Огляд каталогу
- 1,208 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1208 результатів
Перегляньте пекарня у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,208 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 187,526 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає пекарня з таких міст як Київ, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Бровари, Ірпінь та інших міст.
“Дуже дякуємо колективу ресторану в особі пана Олександра за організацію чудового банкету! Ми були в захваті від асортименту страв, усе було дуже смачно) Дуже вдячні за допомогу у виборі страв та комфортне перебування! Обслуговування на найвищому рівні, пані Марина була винятково люб'язна у спілкуванні з усіма гостями! Окремо хочемо відмітити велику територію закладу та затишний і дуже красивий зал, в якому комфортно було і дорослим, і малечі (також був доступний дитячий майданчик))) Ще раз дякуємо за чудове свято у стінах вашого закладу) з радістю повернемося ще)))”
“Чудове, затишне містечко поруч з парком, привітний персонал, готують «пальчики оближеш», ба більше тут тобі приготують страву якої немає в меню, а тобі дуже того хочецця (нам приготували хачапурі по осетинськи). Ну, а про те, що тут можна чудово святкувати будь які події з твого життя, годі говорити.”
“Вибір кондитерки настільки великий, що очі просто розбіглися. Є все, чого душа забажає - від традиційних смаколиків до екзотичних десертів. Затишна атмосфера одразу огортає спокоєм та легкої радості солодких відчуттів. Налаштовує на неторопливу, дружню розмову. Персонал уважний, ввічливий та щирий.”
“Чудовий заклад з приємною атмосферою та уважним, ненав’язливим обслуговуванням. Меню складене гарно і продумано. Дуже сподобався десерт «Карпатська ікра». Також відзначу винний поп-ап та сет до нього. Наступного разу обов’язково будемо куштувати еклери. Дуже рекомендую!)”
“Абсолютно спокійне місце, приємна обстановка, смачна кава і десерти. Мінімум відвідувачів, - для кав'ярні може не айс, а от для тих, хто хоче спокою і усамітнення - прекрасно ))”
“Красивий атмосферний заклад. Подобаються ці всі старі програвачі в оформленні, і загалом - вигляд. Тому й нафоткав більше, ніж їжі. Кава - в моєму випадку колд-брю, й тортики теж були чудовими. Дякую :)”
“Місце для тих, хто шукає романтику, стиль, затишність й смачну, красиво оформлену їжу. Закохана в Хані з початку їх народження. Морозиво - найсмачніше в світі. Ось ніде ані в Європі, ані в Америці, ані в Азії немає такого трушного й смачного морозива. Моє улюблене - АНАНАС-МАНГО-МАРАКУЙЯ, КОКОС-ЮЗУ-БЕРГАМОТ, ДИТЯЧЕ ФУНДУЧНЕ КАКАО. Кілька разів снідала, обідала та вечеряла в них - завжди смачно, корисно, затишно й приємно. Сервіс - один з найякісніших в Києві. Мої вітання власникам, які змогли створити місце, де гостям й співробітникам додається щастя в житті.”
“Замовляємо частенько торти на свята. Замовлення приймають сьогодні на завтра, передоплата 100 грн (можна на карту скинуть). Ціни помірні. Десерти смачні.”
“Був тут на "Магія ранку". Привітний персонал, гарна затишна атмосфера. Дуже сподобався дизайн інтер'єру з доповненнями зелені. Одне з показових місць в закладах це їх туалети. Вони тут реально круті, кожному окремо рушничок, набір для взуття, для жінок з дітьми навіть є спеціальний роздвижний столик для зміни памперсів. Все інше оцініть по фото”
“Чудова кав'ярня / кондитерська і найсмачніший Наполеон ❤️”
“Прямо навпроти готелю Radisson Blu є чудове бутик-кафе. Десерти, булочки, круасани та хліб виглядали дуже смачно. Оскільки ми були ситі, то зайшли лише на капучіно. Власники були дуже привітними. Ми плануємо заїхати на сніданок до закінчення нашої подорожі до Києва.”
“Обалденні круасани,гідний фільтр,чудовий хумус від начальства закладу!”
