Огляд каталогу
- 551 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 551 результатів
Перегляньте підвіски у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 551 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 63,090 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає підвіски з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Кожен раз звертаюсь до цього СТО і дуже задоволена роботою. Персонал привітний, завжди швидко проводять діагностику та якісно виконують ремонт. Окремо дуже дякую свому менеджеру Михайлову Роману! Автомобіль працює, ціни адекватні. Планую звертатися й надалі та рекомендую іншим.”
“Дуже привітний та кваліфіковані фахівці, та досить демократичні ціни !!! Дуже рекомендую”
“Дуже гарний сервіс,швидко, професійно.Проблема була з топливним фільтром я сам з полт. обл. був проїздом прийняли без ніякого запису ,15 хв. і я знову в дорозі...РЕКОМЕНДУЮ...”
“Дякую за роботу, авто зробили дуже якісно, рекомендую!”
“Рекомендую даний сервіс. Професійно підходять до обслуговування авто А головне це дуже привітні і ввічливий персонал. Тепер обслуговуюсь тут весь час”
“Швидко записався і в тий же день віддав на пошук несправності. За пару годин без навʼязування якихось ще послуг зробили та віддали в той же день! Рекомендую!”
ADB Автосервіс є сучасним сервісним центром з повним циклом послуг з обслуговування та ремонту автомобілів. Компанія спеціалізується на діагностиці та усуненні несправностей двигунів, включаючи дизельні та бензинові силові агрегати.
“Асортимент неймовірний. Тай сам продавець Федір підійшов до моєї проблеми професійно. Роз'яснив та підібрав потрібні мені запчястини. РЕКОМЕНДУЮ.”
Криса і Бобер є спеціалізованим мотосервісом у Бучі, що займається ремонтом та тюнінгом мотоциклів. Компанія пропонує послуги з виготовлення індивідуальних захисних кліток для двигунів мотоциклів. Спеціалісти виконують сервісне обслуговування передньої підвіски мотоциклів різних моделей.
“Сталась прикра ситуація на трасі - вийшов з ладу бензонасос. Неділя, після обіду. Думав, що допомоги в такий час я не отримаю. Бо майже всі СТО закриті. Але зателефонував цім хлопцям - вони працюють і в неділю! Самі дотягнули моє авто до СТО, самі швидко з'їздили за новою деталлю, полагодили (було нелегко, стояв поряд та побачив). Через годину я вже їхав. Рекомендую!”
“Мала проблему з ходовою на Toyota Corolla. Завезла авто на це СТО — замінили передні амортизатори та стабілізатори. Все чітко, швидко й без зайвих витрат. Нарешті ніяких стуків на дорозі. Дякую хлопцям за професіоналізм!”
“Швидко, якісно за нормальні гроші”
“Користуюсь нагодою, висловлюю, ще раз, подяку за роботу Майстрам! На двох інших іменитих СТО ніяк не могли знайти причину періодичного перегріву двигуна та виплескування охолоджуючої рідини, викинув купу грошей на обслуговування, і тільки тут Майстер Євген зміг знайти та усунути причину. Вдруге приїжджаю на СТО Автоковаль на інший кінець міста для ремонту та розумію що не дарма, бо чесність та професійність того варті. Знаю, що тут не накручуватимуть ціни і продаватимуть неіснуючі "поломки", а все буде чітко, по справі, і запчастини знайдуть і привезуть і зроблять у кращому вигляді. До того ж із послугою "Забрати\відвести авто" та віддаленість СТО не проблема. Дякую!”
“Був тут вже тричі, все подобається! Без зайвих питань, без навʼязування додаткових послуг, менеджер приємний у спілкуванні! В боксі по мірках СТО досить охайно і чисто. Багато підйомників, є інструмент, сварка-болгарка-дриль-прес і все інше. Однозначно приїжджатиму за потреби ще!”
“Чудове СТО і дуже гарний сервіс. Майстри професіонали своєї справи!”
“Не перший раз ремонтую своє авто саме на цьому СТО. Задоволений професійним ремонтом авто, всіх побажань, яка деталь можливо зламається наступною. Гарним підходом до клієнтів. Ще класно, що на СТО є каво машина та автомат із снеками, поки чекав своє авто, ще смачно перекусив. Рекомендую сервіс!”
“Супер професіонали своєї справи! Швидко, якісно, комфортно.”
“ХАДО - це ХАДО. Маю багаторічний досвід використання оливи та мастил ХАДО. Дуже задоволений! Хлопці молодці! Відповідально віднеслися до заміни оливи, рідини для ГПК та антифризу. Продавець дуже досвідчений фахівець, володіє інформацією про весь спектр продукції ХАДО! Рекомендую!”
“Хороше СТО! Заїхала без запису — хлопці швидко глянули, сказали, що треба міняти, і все зробили того ж дня. Ціни нормальні, не деруть, роблять якісно. Майстер Віталік взагалі красавчик — пояснив усе людською мовою. Тепер тільки сюди буду їздити.”
