Огляд каталогу
- 551 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 551 результатів
Перегляньте підвіски у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 551 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 63,090 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає підвіски з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Хлопці викликають довіру. Після візиту на інше сто, де відверто наламали, тут без жодних претензій. Пояснили, розказали, узгодили все. У квитанції прописана робота і матеріали, все чітко і зрозуміло (на іншому сто це все було на словах). Звертатимусь за потреби ще. З повагою водійка сузукі :)”
“Все на рівні, без зайвих розмов”
“Гарне СТО. Хлопці знають свою справу, а в додаток ще й дуже гуманні ціни. Не так як в інших ціни малюють зі стелі.”
“Ремонтував тормозну систему, всім задоволений.”
“Діти встановили мені нову андроїд-систему. Все було швидко, якісно. Фахівець був уважним, дав повну консультацію щодо подальшого догляду за машиною! Сервіс - 100/10!! Дівчатка, рекомендую!!”
“Встановлення туманок з обманками та гарантійне обслуговування на вищому рівні. Дякую за допомогу ✊”
“Однозначно рекомендую дане СТО. В автомобілі відчувались ривки при русі. Після діагностики і заміни свічок, проводів та паливного фільтра проблема зникла. Дякую за швидке та якісне обслуговування мого авто.”
“Якісно та швидко. Люди, які знають свою роботу.”
“Заїхав спонтанно на дрібну заміну розхідників, олії з фільтрами. Зробили швидко, за роботою стежив, робили обережно. Ціни влаштували. Спробував їм дати складнішу роботу по ходовій, впоралися добре, болти після ремонту були у мідному мастилі тощо. загалом все як має бути. Знайомим порекомендував, чи залишилися задоволені. Багато лаються матом, тож з дітьми та дружинами краще не їхати.”
“Все дуже професійно і якісно, звісно, запис за 2тиждні, але воно того вартує. Жодного зайвого "надуманого" ремонту, або "додаткової" запчастини, все по суті. Моя точка зору з огляду вартості- воно того вартує”
“Хлоці знають свою справу! Дуже рідко зараз можна зустріти клієнтоорієнтованих майстрів та менеджерів, але тут вони саме такими і є! Вперше, за порадою друга, звертався з проблемою роботи стартера - відремонтували швидко та за приємною ціною. З часом тут також ремонтував генератор та обслуговував кондиціонер. Також хотілося б відзначити професійний та оперативний підбір запчастин, та наявність зворотнього зв‘язку, це дуже приємно! Однозначно рекомендую СТО!!! Завжди задовалений якістю виконаних робіт! Хлопці, так тримати!!!!”
“Магазин супер!!! Є все що треба по машині. Завжди купую у хлопців. Дякую.”
“Рекомендую це СТО, ціни не особливо кусаються, прийняли швидко і зробили так само, лишився задоволений”
“Робив ремонт двигуна на Mazda CX 5 у цього майстра. Майстер допоміг виявити проблему, через яку антифриз потрапляв до вихлопних газів: пробито головку блоку циліндрів, а також інші проблеми, що виникли в результаті цієї поломки. Всі роботи виконувались чітко за домовленостями з паралельним звітуванням у вайбері, узгодженням всіх необхідних замін, ремонтів та покупок деталей. Все було виконано якісно, на даний момент нарікань до роботи авто немає. Вартість самих робіт нижча ніж на інших сервісах обслуговування. Також майстер допоміг з пошуком всіх деталей за адекватну ціну. Рекомендую це СТО: адекватні ціни на роботи, висококваліфіковані майстри, звіти по всіх етапах ремонту, висока якість виконаних робіт.”
“Не одноразово звертався до хлопців, все як завжди чудово. Ціни на запчастини та обслуговування більш ніж адекватні. Рекомендую.”
“По машині вирішують усі питання. Є майже всі запчастини. Механіки знають моделі марки до гвинтику. Існує свій цех обробки металу.”
“Ми ремонтуємо форсунки, а хлопці – все інше. За роки роботи з хлопцями можу сміливо залишити відгук. Ці майстри чесно заслужили максимальну оцінку за порядність, професіоналізм та винахідливість.”
“Завжди ремонтую машину лише тут. Якісно, швидко, професійно. Порадять оптимальний варіант по запчастинам, хлопці роблять на совість. Спасибі!”
“Майстер, Дмитро провів повну діагностику авто перед купівлею. Завдяки майстерності вдалося не попасти на 200 тис гривень. Дуже вдячний за професіоналізм. Всім раджу.”
“Чудовий сервіс! Відремонтували швидко й якісно. Приємні майстри, доступні ціни. Машина — як нова. Рекомендую!”
“Все по ділу, без води і на...балова. парні знають свою справу, вже не один раз виручали, не перший рік до них їжджу. Встановлювали камеру з монітором на daf, міняли міняли втулки заднього стабілізатора, колодки, диски, ступіцю задню, ТО, масла, фільтра, подушки кабіни міняли, багато чого зроблено, все ходить нормально. Рекомендую.”
“Давно обслуговуюсь тут. Привітні і провесійні працівники, роботу виконують оперативно, самі знаходять запчастини (якщо в процесі виникла потреба в додаткових - не потрібно самому шукати). Є також кімната очікування - чиста, тепла, зручна, з каваю і телевізором. Отож рекомендую!”
“Робили заміну всіх задніх сайлентблоків на Лансері Х, за день упорались, зробили все якісно, за нормальні гроші. Все показали, розказали. Звертався вже не раз, замінили задні колодки за 20хв. Гарний сервіс, рекомендую.”
“СТО, яке рекомендую для реставрації амортизаторів. Ремонтував задні стійки на BMW X6M з системою EDC (регулювання жорсткості). Все зробили швидко, роботою задоволений, враховуючи що там є проблема з відкручуванням самого амортизатора (можуть закиснути болти і якщо не відкрутиться то треба купувати ричаг в зборі). Майстер супер, все відкрутив, зробив реставрацію одразу двох стійок, після цього машина стала дуже комфортною в їзді. Всім рекомендую”
“Лояльність до клієнтів, оперативність та професіоналізм!”
“Супер сервіс, супер майстер. Обслуговую свій мот тільки тут. Рекомендую всім кому треба якісно та в адекватні терміни зробити ТО чи будь-які види ремонтних робіт. Ціни – приємно здивують.”
“Майстерність хлопців на висоті! Так тримати!!)”
“Обслуговував TLC 100 . Заміна нижніх кульових, рульової тяги та рульових наконечників. Все сподобалося! Супер! Паші велике спасибі за душевний підхід. Людина любить свою роботу і любить автомобілі! Що характерно) не почув жодного матюки в бік процесу ремонту)))) це дуже радує!) спасибі! + один клієнт!) рекомендую!”
“Гарний сервіс. Зробили профiлактику тормозних супортів на шкоді А7. Результатом задоволений. Ігор толковий майстер, все показав і розказав. Дякую за допомогу.”
“Дуже задоволена! Менше 10 хв і дзеркало замінили в той же день. Зранку мені його розбили на «горе мийці», а в 18:15 я вже їхала додому щаслива з новим зеркалом. Дякую за оперативність)”