Огляд каталогу
- 516 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 516 результатів
Перегляньте піцерії у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 516 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 286,308 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає піцерії з таких міст як Київ, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Ірпінь, Бровари та інших міст.
“Відпочивали з родиною. Дуже класно, що є дитячий майданчик, я змогла відпочити і дитина награлася. Дуже привітний персонал, смачна їжа, ще обов’язково прийдем сюди.”
“Хочу подякувати курʼєру ресторану Моліно на імʼя Санта за чудовий сервіс. Замовлення було доставлене вчасно, курʼєр був дуже приємний та привітний!Приємно, коли сервіс на такому високому рівні. Дякую!”
“Сьогодні 12.07, 2025 замовили піцу Річ Фемелі 40, дуже задоволені: смачна. Швидко доставили, дякуємо і радимо спробувати.”
“Замовляла піцу на дитячий садок. Залишилися дуже задоволені піцою.”
“Не дивлячись на те, що було одразу два бенкети, дівчата були максимально люб'язі, привітні, працювали швидко та акуратно. Попередили про затримку на кухні, та все одно дуже швидко принесли картоплю. Найкращий колектив.”
“Найсмачніша піца на районі. Можна подзвонити і замовити, і забрати через 15 хвилин. Ціни дуже демократичні, а піца на висоті. Рекомендую чотири сири і перероні. Шкода, що немає доставки, але добре, що бігти не далеко. Дуже рекомендую піцерію.”
“Дуже смачно! Вічливий персонал! А ще діє програма лояльності- дали купон на 45% знижки на другу піцу”
“Дуже позитивні працівники, завжди дуже ввічливі. Піца одна з найсмачніших, що я куштував. Ціна приємна за таку якість”
“Замовляю піцу вже не перший раз в цьому закладі,забуваю зробити фото,наступного разу зроблю точно. Піца завжди смачна дякую працівникам закладу за їх працю так тримати.”
“Піца дуже смачна. Замовляли неаполітанську і гавайську піци. Обидві дуже смачні, але в закладі не вистачало музики. А так все чудово просто прекрасно!”
“Придбав американо з молоком, ну дуже смачна кава , дівчина на барній стійці бармен/офіціантка ну дуже приємна , у закладі чисто та затишно, піццу ще не пробував але всьому свій час.”
“Я відвідав це місце в передостанній день року, щоб повечеряти. І не помилився з вибором. Піцерія не дуже велика, проте тут дуже смачна і соковита піца. Особлива вона тим, що готується у справжній пічці, як запевнила мене офіціантка. В новому році вже вирішив замовити піцу. І та піца не підвела. Отже, в "Іл Моліно" їсти піцу можна, і вона дійсно вам посмакує!”
“Це одні з найкращих бургерів в Києві! Дуже смачно порівняно не тільки з закладами України. Хто хоче соковитий, великий бургеру, яким навіть дуже голодна людина наїсться - вам сюди. Раз в деяких час, я цілеспрямовано сюди приїжджаю. Стосовно живої черги - це правда. Тут дійсно на вихідних повна посадка. Ціни - трохи вище середнього. Але воно того вартує, повірте! Однозначно рекомендую.”
“Везуй - це справжній динозавр піцерій Києва, одна із перших та доживших до нашого часу. Персонвал привітний, піцца смачна, готують швидко. Майте на увазі, що піцца саме така, яка була у 90-х роках. Сам заклад виконано в стилі 90 - х - 2000 - х років. Приємно відпочити на літньому майданчику. Варто як мінімум самостійно відвідати та обрати собі піццу до смаку.”
“Гарна піца. Вічливі офіціанти. Гарний дизайн. Вибір вин гарний.”
“Замовляю вже 6й рік. Сьогодні привезли 10 піц на компанію,всі смачні, з'їли тільки 6,4 залишили на потім,бо наїлися. Піци як завжди топ сирна,фірмова,Цезар 10 з 10. Дякую що з роками,не втрачаєте якість”
“Дуже смачна піцца, швидка доставка порівнюючи ціни -так вони великі але ціна відповідає якості та начинці. Оплата була переводом на картковий рахунок, чесно кажучи не було ніякої проблеми. Але на майбутнє кладіть серветки) Дякую.”
