Огляд каталогу
- 2,746 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 2746 результатів
Перегляньте освіти у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,746 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 151,321 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає освіти з таких міст як Київ, Вишневе, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Відмінний пед.колектив та чудова атмосфера. Харчування - ок, територія/ремонт - поступово покращують, займаються з дітками згідно з методичними рекомендаціями міністерства (але все залежить від вихователя, наша викладалася на повну). Любимо нашу Наталю Григорівну і дуже сумуватимемо!”
“Найкращий садок. Вихователі супер. Величезний спортивний зал.”
“Хороший садок, чудовий персонал.”
“Хороший дитячий сад. Будівля в отличном состоянии, не дивлячись на вік”
“Моя дитина ходить в садочок з задоволенням! Затишна група, завжди чисто, привітні і добрі вихователі проводять цікаві творчі заняття з малечею! Висловлюю подяку за роботу всім працівникам закладу!”
“Відмінний дитячий садок, з якого випустилася моя дочка. Найкращі враження! Тепер і сина оформили у ДНЗ 9.”
“Гарний державний садочок. Вихователі молодці. Завідуюча тримає заклад на рівні. Дякую.”
“Кращій садок в цьому районі. Діти були щасливі”
“Акуратний і чистенький такий ясла-садок”
“Відходили 3 роки, задоволені всім. Це найкращий садок на районі! Велике дякую вихователям - Тетяні Володимирівні, Ганні Олександрівні, Валентині Юріївні. І окреме спасибі – завідувачці – Олені Володимирівні. Ви найкращі!”
“Доброго дня! Не можу не залишити відгук) У цьому саду ми з 2011 року, починали з яселек Колобок. Потім перейшли до групи Малятко. Зараз ми випускна група і залишилися у нас останні дні (влітку ми з особистих причин не будемо ходити). І так сумно ... Ми дуже прив'язалися до цього саду, до вихователів, до колективу ... Хочу висловити подяку колективу групи Колобок: трьом нашим улюбленим Михайлівна)))) За те, що брали і терпіли наші істерики, за те, що моя дитина завжди був нагодований, доглянутий, веселий і здоровий! Величезне Вам Дякую за Вашу працю !!! Також особливу увагу хочу звернути на групу Малятко. Ці вихователі і няня вкладають душу в наших діток! І дітки відповідають їм взаємністю. Для мого сина трагедія не піти в садок) Дуже прив'язався до вихователя Валентині Михайлівні, вона для нього великий авторитет і Учитель з великої літери! Я повністю згодна з сином! Моя дитина повністю готова до школи (без доп.занятій). З моїм сином займався логопед (у нас проблемна буква "р"). Доглядає за дітьми психолог, підказує в потрібних ситуаціях. Все дуже коректні і приємні в спілкуванні. Саме приміщення садка дуже доглянуто і красиво, приємно перебувати в групі, коридорах, актовому залі. Як підсумок - краще садка годі й шукати. Ми і всі мої знайомі дуууже задоволені цим садом! Рекомендую! С ув. сім'я Васянович”
“Після ремонту дуже гарний сад вийшов, нам із вихователем пощастило, ходить дитина із задоволенням”
“Прекрасний садочок. Приємні, талановиті і просто неймовірно людяні вихователі. Садочок знаходиться за 3 км від мого будинку, але навіть і думки не маю переводити ближче. Дякую усьому колективу садочку!”
“Садок дуже хороший, моя дитина ходила туда з радістю, дуже хороші вихователі особливо Перевертайло Людмила Миколаївна і Перканюк Татьяна Андріївна. Дякую їм за турботу)”
“Дуже хороший садок, ходить одна дитина, другий туди ж записали. Завжди позитивні емоції. Вихователі вміють справлятися з будь-якими питаннями з любов'ю, спокійно, деякі прикрикують (чули в коридорі), але в основному комфортна обстановка. Дуже багато всяких виробів, віршиків (іноді навіть самі навчають у групі), садиковських заходів. Здаємо гроші на миючі та іграшки самі купували в групу для прогулянок, так само на подарунки скидаємось: у результаті менше 50 грн на місяць виходить. Харчування як у всіх, дитина не голодна, вибирає те, що подобається з того, що дають. М'ясо та риба щодня, як і сирні щось. У яслах дітям допомагають їсти, привчають до горщика. Загалом ми задоволені. Особливо вихователями. Ставлення до дітей як до рідних, а це дорогого варте.”
“Обрали цей садочок по відгуку хороших знайомих. І скажу так,я жодного дня не пошкодувала,що саме садочок 203 ми обрали. Вихователі неймовірні,дитина швидко адаптувалась і зараз просто летить в садочок щодня. Жодного разу не було,щоб донечка не хотіла йти в садочок. Настільки там чудовий індивідуальний підхід до кожної дитини. Обожнюємо наш садочок! Дякуємо директору та вихователям за їх роботу❤️”
“Рік тому, коли прийшло запрошення до ясла, перечитала всю інформацію в інтернеті про цей садок. Дуже переживала та хвилювалася. А виявилося, дарма)) Чудова, чарівна Вовк Олена Ігорівна допомогла дитині м'яко адаптуватися. У групі була дуже доброзичлива та дружня атмосфера. Донька з радістю ходила до саду. Дякую величезному всьому колективу!”
“Дуже гарний садок! І мені і дитині сподобався❤️”
“Дуже хороший садочок. Прекрасна директорка, хороший колектив. Мені дуже подобалося місце розташування. Між живими вулицями знайшовся зелений оазис. Місця для прогулянок зелені, осторонь від дороги. Садочок маленький, тому директор все тримає під контролем. Старша ходила в цей садок, сподіваюся, що в меншій знайдеться місце в ньому☺️”
“Найкращий садок, пам'ятаю своїх вихователів через 8 років розлуки)”
“Дуже гарний садок. Особливо хочеться відзначити чудову люблячу дітлахів виховательку Світлану, чудовий фахівець та сонячна людина!”
“Дуже любить дитина і Академію, і вихователів. Захоплююсь настроєм директорки - видно що людина любить своє діло :) Подобається що ж заняття із носієм англ.мови, карате - дитина із задоволенням відвідує. Дякую вам за терпіння і відношення до наших дітей!”
“Гарний садок, після нього тільки добрі спогади. Були чудові вихователі та дуже подобалося коли влітку виносили маленький басейн!”
“Дякую. Син не повернувся додому, а так погано.”
“Чудовий сад, в ньому є все для щасливого дитинства і спокій батьків. Затишна Напівлісова територія, хороше меню і, найголовніше, чудовий колектив. В яслах працюють професіонали в обох групах, ми потрапили в Крихітку і наші вихователі - Яна, Юля і няня Оля. Дитина їх дуже любить, заняття і вироби кожен день. Садок ніжно любимо всією сім'єю :)”
“Чудовий садок і чудові вихователі)”
“Враховуючи чималий досвід трьох дітей - це найкращий дитячий садок! (У послужному списку є і приватні, і державні) Дуже добрі нянечки та вихователі, цікаві ранки, чудова підготовча база та оснащеність, ну, і, звичайно, завідувачка, якій вдалося всього цього досягти. Дитина ходить із задоволенням, а ввечері її не забрати.”