Огляд каталогу
- 551 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 551 результатів
Перегляньте підвіски у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 551 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 63,090 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає підвіски з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Адекватні хлопці, які обслуговують двигун на vw cady, довелося завезти і свою”
“Нормальна станція 3 роки у них обслуговують.”
“Дякую хлопцям за ремонт автомобілів для військових. Все зробили добре. Рекомендує!”
“Найкраще СТО, рекомендую всім знайомим. Довіряю Ромі на 100%”
“Обслуговування на вищому рівні. Надали якісну необхідну допомогу в ремонті автомашини. Я задоволений і в подальшому буду користуватись послугами цієї СТО. Всіх з Новим 2020 роком і Різдвом Христовим. Здоров'я, благополуччя і миру !”
“СТО гарне, завжди знаходять в чому проблема і гарантовано ліквідують її. Відносно не дорого. Завжди є чек на зроблені роботи. Рекомендую. В Києві користуюся тільки їхніми послугами.”
“Дякую працівникам тих станцій за якісне та швидке обслуговування!”
“Мала нагоду відвідати СТО «АВТОДОК» на Бориспільській, 30 у місті Києві. Мені довелося звернутися до них для фарбування царапин на моєму автомобілі, і я залишилася вкрай задоволена результатом. Підбір фарби був здійснений ідеально, що надзвичайно важливо для мене як власника автомобіля. Робота була виконана на найвищому рівні, і я впевнена, що це СТО займає лідерську позицію в Києві щодо лакофарбових робіт. Щодо інших видів робіт, я вражена професіоналізмом їхньої команди. Вони провели повне технічне обслуговування мого автомобіля, виявили проблему з ходовою та виявили причину чому автомобіль стукав на ходу, здійснили ремонт та заміну певних деталей, після цього моє авто почало їздити по відчуттям як нове, стукіт зник, при поворотах автомобіль став м’яко повертати. Команда професіоналів має особливий підхід до кожного клієнта та автомобіля, що, безперечно, заслуговує на визнання. Я рекомендую цю станцію технічного обслуговування всім, хто цінує якість і професіоналізм. Вони точно заслуговують на відзнаку та поширення доброї репутації.”
“Audi80,1991г, клинили задн.супорта тросики ручника урвища. на тих СТО де ремонтувався-відмовилися перебирати супорта: зрозумійте, машина стара, там все згнило, купіть нові супорти або норм. дізнався, б/в =2500грн/шт, нові-свавілля ціни на sto-support зробили всю роботу за 5 годин. По 450грн за рем.супорта +ремкомплект (гумки)+торм.циліндри(рідні поржавіли)+прокачування торм.системи +заміна тросиків ручн.гальма =2100грн все працює, старенька 《живіше за всіх живих》 ...до речі "автоклад" підвів із ремкомплектами, продали не те, що потрібно. Майстер "sto-support" врятував, за 1годину у суботу(!!!)привезли від постачальника те,що треба було. (А машинка а цей час висить на підйомнику) В автокладі я чекав 5 днів. 5+”
“Допомога швидко та без зайвих рухів”
“Обслуговуючи на STO-BUS біля восьми років. Все швидко і надійно.”
“Чудове обслуговування за адекватні гроші. Все зробили у визначений строк і дешевше, ніж мені оцінили на двох інших СТО. Щодо якості виконаних робіт зауважень поки не маю.”
“Рекомендую! Індивідуальний підхід, все швидко, чітко, якісно. Хлопці молодці, знають свою справу! Дякую!”
“Петро Мостовий. Користуюсь сервісом СТО "Мустанг" 4 роки. Добросовісне відношення фахівців до технічного стану автомобіля. Немає проблем з пошуком запчастин та матеріалів - це робить СТО. Обслуговуванням задоволений. Дякую.”
“Придбала фольваген фокс з рук, через 10 км не завівся двигун , сів акум і загалом машина померла. Хоча 10 км тому виїхала з недосто. Евакуатор довіз до Вована) Хлопці перебрали всю машину. Пофіксили все щоб ця мертва пані знову поїхала. Зробили швидко і якісно. Так, ціни не найнижчі, але сервіс топ! Краще тут ніж в «батіних гаражах». Хлопці знають свою справу. Дякую. Тепер я з вами допоки цей корч в мене))”
“Нормальне СТО. По термінах виконання слово тримають, все, що потрібно було - зробили, ціни помірні. Буду звертатись надалі.”
“Це найкраще СТО для обслуговування вашого Smart, професійний підхід нічого зайвого не парять. Дякую вам так тримати)”
“Декілька років тому купував у Києві Peugeot 2008 і пригнав до них на повну діагностику. Знайшли всі проблеми по ходовій, також зробили повну комп'ютерну діагностику. Все обійшлося в адекватні гроші і за рахунок цього був значний торг по машині.”
