Огляд каталогу
- 2,746 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 2746 результатів
Перегляньте освіти у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,746 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 151,321 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає освіти з таких міст як Київ, Вишневе, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Садочок рекомендую, приємно вражена роботою персоналу та відношенням до дитини”
“Найкращий садок на Подолі, найкращі вихователі, таких і в приватних не завжди зустрінеш”
“Чудовий садочок, дитина ходить з задоволенням! Вихователі гарно ставляться до діток, нянічка добра та турботлива. Харчування хороше, дитина все їсть, додому приходить не голодною, на питання чи було смачно відповідає - «Да!». Придумують різні розвиваючі моменти, такі як - поробки руками, малювання, ліпка, лялькові вистави, святкові концерти. Запрошують фотографів, вистави, аніматорів, діткам цікаво. Нам дуже подобається. Дякуємо колективу садочку за старанну роботу!”
“Ми відвідуємо садочок вже третій рік. Хочу висловити величезну подяку адміністрації днз 663. Директор приємна, привітлива, чутлива. Слідкує за порядком і дисципліною. Проводяться ремонти. Муз.керівник дуже приємна, дитина обожнює її заняття. В закладі до дiтей ставляться чудово. Адаптацiя моєї дитини пройшла легко, дитина iз задоволенням бiжить у садочок. Батьки завжди в курсі того, чим діти займаються в групі, які заняття проводяться. Вихователь Пухно Інна Петрівна найкраща, чудовий педагог, завжди вiдповicть на запитання батькiв навiть у свiй не робочий час. Няня Людмила Іванівна дуже чуйна, як рідна бабуся. Поборiв нема, якщо щось купуем, то тiльки за бажанням батьків на розвиток наших дiток. Я і моя дружина задоволені, що потрапили в цей садок. Хоча були сумніви і різни коментарі, ми дуже раді, що вибрали саме цей сад. Чудовий сад!!!!”
“Тихе місце для садка просто класно”
“Дякую за чудові дитячі роки!! Рекомендую”
“Не великий але затишний садок, чуйний персонал.”
“Гарний садок, турботоиві вихователі. Будуть нове комфортне укриття.”
“Доброго дня) Відвідуємо групу Барвінок. Вихователі Яна Володимирівна та Катерина Анатоліївна найкращі! Син дуже важко адаптовуватися до садочку, але завдяки професійній роботі вихователів дитина відвідує садок з задоволенням) Зроблений ремонт, чудовий майданчик. Рекомендую від усього серця цей садочок!”
“Навчалася тут з 1 по 4 клас, лише добрі спогади. Рекомендую.”
“не знаю, як і що всередині садочка-які вихователі, яка атмосфера і тд, (мій син ходить в інший сад), але зовні дуже привабливо все виглядає: кожен ранок дітки під музику роблять зарядку, літом, на днях от бачила, як вихователька носилася з тазами і лійками:), поруч дітки в купальниках-були якісь облівалки, пляжна вечірка)) територія ухожена, квіти, єдине-я би убрала уті цегляни стіни, які можливо розділяють ділянки по групах, але виглядає жутко дуже, навіть розфарбовування не рятують вигляд( і встановити якісь маленькі паркани або розділити клумбами з квітів. думаю про варіант перевести свою дитину в цей сад на наступний рік.”
“Найкращий садок! Хороша робота логопедів, вихователів та додаткових занять”
“Донька закінчила цю школу в 2020. Жалкує, що прийшла в 10 клас, а не раніше. Орієнтація на розвиток особистості дитини. Баланс знань, відповідальності і свободи. Це якщо коротко. Якщо про результати ЗНО - підготовка така, що весь клас вступив в престижні ВИШі на бюджет. Моя - в Києво-Могилянку на інформатику. Рекомендую, якщо цінності батьків співпадають з цінностями школи.”
