Огляд каталогу
- 880 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 880 результатів
Перегляньте пица у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 880 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 475,616 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає пица з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Культурно,поживно,смачно,привітливий,уважний,адекватний персонал. Побажання розширити винну карту. Варіювати з наявністю різних страв. Рекомендую Філє Міньйон та зелене різотто! Равлики - класичні,подаються зі скибочками піджареного хліба(можливо завеликими). Всьо обалдєнно,дуже бажаю ротацій позицій в меню,хочаб раз на 3міс,бо швидко всьо тестірую… Коктейль з барбарисом - відмінний,цілую руки бармену. Обалдєнні смузі!нада брать”
“Кайфова піцерія, готують смачно і швидко. Великий вибір, прикольні акції,є власна піца. На мій погляд краще замовити тут, ніж у всім відомої д0мін0с. З любов'ю роблять. 5/5 ⭐”
“Їжа - смачно і не за всі гроші світу. Атмосфера - сімейна, дружня. Одним словом - рекомендую!”
“Найкраща піца, найкращий сервіс! Особливо спецзамовлення — окрема любов!”
“Їжа смачна, обслуговування на висоті, як завжди. Люблю це місце. Дякую!!!”
“Ходжу туди постійно. 1. Ціни адекватні. 2. Різноманітне меню. Великий плюс, що добавили вегетеріанське меню. 3. Якщо купувати купон на знижку на Покупоні ( часто так робила), то знижка 30%. 4. У даний момент діє знижка ( - 19%) при предявнені ковід-сертифіката . 5. І, що дуже ВАЖЛИВО це те, там СМАЧНОООО!!!”
“Смачна піца. Готують швидко. За бажанням можна поїсти в середині або взяти на винос. Ну і звісно можна скористатися швидкою доставкою. В мене тільки одне питання - цікаво на якому борошні робиться піца? Країна виробництва. А ще хотілося б піцу з замінником м'яса.”
“Швидко,зручно,персонал повністю консультує по рецептам”
“Дуже люблю цей ресторан! Замовляю роли на виніс і завжди залишаюся задоволена. Роли свіжі, смачні, добре запаковані — приємно відкривати коробку. Персонал ввічливий і завжди швидко приймає замовлення. Окремо хочу відзначити відділ контролю якості — це справді відчувається! Кожне замовлення чітке, все відповідає опису, жодних неприємних сюрпризів. Завдяки цьому завжди впевнена, що отримаю свіжі продукти та стабільно високий рівень сервісу.”
“В закладі не був, тому сказать нічого не можу, замовляв тільки доставку. Привозили завди вчасно і гарячу, навіть зимою. По смаку просто бомба, особливо м'ясна та карбонара. Подобається ось що: кешбек, мало, але приємно, можна ним сумму округлити чи компенсувати наприклад вартість доставки; піцца тижня, також супер, особисто для мене мотивація щось нове спробувати; комбо пропозиції, варіант , якщо не подобається піцца тижня. Притензій за більше, ніж 12 замовлень немає, можна замовляти.”
“Хочу висловити подяку за шикарний вечір у вашому кафе! Все було дуже смачно, приємно та атмосферно! Вічливий та професійний персонал! Успіхів вам!”
“Замовляю доставку вже багато років, дуже смачна піца, тайбокси, та сирні нагетси. На жаль з початком повномасштабного вторгнення та по сьогодні, не має чіткого графіку роботи, а також хотілося б бачити українську версію сторінки.”
“Дуже гарно оформлений зал. Персонал переплутав замовлення. Помилку ніяк не компенсували, навіть не запропонували кави в якості вибачення.”
“Заклад скоріше для тих, хто живе або працює поруч. Плюс - гарний інтер'єр. Меню стандартне. Скоріше для дружньої зустрічі, а не для якогось вишуканого вечору. З мінусів - іноді перед вікнами может пройти специфічний контингент, який подекуди живе в цьому районі (але це не проблема кафе)...”
“Дуже смачна піца і круасани! А ще тут привітна атмосфера, завжди з посмішкою та побажаннями гарного дня ☺️ Обожнюю цей заклад та щиро рекомендую.”
