Огляд каталогу
- 880 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 880 результатів
Перегляньте пица у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 880 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 475,616 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає пица з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“З друзями відпочивали і курили дуже крутий кальян, справжнім поціновувачам раджу відвідати заклад і спробувати їхні смачні кальяни, Руслан (кальянщик і бармен) майстер своєї справи. Офіціанти Настя і Лія просто бомба, привітні, ввічливі і уважні. Приємна атмосфера і музика))”
“Дуже смачні стейки з картоплею та соусами. Затишно, класна музика)!”
«Смачна Піца» — це піцерія в Обухові на вулиці Миру, де роблять ставку на справжній смак і стабільну якість. Заклад добре відомий місцевим як місце, куди повертаються за улюбленою піцою з року в рік. На сайті smachna.com.ua представлено меню піци з різними варіантами начинок, зокрема з можливістю зібрати піцу під себе.
“Мала нагоду бути в закладі,,Старе місто,,. Смачна домашня кухня,атмосфера колоритна, лунає українська пісня, що приємно. Обслуговування швидке .Вічливий персонал. Отже, рекомендую.”
“Гарне, затишне місце. Чудова кухня”
“Піцерія «Pizza Lorenzo» у селі Гора Бориспільського району Київської області- це саме те, що потрібно для швидкого перекусу. Зручне розташування (при в'їзді в населений пункт, є невелика парковка), є столики із диванчиками, ввічливий персонал. Помірні ціни. А головне смачно і швидко!”
“Дуже атмосферне місце, приємні ціни, дружній персонал. У нас був номер Люкс, прям поряд з ним баня, яка входить у вартість номера (2 год). У вартість теж входить 100грн на сніданок. З мінусів не закривалася нормально душова кабіна і взагалі не закривався туалет (двері більші, ніж дверна рама), але це, чесно, ніяк не вплинуло на наші враження від місця. Рекомендую і хочу повернутися сюди ще раз, але вже влітку, думаю, влітку там взагалі дуже атмосферно.”
“Відмінне місце як для того, щоб поласувати кафе з круасаном, так і для того щоб повноцінно пообідати. Затишно, помірні ціни, смачна і свіжа їжа, привітний персонал.”
“Піца супер, дуже смачна. Важко навіть визначити яка смачніша”
“На знак подяки хочу залишити відгук про піцерії PizzaPlease. Заклад на вищому рівні, обстановка приємна, що розташовує, відразу видно що тут працюють професіонали. Сама піца дуже вже вкуссная, замовляли "Мисливська" і "Від шефа", всім рекомендую. І що найголовніше - це доступні ціни. Плануємо замовляти тут і надалі”
“Смачна випічка, доступні ціни і тд.”
“Захотілось резко срать, а сральніка поруч не було, то це кафе мене дуже сильно виручило. Ставлю 5/5”
“Досить цікавий заклад Приміщення гесь староі автостанціі з смачною піцею, гарним обслуговуванням А глінтвейн восени - саме те”
“Хочу подякувати Pizza Day що на Драгоманова 2. Дуже приємне місце — усе смачно, швидко й з душею. А працівники — просто золоті люди.Хочу відзначити чудову жіночку-продавця. Вона така привітна, щира, завжди з посмішкою. Видно, що вона любить свою роботу і ставиться до кожного з теплом. Піца завжди свіжа, гаряча, з апетитною начинкою — смак, до якого хочеться повертатись. Тут справді затишно й тепло не тільки через їжу, а й завдяки людям. Дякуємо вам за вашу працю, Ви круті❤️”
“Лисий бородач це щось з чимось так смачно і швидко мені ще ніколи не готували! Дайте йому премію”
“Дякую за смачну піцу та приємне обслуговування. Обов’язково прийду ще 12.10.2025”
“Хороше місце! Зависнути покурити кальян.”
“Два меню, і ще й по QR є. Пробувала салат з баклажаном - смачний. Паста з лисичками - смачна, вдосталь соусу та начинки. Офіціант вічлива. Трохи псують вигляд закладу столики виставлені занадто вперед, що вибивається із загального потоку вулиці.”
“Найсмачніша піцца 4 сири, якщо по простому ) Захоплює, що в Києві можуть бути такі доступні ціни, і при цьому якість та смак страв - на високому рівні. До кухні зауважень не маю ! Трішки гіркувата кава на мій смак , але то на мій смак . Офіціанти уважні та гарно знають меню. Порції великі ! Дуже раджу прям піцу 4 сири, але великого розміру , вона ТОП ! Дякую, за сервіс ❤️”
“Досить цікавий заклад Приміщення гесь староі автостанціі з смачною піцею, гарним обслуговуванням А глінтвейн восени - саме те”
“Досить цікавий заклад Приміщення гесь староі автостанціі з смачною піцею, гарним обслуговуванням А глінтвейн восени - саме те”
“недорога така кафешка. теплі суші супер. піца з сирними бортиками. Заходив останній раз - ось к Хелоувіну підготувались гарно. їжа смачна не на всі гроші світу. на винос якась там скидка не памʼятаю.”
“Нам дуже сподобався цей ресторан, стильний та затишний дизайн, який підходить під формат ресторану. Смачна їжа, гарна її подача, швидко все приготували, колектив привітний, особливо офіціантка Карина, яка допомогла з вибором, відповідала на питання і професійно виконала свої обов'язки.”
“Затишна атмосфера, смачна кухня, ввічливий персонал. Ідеальне місце для сніданку, обіду, романтичної вечері, або просто завітати на філіжанку кави. Що може бути краще )”
“Смачні піца та кава. Швидке приготування замовлення.”
“недорога така кафешка. теплі суші супер. піца з сирними бортиками. Заходив останній раз - ось к Хелоувіну підготувались гарно. їжа смачна не на всі гроші світу. на винос якась там скидка не памʼятаю.”
“Все супер , дуже сподобалося. Перепрошую за ганебну поведінку мого знайомого. Все було класно. Я вже сам до вас завітаю наступного разу.”
“Піцца смачна. Дуже невічлива прибиральницч була сьогодні!”
“Дуже давно вже не замовляв в Доміносі, частіше їм піцу в ресторанах з посадкою. Але після деяких подій ) замовив Баварську піцу на тонкому тісті і був приємно здивований смаком. Дуже смачно! Їли вчотирьох і всім сподобалось! ) Привезли дуже швидко. Кур'єр ввічливий, в масці і гумових рукавичках (хоча останнє і не є обов'язковим з точки зору безпеки споживача, але людей з логічним і критичним мисленням досить небагато) Успіхів вам і процвітання! Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці )”
“Чудовий заклад, чудові коктейлі. Найпрекрасніший офіціант Андрій, підійшов з юмором і зробив нам надзвичайну атмосферу. Премію Андрію!!!!”