Огляд каталогу
- 2,746 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 2746 результатів
Перегляньте освіти у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,746 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 151,321 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає освіти з таких міст як Київ, Вишневе, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Чудовий садок у багатьох відношеннях: з першої зустрічі з керівником закладу було зрозуміло, що дитині буде тут добре. Керівник завжди відкритий до діалогу. Територія садочку велика, доглянута, зелена, все охайно, чисто. Вихователі ясельної групи добре поладили з дитиною, і без ми проблем йшли в садочок кожного ранку. Окрема їм подяка за швидку адаптацію з перших днів. Також хочу подякувати вихователю початкової групи за цікаві та пізнавальні заняття з дітками. І маю зауважити, що були сумніви щодо вибору садка, судячи з відгуків тут, проте жодного разу не пошкодували, що вибрали саме його. Дякую за професіоналізм та людяний підхід до всього.”
“Наш сад! Я ходила до нього, а тепер мої дітки! Дякую нашим вихователям Марину, Людмилу, Олену, Валерію, нянь та весь персонал! За чудову смачну їжу! За організацію завідувачки! ❤️”
“Рекомендую як якісні знання за реальні гроші”
“Найкращий садочок❤️Вихователі чудові.”
“Відмінна школа із чудовими та адекватними вчителями.”
“Садочок відвідували обидві мої доньки (з 2017 по 2022 рр). Кращого місця для дітей мені важко уявити! Чуйні вихователі (Алла Анатоліївна стала просто другою мамою), лікувальні заходи (масаж, лфк, пінка киснева), безліч активностей, город та садок, за якими діти доглядали, народні традиції (колядки і щедрівки, калита, стрітення, масляна та інші). А найкраще- це мала кількість дітей в групах. В садку працюють вихователі, які справді люблять дітей. Наша родина завжди буде вдячна «Яблунці»❤️”
“Чудовий садочок, прекрасний пед.колектив. Син ходить із задоволенням. Адаптація пройшла швидко. У групі тепло, меню різноманітне, з дитиною крім вихователів займаються психолог, фіз.робітник, муз.керівник. Дуже багато приділяють уваги творчості: ліплення, малювання, поробки тощо. Загалом дуже задоволені садочком і вдячні всім працівникам за те, що працюють з повною віддачею.”
“Хороший садочок! З дітками займаються. Моя доня ходить із задоволенням! Дякую викладачам Наталії та Вікторії!”
“Охайний садочок, просторі приміщення!”
“Це наш улюблений садок. Старший уже закінчив давно, тепер молодші там.”
“Дуже гарний дитячий садок. Мальовнича місцевість. Самий центр і недалеко від Лаври. Якидно з назви, тут є яслі для кілька річних малят. Ремонт було оновлено в цьому році. Бажаю успіхів у розвитку цьому закладу.”
“Дуже гарний садок. Професіонали! Дякую.”
“Сюди ходить моя дитина вже 4-рік”
“Чи не сад, а чудо! Кожен раз, як на свято. Дитина щасливий, вихователі просто відмінні, спасибі Яні Миколаївні і Маргариті Вікторівні, дай Бог вам здоров'я і адекватних батьків”
“Гарний державний садочок для сучасних умов (лего і дефлопе - немає, однак є увага і повага до дітей)”
“Багато різного пишуть про садок. Трохи напружилися, коли прийшло запрошення. Але місць більше на Оболоні не було. Їздили на маршро. Були там у ясельках. Чистенько тепленько, харчування хороше, окреме для яселят.Ніякого там звичайно лікувального ухилу немає (садок нібито для респіраторних хронів). Але умови гідні та вихователі хороші. Діте йшло в сад із задоволенням. забирали в 7 без проблем. Гроші на групу мінімальні, навчальні посібники та все для виробів купувалося і щодня видавали результати творчості. Залишилися лише теплі спогади та подяка за приємний старт.”
“Чудовий садок , відходили від а до я , чудовий вихователь Оксана Олександрівна , низький вам уклін і велика подяка”
“Класний садочок, вихователі добрі та чуйні. Моя донька відвідувала цей садочок годила в групи 13 і 9, дуже Вам вдячна вихователям та няням цих груп дякую вам за вашу турботу та любов до моєї доньки.”
“Помітила, що в негативних відгуках невідповідність і плутанина, коли називають групу і вихователя. Таких у цих групах немає. Явно це фейкові відгуки, тому що я знаю цей садок, там були мої двоє дітей. биття. Директор адекватна та приємна жінка!”
“Прекрасний садочок, чуйні вихователі, вміють знайти підхід до дитини. Дитині все подобається.”
“Садок шикарний,бо сама виросла там,вихователі чудові,тому не розумію негативні коментарі,завжди ходила в садочок з задоволенням!”
“Доброго дня, Панове!!! Не з початку року ходили, але прийняли, як свого!!! Прості люди, директорка, вихователі, батьки... У кожного своя планка по рівню садка... Для моєї планки достатньо!!! Садочок рекомендую!!!”
“Перейшли ми раптово, по відгукам. Дитині дуже подобається, постійно розповідає. Вихователі Лариса Миколаівна, Любов Олексіївна і логопед Катерина Олексіївна дуже хороші і професійні люди. Про логопеда взагалі давно чули що вона майстер свого діла, тому були приємно враження що попали до неї. Тому дитина задоволена, і ми батьки теж. По знання було видно відразу що займаються.”
“Гарний і затишний садок. Чудовий колектив. Звісно ремонт дуже потрібний”
“Дитина в садочок біжить, ну дуже подобається у ньому. Третій рік відвідуємо, дуже задоволені, фотозвіти - це як мед на душу) Дуже вдячні колективу за Вашу роботу!”
“Чудовий садок, завжди доглянута територія, у групах чисто, у коридорі завжди тематична прикраса та живуть черепашки, білочки, пташки. Дитина ходить із задоволенням, вихователі та нянечка чудові люди, дитина з радістю біжить до групи, видно, що люди задоволені своєю роботою! Завідуюча також приємна жінка завжди готова допомогти і за будь-яку ініціативу для блага діток!”