“Звичайний супермаркет цієї мережі. Хороший вибір продуктів, є смачна випічка, готують піцу на замовлення”
“Гарна простора фора, є само каса і їжа на винос підігріта, типу піці шаурма бургери, досить чисто і смачно”
“Чудове місце, смачна кухня за доступними цінами, приємний персонал”
“Відвідали цей чудовий заклад 15 лютого. Компанія наша складалася з 8 людей. Залишилися неймовірно задоволеними!!!!! Були невеликі ньюанси під час замовлення столику, але компетентність та високий рівень професійності адміністратора зробили свою справу і в кінцевому результаті ми отримали, те що мали отримати. У зв"язку з цим порада на майбутнє замовникам - хочете зразу отримати повний перелік умов для замовлення банкету, зразу спілкуйтеся з адміністратором. Погоджуся, що склад обслуговуючого персоналу не великий, але.... Вони всі просто КРАСУНЧИКИ. Окремо хочу виділити Владислава (і це реально думка всієї нашої компанії!!)... Просто Бест оф зе Бест. Дуже уважний, кмітливий і веселий хлопчина! Якраз дякуючи його кмітливості, ми зробили наше замовлення страв ще кращим (хоча здавалося, куди вже краще :-) Враховуючи те, що в залі було 2 банкети, ми отримали наші страви не те що швидко, а блискавично швидко. Наші смакові рецептори шалено пораділи (а ми, володарі цих рецепторів :-), звичайно отримали приємні емоції!) надзвичайному вмінню автора страв (аплодисменти шеф-кухару!)... а тут було і м"ясо (м"ясне плато №1 і №2), і салати (звичайно Цезар, ну як без нього.... та теплий салат), звичайна запечена картопля з соусом та овочі гриль - смакота!, звичайний узвар - нут от просто "манна" (в міру солодкий і в міру витриманий). Музика. Дуже приємно здивувала її вчасність та ненав"язливість (враховуючи конкретно те, що вона жива). Була дуже до теми! Ми змогли і поспілкуватися за столом і гарненько відірватися в танцях. Враховуючи все вище сказане, висловлюю від усієї нашої компанії ТОБІ, La Crevet, ДУУУУУЖЕ ЩИРЕ ДЯКУЮ, за надзвичайно приємний вечір! :-* :-* :-* Дуже засмутили перечитані відгуки. Спочатку навіть здалося, що ми були всі в різних рестораціях ((( Можливо, просто йдучи кудись з друзями, з родичами, зі своїми половинками, просто візьміть з собою гарний настрій і все буде круто-круто. Не засмучуйтеся, що страву принесли через 40 хвилин - це ресторан, він для спілкування, можливо за ці хвилини ви встигнете обміркувати ВАШ супервідпочинок з друзями, або ще раз нагадати вашим половинкам, як ви їх сильно любите та цінуєте... Треба просто цінувати час проведений РАЗОМ!... а не засмучуватися з приводу "довго несуть моє замовлення" Всім гарного здоров"я та кохання.”
“Дуже смачно! Їмо тут вже 9ий рік, всією родиною! Рекомендую це кафе! І моя любов, то сирний крем суп з креветками, неймовірний!)))) Ціни дуже приємні! Душевне, сімейне кафе!”
“Заказала піцу,свою улюблену.Ви як завжди на висоті.Дуже рада,що ви вже знову працюєте.Дякую за якість і обслуговування.Я залишаюсь вашим клієнтом.Процвітання вам.”
“Заходжу майже завжди, як буваю у Бучі, дуже смачна їжа, та дуже класний персонал. Окрему увагу приділяю пасті, яка в закладі на високому рівні, та крем супи, які зайняли окреме місце у моєму серці разом з яблучним фрешем. Також знаю, що багато людей хвалять піцу, але сам їв лише декілька разів, але цього вистачило, аби погодитися з думкою інших. Локація теж дуже зручна, дістатися туди не викликає проблем. Поруч є іграшкові магазини для дітей, кінотеатр для сімей та спортзал. Ціни в закладі дуже дипломатичні, тому можна смєло водіть малу, співвідношення ціна/якість - 10/10. Рекомендую цей заклад для відвідування, задля смачної їжі, хорошого сервісу і спокійної вечірньої атмосфери.”
“Широкій вибір плюс простору вдосталь”
“Замовляємо суші не перший раз, завжди все смачно, великі порції, ввічливий персонал та швидка доставка.”
“Приємний заклад з цікавим інтерєром, смачними стравами та хорошим обслуговуванням”
“Відвідувала ресторан – атмосфера дуже затишна, інтер’єр стильний, обслуговування на високому рівні. Страви смачні та красиво подані. Чистота і затишок. Приємно, що допомогли знайти пункт обміну валют Пчілка, Головатого 64 – курс завжди вигідний, сервіс швидкий та надійний.”
“Гарний магазинчик при самій дорозі. Трошки, правда, мало парковочних місць для авто.”
“Смачне меню,привітний персонал,затишна атмосфера”
“Замовляла онлайн для мами та друзів суші сети перебуваючи за кордоном. Не маючи можливості зараз бути поряд з рідними, я дуже вдячна за довіру, порядність, допомогу в замовленні по вайберу, прекрасний сервіс та смачні суші сети! Якщо ви далеко від рідних в Фастові і хочете зробити їм приємне зверніться саме в Осама Суші, до Олени! Раджу абсолютно усім, своїм друзям, рідним спробувати їх завжди свіжі та дуже смачні суші! Величезне Дякую Вам, Осама Суші!”
“Дуже смачно, ціни доступні, готують швидко. Приємний персонал. Інтер'єр не новий, багато очікувати не варто, але чистенько. Однозначно варто відвідати.”