“Не очикував такої красоти в реальності ! На візуалізаціі це виглядає простіше, по-факту - неперевершено! Якщо треба здивувати близьких - це саме те. Фото не якісне тому що в коробці.”
“Багато років знаю цю продукцію, смачну та якісну, найбільше люблю з маком, а також рулети, дякуємо вам велике за якість вашої продукції”
“Тітка Клара на Подолі, вул. Сагайдачного - прямо зразок обслуговування! Коли б не заходила туди, завжди ідеально чисто, привітно, швидко і, головне, смачно!!! Дякую всім, а найбільше - пекарю.”
“Зайшла перекусити. Велика простора літня тераса та два поверхи в середині. Людей багато, проте місце знайшлось. Замовила половину мелту з рваною яловичиною, мій улюблений обліпіховий чай та суничний медівник. Сумнівалась з приводу десерту, адже не люблю дуже солодкі. Проте офіціант запевнив, що буде смачно. На диво медівник виявився справді не надто солодким і просто танув у роті, просочений, не сухий і дуже смачний, з суничним ароматом.”
“Ну дуже смачна кава і правильна текстура капучино. На мою скромну думку тут готують найсмачніше на районі. Дякую”
“Чудова кондитерська. Замовляли декілька разів. На дитячі дні народження. Діти самі обирали. Результатом були задоволені. Смачно, яскраво і по тематиці. Час і місце завжди заздалегідь узгоджують з клієнтом. Гарно і надійно пакують. Рекомендую.”
“Смачні солодощі, великий вибір, завжди свіжі, є можливість замовити заздалегідь, приємні ціни та продавці.”
“Постійно купуємо смачненькі десерти. Також полюбляємо піцу. Вона мега смачна. Готують 5 хвилин. Приблизно так само швидко ми з’їдаємо цю смакоту. Дуже привітний персонал. Дитина завжди малює на спеціальній дошці крейдою. Тож ми всією сім’єю в захваті. Рекомендуємо!”
“Замовляла мусовий тортик "Снікерс" для родинного свята. Легкий, у міру солодкий, повітряно-ніжний. Якщо бажаєте, щоб ваші гості поласували чимось смачненьким, то рекомендую 100%”
“Замовляла на самовиніс, адміністратор зателефонувала для уточнення всіх питань, ролли були дуже смачними, дякую сушисту Владі, обов'язково замовлю ще!!”
“Дуже класна кондитерська, завжди беремо там різні тортики та еклари та інше. Рекомендую”
“Відмінний ресторан із середземноморською кухнею! Найсмачніша піца, дуже класні роли та суші, завжди свіжі морепродукти! Також працюють за ідевідуальними замовленнями! Гарний інтер'єр залу, розкішна терраса з дуже прекрасним видом на озеро! Також можна зіграти в більярд у більярдному залі, для любителів здорового способу життя є басейн та тренажерний зал! Також у ресторанному меню є вегетаріанські та сироїдні страви для любителів здорового харчування! Чудові десерти, нагадають смак дитинства!”
“Дякую за приємну атмосферу та смачну каву)”
“Приємні продавці. Завжди гарна атмосфера.”
“Дуже смачна кава та завжди привітні, щирі люди. До бадьорості від кави отримаєте бонусом гарний настрій від персоналу.”
“Дуже смачна випічка, напої.Дуже добрий,веселий, позитивний персонал.Взимку тепло, влітку прохолодно.Якщо є потреба чи бажання зігрітись, можна сидіти, та ніхто не буде проти.”
“Смачна натуральна продукція виготовлена по новітнім технологіям . Рекомендую.”
“Найсмачніша піца у вас. Найсмачніша кава у вас. І такий асортимент улюблених десертів. З першого дня відкриття, ваш заклад найулюбленіший нашої сімʼї та наших друзів. Бо майже всі свята з вашою піцою. Хочу подякувати власникам та працівникам за чуйність та підхід до кожного гостя. Ви створюєте особливо теплу атмосферу для нас відвідувачів. І кожного разу хочеться повертатися до вас. Навіть сьогодні ранок розпочався з лате та шоколадного круасану. Хочу побажати вам процвітання, бо «Ківі» ми дуже любимо.”