“У кожної людини садок викликає свої спогади та емоції, комусь було по-звірячому погано, а комусь як мені, в цьому садочку було божественно добре, я зараз доросла жінка, мені 40 років, я вихованка 397 саду. Щоб донести на скільки мені було тут добре, я сама обрала професію вихователя, працюю вже 8 років і завжди завжди пам'ятаю як плюси так і мінуси і на власному досвіді, що пережив або роблю Так чи Ні... Багато людей, багато думок... хтось чхає в лікоть, а хтось у кулак, всі ми різні. Але сад цей чудовий! Щиро дякую за чудове дитинство садочок мій. Моя вихователька була. Савивська Людмила Миколаївна, найніжніша жінка у світі!❤❤”
“Ми переїхали в Київ та виникло питання пошуку гарного садочка для доньки. Ходили в садочок протягом 1 року і можу сказати Умка це саме той садочок який дійсно піклується, виховує та шукає підхід до кожної дитини. Чудові вихователі, постійний фотозвіт, гарне 5 разове годування, влітку басейн меленький, постійні заняття з математики, читання, малювання, ролики (по бажанню) і тд. Ми як батьки розуміли що дитина у надійних руках та не тільки проводить гарно час, а ще й розвивається. Дуже рекомендую Умку)”
“Прекрасний садочок! Гарна директорка, яка від усього серця турбується про садочок. Неймовірно чудові вихователі. Дуже швидко та легко адаптували дитину. Я безмежно вдячна!”
“Хаха, був у цій школі 10 років тому, дуже гарні спогади з учителем Наталія Миколаївна та Людмила Олександрівна”
“Найкращий садок! Всі мої троє діток є випускниками цього садочку! Найкращі, найтурботливіші вихователі! Діти залюбки бігли в садочок та з сумом з нього випускалися! Цей садок другий дім для його вихованців, де дітки отримують найкращі спогади свого дитинства! Дякую всьому персоналу за їх любов до діток!”
“уточніть будь ласка як зв'язатись я Вами якщо телефон вказаний на сайті не працює?)”
“Хочу висловити велику подяку вихователю Оксані Володимирівні та помічнику вихователя Ірині Олександрівні групи "Дивосвіт"! Дякуємо їм за душевне ставлення до наших дітей, за чудовий ранок, за творчі заняття! Завжди дуже приємне спілкування, дитина йде із задоволенням у садок! Бажаю всіх благ!”
“Дитина з задоволенням ходить в садок! Комфортні відносини з вихователями”
“Дуже гарний садочок! Про діток добре дбають, багато займаються та всебічно розвивають.”
“Садок, де доброта та турбота на першому місці. Катерина Миколаївна (Краплинка) та Ольга Михайлівна (Веселка) - вихователі від Бога, добрі, професійні, завжди знаходили підхід і були немов другі мами моїм дітям. Діти йшли в садок з радістю і це великий показник. А поробки Ольги Михайлівни - це окремий вид мистецтва, завдяки їй моя дитина стала творчою та винахідливою. Мудра та розсудлива завідуюча, яка завжди йшла на зустріч і підтримувала. Будемо дуже сумувати за вами ❤️”
“Рекомендую цей садок! Моя дочка ходила в ясельну групу 4, вихователі Лілія Вікторівна і Анна Вікторівна дуже добрі і уважні, люблячі дітей, педагоги з великої літери! Дитина швидко адаптувався і завжди із задоволенням ходив в садок! З дітьми багато займаються, проводять цікаві заняття, які малюкам дуже подобаються! Спасибо большое нашим вихователям!”
“Двір садка, дитині сад не сподобався.”
“Чудовий садок, довго вибирала куди стати в чергу і не пошкодувала. Директор хороший, територія чиста. З вихователем та нянькою нам дуже пощастило. Рекомендую.”
“Дуже хороший дитячий садок! Вихователі люблячі та професійні! Директор та адміністрація завжди готові до співпраці з батьками у вирішенні будь-яких питань. Рекомендую однозначно!”
“Дуже класний дитячий садок. Команда садочку, від директора до двірника, просто неймовірні, викладаються по максимуму кожен на своєму місці. Діткам в садочку цікаво, весело та пізнавально. Як мама, я дуже задоволена!”