Огляд каталогу
- 1,208 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1208 результатів
Перегляньте пекарня у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,208 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 187,526 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає пекарня з таких міст як Київ, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Бровари, Ірпінь та інших міст.
“Хлопці, ви круті! Це найсмачніше, що я їла!! Незважаючи на те, що я дуже упереджений клієнт і киш і чізкейк-моя улюблена страва, яку я пробувала в різних країнах світу, з впевненістю поставила б вам 10 балів з 5!! ☺️☺️☺️Рада, що в Києві тепер можу побалувати себе таким смачним продуктом! Замовляла вже пару разів і тепер я точно ваш постійний клієнт Смачно, ситно, якість перевищує ціну. Дякую Вам!”
“Дякуємо Олександрі ! Дуже приємно що дівчина пам'ятає клієнтів і їхні забаганки))) Як завжди приємно зайти, дякую за настрій і гарних вам клієнтів!”
“Дуже затишне кафе, смачна кава й приємна атмосфера — обов’язково повернуся.”
“Смачні пиріжки, кава добра, затишне місце, є де посидіти, обслуговують швидко, привітна бариста Ольга”
“дуже смачні млинці з яловичини, дуже дякую хлопчині на касі що допоміг знайти саме цю позицію, адже не стелажі її вже не було”
“Смачні пиріжки, позитивна команда. Чудове місце щоб перекусити”
“Супер смачно , ввічливий охайний приємний баріста . Дякую”
“Дуже смачна кава, привітний персонал та тепла і затишна атмосфера. Місце куди хочеться повертатися та ідеальне місце для зустрічі з друзями.”
“Взяли спробувати піцу Цезар та Італійську салямі, швидко приготували та вона виявилася дуже смачною та ситною, також тут постійно купувала товари з Європи, рекомендую цей заклад і надалі буду його відвідувати”
“Маленьке приємне кафе. Заходжу при нагоді. Асортимент чудовий, привітний персонал.”
“Затишне кафе. Персонал привітний, їжа дуже смачна. Раджу спробувати чизкейк, як на мене, він дуже смачний. Не можу не сказати про гарний дизайн. Одне з моїх найулюбленіших місць для відпочинку (особливо для читання).”
“Смачні та свіжі десерти. Смачна кава. Затишно - можна і попрацювати, і посидіти з друзями. Раджу завітати!”
“Все в меню дуже смачне, часто з'являються новинки. Навіть постійні страви і десерти з часом стають ще смачніші. Привітні працівники, завжди приємна атмосфера в закладі. Всі родинні свята - з тортами від Banana Cake і це завжди запорука приємних вражень, бо вони неймовірної краси і феєрії смаку! Дякую всій команді Banana Cake за вашу залученість до того, щоб клієнтам було смачно і приємно.”
“Втретє вже у цьому закладі. Мені він подобається, по-перше, своєю атмосферою: легка та тиха музика, гарне освітлення, великі столи та відстані між столами теж достатньо. Ще один раз ми були в ресторані, коли грав музикант за фортепіано. Він також робив приємну атмосферу. По-друге, їжа дуже смачна. Я люблю борщ, лимонад з маракуї, шоколадний фондан, запечений лосось та пюре. Піцца Пепероні також сподобалась, а от реберця BBQ для нас були трохи незвичними. Сервіс також чудовий. В ресторані є гардероб. Також з таких дрібничок мені подобається запах мила у вбиральні. І не подобається, що на столах стоять пляшки з водою, за які треба платити. Також не має компліменту від закладу.”
“Ето кафе можно описати трьома словами: Смачно, атмосферно, затишно.”
“Чудова крамниця з завжди свіжим та відмінним товаром”
“Сам магазин на 3 , якийсь не приємний запах, та охоронець просто топ, в саме серденько, приємний , вихований, , просто найкращий”
“Зручне розташування, цілодобовий режим роботи, асортимент, цінова політика.”
“Все дуже сподобалося! Смачна Грузинська кухня. Приємна спокійна музика. Привітний персонал. Офіціант на своєму місці запропонував смачне меню! Дякую!”
“Дуже смачні і великі сніданки Очікували приблизно 15 хвилин, то ж ще й доволі швидко А ще, на відміну від інших місць, тут було не багато людей і була спокійна тиха атмосфера”
“Це топ сервіс! Я сам працюю в закладі і.... Чесно? Я дуже хочу аби ів можму закладі надавали такийрівень сервісу, випромінювали таку любов до справи і повагу до продукту і до людей. Дуже дякую всьому персоналу, всій зміні 21.12.2025р Тисну руку і до нових зустрічей)”
“Здивувала професійність і привітливість бариста Марини, так як я сам бариста з 10 - річним стажем, тому з прискіпливістю відносився до свого замовлення, але залишився задоволений і приємно здивований . Однозначно рекомендую цей заклад !!!!”
“Чудове місце, доброзичливий персонал. Кава смачна, завжди є вибір десертів. Комфортне місце для приємного відпочинку.”
“Дуууже смачні шаурма й хінкалі!! Багато м’яса, все свіже. Будемо замовляти ще!”
“Лате смачний, персонал привітний, диванчики зручні Влітку можна розташуватися на вулиці”
“смачні тістечка, гарне паковання”
“Це топ сервіс! Я сам працюю в закладі і.... Чесно? Я дуже хочу аби ів можму закладі надавали такийрівень сервісу, випромінювали таку любов до справи і повагу до продукту і до людей. Дуже дякую всьому персоналу, всій зміні 21.12.2025р Тисну руку і до нових зустрічей)”
“Заходишь із задоволенням, виходишь з кілограммами! Ну, вже пристарались організатори! Хвала.”
“Пиріжкова тітка Клара на Солом'янській площі. Розташована в бізнес центрі на площі (Трохи складно зорієнтуватися і знайти заклад. Зовні немає вивіски чи хоча б логотипу. Лише невеликий рекламний борд, написи на якому здалеку і не побачити). Але в цілому розташування зручне, між двома зупинками громадського транспорту. Як і у всіх пиріжкових цієї мережі великий вибір випічки, чудової якості і свіжості. Всередині є декілька столиків, не дуже атмосферних, але зручно поїсти можна. Дуже ввічлива і привітна продавчиня.”
“На днях купував у вас піцу пепероні гостру,як мені порекомендували піцейоли . Піца була сочною,гострою та дуууже сирною. Обслуговування було на висоті . Зробили піцу дуже швидко. Дуже сподобався сирний борт, вперше такий спробував. Дуже дякую, ще повернусь !”