Огляд каталогу
- 2,746 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 2746 результатів
Перегляньте освіти у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,746 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 151,321 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає освіти з таких міст як Київ, Вишневе, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Велика подяка вихователям Оксані Петрівні та Олені Володимирівні. Вони неймовірні, кожен день щось новеньке вигадують, для діток. Моя донечка задоволенням біжіть до садочку. Дуже раджу цей садочок , особливо групу Перлинка.”
“Дитина в сад біжить. Які ще відгуки потрібні?)”
“Чудовий садок! Вихователі на високому рівні, харчування різноманітне та широке. Завжди присутні овочі та фрукти. Завідуюча чудова. Є і хореографія, і англ. Турбота та розуміння. Чисто, затишно та охайно. Завжди знайдуть підхід до дітей, що дуже важливо.”
“Садочок дуже сподобався. Марина Миколаївна та Світлана Федорівна дуже люблять дітей. Раджу садочок.”
“Садок відмінний. Тут пройшли найкращі роки дитинства дітей. Дякуємо Людмилі Прядко з Мандаринки, вона найкраща у світі.”
“Третє покоління нашого сімейства ходить у цей сад, все ок, харчування хіба що підгуляли”
“Чудовий дитячий садок! Директор – Наталія Миколаївна, професіонал своєї справи. Весь колектив працює під керівництвом, як єдиний злагоджений механізм! Два роки як випустилися, але досі із теплом згадуємо! Харчування добірне, смачне. Завжди прогулянки на відкритому повітрі. А заняття? Донька повністю була підготовлена до школи. Чудово читала! Дякую, Наталю Миколаївно, за вашу працю та турботу про діток!”
“Мій відгук буде не про сам садок, а про вихователя, яка в цьому саду працює Саргсян Ганна Бениковна. Педагог від Бога! Любить дітей, а діти її люблять! Добра, врівноважена, інтелігентна, уважна до дітей та батьків. Завжди знаходить цікаві заняття для дітей, діти відповідають їй взаємністю, слухають та люблять її. До діток ставитися як до своїх рідних дітей з ласкою та добротою. Дякую їй величезне за її працю та любов до дітей!”
“Дуже класна школа.Вчителя найкращі та пітримують нас .Хочуть шоб ми гарно вчилися та стали гарними і працьовитими людьми, а також ми не повині лінуватися , а повині вчитися,шоб у подальшому житті ми вирісли гарними людьми.Усі вителя допомагають нам в цьому.Мені подобаються всі вчителя тому,що в нашій школі вони найкращі.”
“Все робиться з любов'ю до дітей та закладу! Так тримати!”
“Чудовий садочок, дбайливі вихователі та няні, нове укриття.”
“Величезна подяка вихователю Ніні Сидорівні за прекрасне ставлення до наших діток, а Людмилі (няня) – за допомогу у всьому Ніна Сидорівна, це людина з великої літери, її дуже люблять дітки, а вона їх Підготовка до школи теж дуже хороша”
“Хороший садок, дитина ходить з задоволенням. З вихователями нам пощастило, в яслах була Тетяна Федорівна, а далі Ірина Володимирівна. У новому корпусі хороший ремонт, взимку тепло, діти ходять в футболках. Є додаткові заняття з англійської, хореографії, малювання.”
“Діти багато часу проводять на вулиці. Велика дитяча площадка. Все псують смітники навпаки. Іноді запах доходить і до дитячого садка.”
“Тільки чудові враження, найбільша радість, коли дитина ходить з задоволенням в садочок. Дякую всьому колективу!”
“У школі працюють досвідчені вчителі, які добре готують дитину до школи: вчать читати, рахувати, писати літери та цифри, вирішувати логічні завдання. Усього 3 вчителі займається з дитиною. Англійську у нас веде молода вчителька, Віра Олександрівна, дуже хороша, подобається дитині, співають пісні англійською, дивляться відео екскурсії англійською та багато малюють та пишуть літери у різних книгах. Також дитині дуже подобаються експерименти, розповідає вдома із захопленням, що вони робили на уроці.”