“Сьогодні відвідав вперше TD Service, дуже задоволений обслуговуванням та підходом до роботи майстрів. Дізнався про нюанси, які потрібно усунути, коли на інших СТО їх не виявили”
“Привіт! Знайшов хлопців, відібравши топові відгуки на гугл картах. Чесно кажучи, вперше їхати було досить страшно, але.. але. Цей відгук може показатись проплаченим, але, насправді, все рівно навпаки. Це я віддав хлопцям грошей, і віддам ще. Вони настільки круті, що аж в голові не вкладається. Перший з факторів -- коммунікація. З моменту взяття машини в роботу (тобто завершення черги тих, хто до вас був) менеджер постійно на зв'язку. І це не якась дівчинка, яка пише шось по типу "ой ну ми зараз розбираємо, спитайте пізніше". Це професіонал, який пояснить що, як, навіщо і коли вони роблять. В мене набралось 64 (!!!) фото-звіта по роботі з мотором. Звісно, я капіталив, тому була можливість, але зазвичай СТО роблять обличчя цеглиною і мовчать, що і як вони роблять. Тут -- не так. Жодного разу я не відчув що про мене забули. Другий фактор -- швидкість. Машина була в черзі тиждень -- це, хоч і немало, та не те щоб я з мотором мав якийсь вибір. Зате потім, капіталка мотора зайняла рівно 7 робочих днів (мінус неділя, коли у хлопців був вихідний). Це, якщо ви не шарите, ДУЖЕ ШВИДКО. От прям дуже. Попередні ремонтники робили 6 тижнів і доробляли б ще довше, якби я не вставляв їм люлів. Тут же хлопці без жодного меседжа "ой, а ви ще довго" зробили за тиждень. Ну і коронний фактор -- ціна. Ні, це не пацани в гаражі, і за роботу ви тут теж платите, і приблизно ринкові ціни. Зате, варто тільки один раз погуглити будь який пункт з чеку -- можете прям з мого і погуглити -- і виявляється, що у хлопців місцями ДЕШЕВШЕ ніж в інтернеті. Ні, воно логічно, коли закупаєш великими партіями, то товар дешевший. Але коли це бачить і відчуває клієнт -- то зовсім інша історія. І дуже приємна. Резюмуючи. Я не знаю, чому тут лише 75 відгуків, мало б бути 7500. Це, певно, накраща станція на 2024 рік в Києві -- професіональна, адеватна, комунікабельна, викликаюча довіра. Ні, тут ви не посидите на другому поверсі з кавою, ліниво знімаючи в інсту як вашу машину розбирають офіціали. Втім, все інше тут б'є будь-яку СТО всуху. І так, я обов'язково приїду ще. І друзям пораджу. Настільки тут круто.”
“Денис, Льоша, Коля дякую за сервіс. Залишився задоволений.”
“Швидко, якісно і смачно) привітні офіціанти. Сподобався салат з тунцем!”
“Рекомендую СТО . Жалію що раніше не звертався на дане СТО. Не можу сказати за всіх але майстер який обслуговував мій автомобіль красавчик . Все зробив швидко і якісно !!! Звернувся з проханням заміни задньої ступиці на Мазда 6 2016 року . Майстром і менеджером задоволений . Окрім заміни ступиці ще було зроблемо за моїм проханням : - Ущільнення з'єднань вихлопної системи .( На іншому СТО було замінено ущільнюючі кільця але все одно вихлопні гази проходили ) . Дякую.”
“Непоганий сервіс, для вашого залізного коня. Хороші ціни, для вашого бюджету. Чудові майстри. Найголовніше що там працюють люди. Потрапив до цього на СТО в минулому році влітку, каталися з дитиною на велосипедах, у нього відкрутити болт на гальмах. Попросив у майстри на цьому сервісі. Була залишена машина і надана технічна допомога велосипеду ... Хлопці, ще раз спасибі, було дуже приємно таке ставлення.”
“Хороше СТО, професіонали, якісно, швидко, надійно, зазвичай є в наявності запчастини оригінал mitsubishi, або аналоги кращі за якістю, ніж оригінал. Наприклад масло для cvt рекомендують іншого виробника. Пепевірено воно краще відпрацювує на outlander xl ніж те що пропонують офіціали”
“Чудове СТО і дуже гарний сервіс. Майстри професіонали своєї справи!”
“Обслуговуємося постійно, ми, ТОВ, співпрацюємо не перший рік. Дякуємо колективу за ввічливість, оперативність та професіоналізм. Обслуговування завжди на висоті! Дуже приємні враження! Дякую Хлопцям за якість!”
“Як на мене, зручне місцерозташування, недалеко від моєї роботи. Зранку залишив, по обіді прийшов, і авто вже стоїть чекає мене. Робив планове ТО, перетелефонували і порадили змінити гальмівні колодки передні. Сервісом задоволений. Раджу без ніяких сумнівів.”
“Відновлював авто після ДТП Все супер Як нова Дякую хлопцям, рекомендую”