Огляд каталогу
- 20 Всього бізнесів
- 3.0 Середній рейтинг
- 75% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 20 результатів
Перегляньте промоакції у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 20 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.0/5 на основі 7,535 відгуків та оцінок.
“Дякую, за те, що продовжуєте працювати! Нова локація в Нових Петрівцях - теж норм! Моє улюблене - каре молодого баранчика!”
“Маленький компактний магазин в якому майже все необхідне можна знайти,АЛЕ ПЕРЕВІРЯЙТЕ ТОВАР. Більше мене здивувало що симпатична дівчина яка там працює все знає )))”
“Брала собі кросівки, допомогли підібрати розмір - все підійшло:) Кроси оригінальні вае якісно. Рекомендую!”
“Сьогодні ввечері купила тут кросівки за приємну ціну :) хочеться відмітити хлопця, який був на зміні - він дуже дуже допоміг, чудова якість обслуговування!”
“Не вперше роблю покупки в магазині Фокстрот і все як завжди ідеально.Компетентний персонал,який відповість на усі запитання.”
“Чудовий персонал, швидко розпакували і показали клавіатуру, що мене цікавила. Keychron B1 pro суперова клавіатура. Тільки на вітрині їх нема, треба питати.”
“Доброго дня!В цей магазин хожу постійо і навіть не тому,що він біля мого дому,а тому що в цьому магазині працюють ЛЮДИ!!Працівники завжди привітливі.І доброго дня побажають ,і за покупки дякують,но я не про це хотіла написать.Я людина похилого віку і важко ходить,а ще і торбину носить,то тільки в цьому магазині мені допомагають мої покупки до каси донести і якщо я щось забула купить і згадала це вже на касі,то не тре6а повертатися все збігають і швидко принесуть!!За це моя велика подяка хлопцю з молочного відділу!В м'ясному відділі дівчата завжди виберуть те що мені потрібно і хоч маленькій кусок але відріжуть .В відділу кулінарії завжди щось купую,навіть якщо і не планувала,бо настільки все смачно пахне )Була свідком коли в хлібному відділі покупець,жіночка пенсійного віку рахувала гроші бо її не вистачало на хліб і питала продавця скількі коштує пів батона?Коли я здійснила покупки і складала їх ,то поряд стояла і ця жіночка і сказала,що продавщиця купила їй цілий батон,а ще йогурт,кефір,пряники,сир і пачку сосисок!!! Доречі про охорону.Я хожу з візочком і залишаю його біля охорони,хлопці дуже уважні до покупців,бачать що мені важко ходити,то і візочок підвезуть до столу де я складаю покупки і завжди при вході турнікет придержать .Від мене всім співробітникам Варусу,керівнику моя велика подяка за вашу ЛЮДЯНІСТЬ і вашу важку працю!! Ми живемо в дуже важкі часи.І повірте в наші часи головне ,що не пiдлога брудна,а до душа чиста!”
“Гарний магазин, чистий, свіжий товар.”
“Хочу залишити відгук Фора Святопетрівське , ЖК петрівський квартал, Тараса Шевченка 1 Хочемо поділитися вдячністю нашому улюбленому магазину «Фора», що під нашим будинком. Тут працюють неймовірні люди — добрі, привітні, щирі. Ми вже знаємо всіх по іменах, і кожен похід до магазину для нас — як зустріч із друзями. Особлива подяка охороні: дядя Толя — респект вам, завжди з усмішкою і добрим словом. Тетя Леся — дуже класна й уважна, завжди приємно бачити. А тетя Наташа — справжній промінчик сонця, піднімає настрій кожному покупцю. На м’ясному відділі Людмила — професіонал своєї справи: усе наріже, запакує, підкаже. Без зайвого клопоту й завжди з усмішкою. І взагалі, весь персонал — просто супер круті! Усі ввічливі, доброзичливі, завжди готові допомогти. Саме завдяки таким людям цей магазин став для нас особливим. Дякуємо всім працівникам «Фори» за вашу працю, турботу та щирість. Ви найкращі! ❤️”
“Доброго дня. Колектив дуже дружній та постійно з чудовим настроєм постійно поивітливий бистро вирішують ситуації і охорона привітлива і допомагає покупцям з вирішенні усих питань.”
“Хороший магазин. Раджу для батьків.”
“Зручне місце для пошти нової пошти.”
“Гарне обслуговування, завжди все є в наявності”
“Все круто , швидко та якісно як завжди”