“Дуже сподобалося. Найкращі рекомендації.”
“Дуже вдячний за допомогу. Рекомендую!”
“У хлопців все в наявності і в оригіналі! Приїхав і відразу взяли в роботу”
“Автоелектрик Андрій, найкращі рекомендації та велика подяка, за 15 хвилин розібрався із проблемою, вирішив питання, дав рекомендації. Дякую. рекомендую”
“Ремонтуюсь тільки тут.... Круті”
“Сподобався сервіс. Закупили і встановили запчастини, поварили лонжерони,”
“Висока якість робіт. Машина після ремонту виглядає краще ніж до аварії ) Була затримка по строкам але з обʼєктивних причин і Евген постійно був на звʼязку. Сподобалось. Рекомендую.”
“Займаюсь автівками не одноразово звертався , все на висоті , молодці так тримати”
“Робив вчора тут машину. Зроблено все на найвищому рівні, без проблем. Ремонт обійшовся недорого в порівнянні з іншими СТО на котрих я бував. Вони цілком заслуговують на 5/5 зірок”
“Замінював зимні шини на літні - Хундай Акцент 2016. Два хлопця робили. Виконали роботу дуже класно. Респект.”
“Рекомендую !!!!!Адекватні ціни і якість в обслуговуванні”
“На початку листопада 2021 року трапився неприємний інцидент, а саме потрапив у невелику ДТП, у якій пошкодив передню частину автомобіля (Opel Vivaro 1.9). Природно постало питання пошуку сервісу з оцінки та проведення ремонту. Шукав СТО, дзвонив і питав і що дивувало, так це те, що на багатьох СТО мені вартість робіт та ремонту озвучували по телефону, не бачачи пошкоджень ;) І ось, за порадою друга, який обслуговується на "Планеті", я звернувся по телефону. На дзвінок відповів керуючий/менеджер Олег Миколайович (Олег, міг неправильно назвати посаду, бо точно не знаю, вибачте), який запросив відвідати їхню станцію і все оцінити. Буквально за годину мене прийняли. Одразу впало в око, що машину дивилися багато фахівців, в результаті було знайдено та озвучено проблеми, не пов'язані з ДТП. Хочу наголосити на наявності великого досвіду роботи з такими автомобілями, як у мене. Співробітники дуже добре знають автомобіль. Після оцінки збитків та діагностики (безкоштовної та без зобов'язання ремонтуватися у них) ми зайнялися підбором запчастин (я хотів все під заміну: бампер, підсилювач бампера, радіатор) і домовилися, що заженемо машину на СТО, коли приїдуть усі основні запчастини. Хочу зазначити, що Олег особисто займався підбором запчастин та регулярно інформував мене в телефонному режимі та у Вайбері з фотографіями про запчастини, які він знайшов. Я або давав добро, або не давав добро на їхнє придбання. Були надані абсолютно всі чеки, а не від ліхтаря ціни озвучувалися. За мірками ДТП моя аварія була "подряпиною", проте треба було фарбувати капот і витягувати підсилювач бампера, щоб зняти. Хочу відзначити наявність станції стапеля, тобто. професійне обладнання для відновлювальних робіт. Жодної кустарщини у вигляді молотка і зубила. Професійне обладнання – це добре, але наявність професіонала, який з цим обладнанням працює – безцінно! І ось, хочу окремо відзначити майстра Кобу, який справді професіонал і, крім того, очевидно, що любить свою роботу:) Тому все виходить! Він врахував і виконав усі мої додаткові "хотілки" (встановив захисну сітку від каміння на бампер для захисту радіатора, і відполірував фари), Олег знайшов чудовий новий бампер. Машина виїхала зі станції у кращому стані, ніж була до ДТП. Хочу наголосити, що наявність слова "сервіс" у назві компанії - це не просто частина назви. Роботи були виконані під ключ, мене пригощали кавою під час відвідування та постійно інформували про хід робіт. Мені дзвонили та писали в месенджерах. Олег практикує ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД, що для мене було сюрпризом, бо досвід відвідування різних, зокрема офіційних, сервісів у мене великий, але такого ніде не бачив. Зважаючи на те, що був на СТО вперше, впевнений, що так ставляться до всіх клієнтів. Однозначно підписуюсь під усіма позитивними відгуками, всім рекомендую і надалі обслуговуватимусь тільки тут! Усіх вітаю з наступаючим 2022 роком та бажаю безаварійного досвіду. А якщо така неприємність, все ж таки, станеться, то ви знаєте, де вам допоможуть :) Компанії та її співробітникам бажаю процвітання та благополуччя. З вдячністю, Сергій (Opel Vivaro).”