“Прекрасний садок. Все по домашньому.”
“Чудовий державний садочок!!! Чудовий педагогічний склад, раджу піти до наших вихователів - Розумна Ірина Олександрівна та Глазова Олеся Сергіївна!!! Вихователі до дітей відносяться як до своїх рідних дітей. В садочку велику увагу приділяють артистичним навикам дітей, фізичному розвитку.”
“Дуже сподобався. Не можемо визначитися між цим і 609м”
“Найкращий садок, з кваліфікованими педагогами. Моїй доньці сад сподобався, незважаючи на те, що кожен рік вихователі змінювались, через перехід дитини з однієї вікової групи в іншу, поганих спогадів немає ні в мене, ані в дитини. Дякую завідуючій - Олені Володимирівні та всьому колективу за щасливі роки перебування моєї доньки у Вашому закладі. Тут творчий, комунікативний, креативний та доброзичливий персонал. Обов'язково приведу до Вас наступну свою дитину.”
“Дуже задоволені садочком. Дякую Любов Миколаївні за кращий рік яслів. Дитина з великим задоволенням ходила до дитсадка. Дуже професійний підхід до дітей і батьків. Ми були в 4 групі Карапузики: група дуже охайна, гарні шкафчики, іграшки,ліжка. Завдяки Любов Миколаївні дитина полюбила садок , незважаючи на війну, тривоги і відсутність світла. Щиро дякую і рекомендую”
“Донька недовго ходила в цей садочок, але спогади залишилися приємні. Директор чудова людина, до неї завжди можна прийти з будь яким питанням чи проблемою і вона щиро намагається допомогти, знайти рішення. Територія садочка і майданчики чисті та доглянуті, адміністрація та батьки багато роблять для того щоб підтримувати все у гарному стані”
“Завжди привітні, з дітьми дуже терплячі, мають підхід до кожної дитини. У дитячому садку з дітьми чудово займаються. Директор завжди вчасно реагує на ситуації і завжди залучена до процесу, це радує тому, що людина живе своєю справою, це видно і станом саду та наявністю гарних іграшок. Наша вихователь Любов Іванівна в яслах, це наша любов)) з яким трепетом я віддавала свою дитину в сад, переживала і турбувалася, а все марно, через 3 місяці з якою радістю вона біжить саме до Любов Іванівни, вранці чекає на неї зустріч. Дуже вдячна їй за увагу до наших дітей у групі. Завжди за них хвилюється та переживає як за своїх рідних. Ми ходимо до дитячого садка із задоволенням! Дякую вам велике!”
“Чудовий садок з гарним персоналом. Добрі та чемні вихователі та няні. Дитина іде в садочок з задоволенням та посмішкою. Харчування корисне та смачне”
“Інна Тимофіївна найкращий вихователь. Привіт з Америки від Ігорка та Аліски!!!”
“Я випускник цього дитсадка, 1980 рік, прикиньте! Дякую за фото!”
“Відмінний садок! Харчування хороше, вихователі хороші, діти добрі, іграшок багато! Загалом клас!”
“Найкращий садок. Неймовірні вихователі та персонал. У нас була Варшавська Людмила Василівна. Прекрасна! Дитина бігла до садочка. В життєвих ситуаціях видавала експертну думку, якою навчалася від виховательки))) Дуже багато діти займаються різноманітними "художествами", багато тематичних занять, потужна підготовка до школи. Їжа смачна та різноманітна. Моя дитина крутить носом на їжу, але в садочку їла все і просила вдома зробити, як у садочку. Усі доброзичливі, спокійні, терпимі, професійні Низький уклін та подяка”
“В нас 3 дітей. Діти перебували у 4 садках Києва, один із них – приватний! Цей – найкращий! Дуже задоволена ВСІМ персоналом, територією... Кожен працівник працює за покликанням... Рекомендую всім!!!”