Огляд каталогу
- 99 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 99 результатів
Перегляньте поїсти в Ірпені. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 99 результатів в Ірпені. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 27,693 відгуків та оцінок.
“Прості номера, затишно...гарний інтер'єр та дуже смачна кухня”
“Адекватні ціни. Кухня дуже смачна. Можна домовитись про подачу своїх продуктів/напоїв. Єдине чого трохи не вистачало - якогось відокремлення, бо в одному залі було кілька столів (компаній). Але в цілому гості один одному не заважали.”
“Відвідали цей чудовий заклад 15 лютого. Компанія наша складалася з 8 людей. Залишилися неймовірно задоволеними!!!!! Були невеликі ньюанси під час замовлення столику, але компетентність та високий рівень професійності адміністратора зробили свою справу і в кінцевому результаті ми отримали, те що мали отримати. У зв"язку з цим порада на майбутнє замовникам - хочете зразу отримати повний перелік умов для замовлення банкету, зразу спілкуйтеся з адміністратором. Погоджуся, що склад обслуговуючого персоналу не великий, але.... Вони всі просто КРАСУНЧИКИ. Окремо хочу виділити Владислава (і це реально думка всієї нашої компанії!!)... Просто Бест оф зе Бест. Дуже уважний, кмітливий і веселий хлопчина! Якраз дякуючи його кмітливості, ми зробили наше замовлення страв ще кращим (хоча здавалося, куди вже краще :-) Враховуючи те, що в залі було 2 банкети, ми отримали наші страви не те що швидко, а блискавично швидко. Наші смакові рецептори шалено пораділи (а ми, володарі цих рецепторів :-), звичайно отримали приємні емоції!) надзвичайному вмінню автора страв (аплодисменти шеф-кухару!)... а тут було і м"ясо (м"ясне плато №1 і №2), і салати (звичайно Цезар, ну як без нього.... та теплий салат), звичайна запечена картопля з соусом та овочі гриль - смакота!, звичайний узвар - нут от просто "манна" (в міру солодкий і в міру витриманий). Музика. Дуже приємно здивувала її вчасність та ненав"язливість (враховуючи конкретно те, що вона жива). Була дуже до теми! Ми змогли і поспілкуватися за столом і гарненько відірватися в танцях. Враховуючи все вище сказане, висловлюю від усієї нашої компанії ТОБІ, La Crevet, ДУУУУУЖЕ ЩИРЕ ДЯКУЮ, за надзвичайно приємний вечір! :-* :-* :-* Дуже засмутили перечитані відгуки. Спочатку навіть здалося, що ми були всі в різних рестораціях ((( Можливо, просто йдучи кудись з друзями, з родичами, зі своїми половинками, просто візьміть з собою гарний настрій і все буде круто-круто. Не засмучуйтеся, що страву принесли через 40 хвилин - це ресторан, він для спілкування, можливо за ці хвилини ви встигнете обміркувати ВАШ супервідпочинок з друзями, або ще раз нагадати вашим половинкам, як ви їх сильно любите та цінуєте... Треба просто цінувати час проведений РАЗОМ!... а не засмучуватися з приводу "довго несуть моє замовлення" Всім гарного здоров"я та кохання.”
“Дуже чудовий заклад. Ми багато які суши пробували але ці суши ціна і якість просто дуже чудово ))”
“Дуже гарне місце, не примус обстановка. Оригінальний дизайн, смачне банкетне меню і не дорого.”
“Привітний персонал і дуже смачна кухня. З цінами теж все добре.”
“29.07 Замовляти сьогодні доставку суши,безмежно смачно,роли великі,відчувається свіжість риби. Не дивлячись на пізній час нам зробили доставку за 40 хвилин Задоволі на всі 10/10”
“Гарне місце. Смачна кава та чай, тістечка й солодощі. Свіжі квіти. Гарний дизайн. Можна замовити торт. Туалет. Термінал.”
“Святкували гендер паті на літньому майданчику, сподобалась територія, так як можна було зробить фото зону різного формату, кухня смачна, мінус комарі, також продовжили святкування в караоке залі, рекомендуємо і чекайте нас на хрестини.”
“Найсмачніші млинці EVER)) 10/10”
“Відзначали малому рік і залишились задоволені. Було дуже смачно, шашлик взагалі бомба. До керуючих закладом було прохання про доступність, щоб зробили пандус для мам з колясками та людей з інвалідністю. Нас почули, на сьогоднішній день маємо доступну терасу , за що вдячні власникам! Ви на вірному шляху, успіхів Вам!”
“Замовляли собі на вечерю з хлопцем Збірну Солянку, так само взяли козацьку піцу, бо думали, що солянки виявиться мало для ситної вечері. Були дуже приємно вражені співвідношенням ціни/якості. Дуже смачно, солянка дійшла додому ще гарячішою, піца теж була на 7/10 за такої низької ціни, приємне швидке обслуговування. Найкраща доставка в районі Синергії 3”
“Смачні піци, приємне обслуговування...”
“Відзначали малому рік і залишились задоволені. Було дуже смачно, шашлик взагалі бомба. До керуючих закладом було прохання про доступність, щоб зробили пандус для мам з колясками та людей з інвалідністю. Нас почули, на сьогоднішній день маємо доступну терасу , за що вдячні власникам! Ви на вірному шляху, успіхів Вам!”
“Пиво шашличок, рибка коньячок, все красиво і смакує, ціни начебто задарма.”
“В меню зʼявилася новинка, Bubble Tea! Спробували цей напій зі смаком Бабл Гам, в складі ананасовий сік, спрайт, на дні стакана маленькі «ікринки» з сиропу «маракуя» і багато льоду. Однозначно сподобався)”
“Нова кав'ярня. Маленька, але дуже затишна. Гарненькі стілтчики. Є куточок для дітей. До кави можна взяти смаколик, і навіть перекусити хот- догом. Кава в чашечках❤ Можна і з собою!”
“Замовляли борщ, окрошку, порцію шашлику зі свинини, лаваш. Дуже смачно! Чоловік каже борщ має специфічний смак проте смачно.”
“Дуже смачна кава та привітний персонал))”
“Затишна кав'ярня. Чудова кава. Приємна музика. Нещодавно замінили диванчики. Тепер ще приємніше посидіти. До кави завжди є ситні солодкі та солоні пироги. Тож можна і перекусити.”
“обожнюю суши, перепробував в цілому місті зупинився на сушинрол!! самі смачні і дешеві суши.РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Їжа просто Бомба!! Було смачно!”
“Дуже мініатюрна кафешка, в магазині на зупинці. Смачна кава і приємне обслуговування:), привітна господиня.”
“Зайшов випадково до хлопців на днях. Був приємно здивований дуже смачною кавою і приємним обслуговуванням. Дуже прикольна атмосфера і екстер'єр. Спасибі, хлопці, обов'язково буду заходити ще. Дякую за # орешек_в_бонус”
“- А ви можете продати каву з бункера? - Так - А можна сплатити частково карткою, частково готівкою? - Так Справа в тому, що кава в упаковках у двох інших кав'ярнях була двомісячною давністю. А у світі, де дуже багато обжарників, - це дуже стара кава. Давно купую каву в кав'ярнях, які продають зерно із бункера кавомолки. Знаю, що йому максимум 2 тижні. Не проблема, що він буде дорожчим. Клієнт завжди готовий доплачувати якість. І головне - бариста Ярослава вміє готувати еспресо”
“Найсмачніша самса. М'ясо соковите, тісто м'якентке. Таку самсу я їла в Турції. Раджу всім - заходьте не прдалкуете!”