не хочу говорити ім'я єдиного вчителя (!!!) з яким у багатьох проблеми, але справедливості заради зазначу, що матеріал подається цікаво). нижче я бачила коментар про те, що вчителька за працями задирає спідниці дівчаток, а з біології та музиці вчителя божевільні. кожен урок з Світланою Володимирівною (біологія) для мене суцільне задоволення, тому що матеріал не тільки цікаво, а й весело вивчати. а Людмила Ігорівна (музика) заслуговує окремих похвал. завжди цікаві дискусії на уроках, незвичайні завдання, ставлення до учнів як до рівних. дуже хороша людина, який навіть просто так може допомогти в чому б то не було. дорогий користувач, чому ж тобі так насолила моя школа, що ти розповідаєш брудні? і яким чином вона це зробила? ви образилися на світ за те, що потрібно вранці кудись вставати і ворушити звивинами?”
“Продавці завжди ввічливі, допомагають підібрати потрібний розмір, пропонують різні моделі. І готові зробити знижки, що дуже приємно”
“Дуже рідко користуюся послугами таксі. Але ця компанія мене завжди виручає! Замовляв кілька разів і завжди є машина. За ціною теж питань немає! Дуже рекомендую.”