ZARA
“Просторий магазин. Асортимент одягу великий, а от взуття обмежено.”
Знайдено 8 результатів
“Просторий магазин. Асортимент одягу великий, а от взуття обмежено.”
“Для початку, хочу віддати належне стилю - жіночий, діловий. Дуже подобається, але я віддаю перевагу спортивному, мені так комфортніше. Проте майже кожен свій похід по магазинах заглядаю в "ZARA" в надії, що той, що сподобається для того, щоб надіти в університет, буде коштувати не так дорого. З цього магазину у мене є лише одні штани, які я носила ще в школі. Тоді залишилася всім задоволеною, хоча якість і посереднє (всі ми знаємо, що "ZARA" і деякі інші бренди шиють у нас в Запоріжжі). У мами теж є пару штанів з цього магазину, правда одній і тій же моделі, але різних кольорів, і одні дорожче інших обійшлися на гривень 350 дорожче, через те, що купувалося трохи пізніше і ціни, на жаль, виросли.”
“Люблю нашу зару у Скай Моллі. Останній раз були на чорну пʼятницю та набрали речей як по повній ціні, так і -40%. Люблю дитячий денім, він якісний та стильний, як і інші речі в Зарі. Чоловіку взяли джинси та світшот, а собі куртку. Донечці і джинси і взуття і подарунки рідним (парфуми, білизна). Завжди хороший та актуальний асортимент розумно розміщений у просторі магазину. Мені подобається!”
“Наш перший пункт призначення)) Все, як завжди на рівні))”