“Вперше вчора замовили доставку ролів в Pizza House, дуже сподобались роли, все смачно, швидка доставка. Замовляли теплий сет, до нього йшли у подарунок ще роли класичні Філадельфія, все смачно, однозначно рекомендую! Самі роли великі, начинки всередині достатньо, на смак все свіже, єдине що не сподобалось, то це зелена цибуля яку трохи додали як прикрасу на роли, можна і без цибулі) Але це не критично, її зовсім трохи і вона не перебивала смак ролів. Взагалі все смачно, однозначно краще ніж суші з Osama чи Євраазії чи з інших схожих доставок. Робили передзамовлення на вечір Дня Валенина,кур'єр доставив суші дуже вчасно, навіть трохи раніше зазначеного часу. Суші були акуратно та герметично запаковані, все в коробочках,приїхала ще теплі, також поклалали палички та набір з васабі , імбиру і соєвого соусу. Соєвий соус і васабі звичайні на смак, але теж не критично. Буду однозначно замовляти ще в Pizza House, тому однозначно рекомендую заклад та їх доставку.”
“Піца дуже смачна (найчастіше замовляю Парму, Неаполітано й Італійську), доставка завжди вчасно.”
“Для мене тут карбонара просто ідеальна, дуже смачна, за інгредієнтами саме те, що я люблю (без цибулі!, маслин, оливок, перцю, кукурузи, яєць та іншого будь-чого, що додають до цієї піци інші піцерії поряд), справжня моцарела, яка добре плавиться, дуже смачний соус, шинка смачна. Сервіс хороший, ніколи з цим не було ніяких проблем, готують відносно швидко, замовляю, йду в магазин, повертаюся і забираю, дуже зручно. Мамі дуже подобається піца Цезар, ще смачна м'ясна, інші не куштувала, бо топ для мене карбонара, більше ніяку і не хочу, окрім неї!)))”
“Дуже смачна піца, та прекрасний персонал! Багато начинки і дуже ситно. Дякую дівчатам за оперативність❤️”
“Дуже приємне кафе! З перших хвилин відчувається турбота про гостей — обслуговування на найвищому рівні: привітний персонал, швидко реагують на прохання, завжди з посмішкою. Кухня просто чудова — усе свіже, смачно приготовано й красиво подано. Атмосфера затишна, хочеться повертатися знову. Рекомендую всім, хто цінує якість, комфорт і щирий сервіс!”
“Вчора вперше завітала до цього закладу і залишилась приємно вражена. Дуже затишна атмосфера, великий вибір — піца, суші, бургери, тож кожен знайде щось для себе. Страви подали швидко, все було свіже й смачне. Особливо хочеться відзначити обслуговування: офіціанти ввічливі, уважні та приємні у спілкуванні. Видно, що персонал дбає про гостей. Обов’язково прийду ще раз і з радістю пораджу цей заклад друзям!”
“Смачно, гарний сервіс обслуговування. Ми були у Вт. 27.05.2025 в приміщенні було дуже душно але вільні місця були лише там (мабуть через це), щоб сісти на вулиці довелось чекати хвилин 15-20. Також по політиці закладу Вас не можуть пересадити з зали на вулицю коли там звільниться столик бо в них в приорітеті жива черга, тобто ми не могли сісти в середині почати їсти/пити за столиком якщо хочемо потім потрапити за столик на вулиці, треба бути на вулиці в черзі, що ми і зробили, доречі можна замовити собі що завгодно але « з собою» як на виніс і спокійно чекати в черзі. Також були проблеми з тиском у обладнанні яке наливає пиво тому на розлив пропонували лише сидр, а якщо пиво то в пляшках. Піцу ми замовили велику 1200 грам Київ - Лос-Анджелес і виявилось в мʼясних болах (у фарші) був дивний присмак від анісу який нам всім неподобається, але як кажуть пізно, тому прохання прописуйте це в описі страви в меню! Там доречі про ці кульки з фаршу взагалі ні слова, а по фото не зрозуміло.”
“Замовлення довго не приймали, але їжу принесли дуже швидко (буквально за 5 хвилин). Сирна паста з беконом і куркою була дуже смачна. Напої також смакували. У вихідний на літній терасі вільних місць немає, але всередині можна сісти без проблем. Приміщення просторе, багато столиків, гарний інтерʼєр. Є велика дитяча кімната.”
“Приходжу сюди часто. Все смачно і досить швидко. Люблю коктейлі - тут часто буває щось новеньке і завжди смакує) добре, що є таке затишне місце) дякую за гостинність”
“Дуже класне місце з високим рівнем обслуговування та стильним затишним і сучасним інтер'єром. Смачна, цікава і максимально різноманітна кухня для будь-якого віку. Особливо хочу виділити чізкейк. Це найсмачніший чізкейк на планеті! Дуже вдячна за приємні враження.”
“дуже смачна свіжа піца! чисто й швидко❤️”
“Замовляю вже 6й рік. Сьогодні привезли 10 піц на компанію,всі смачні, з'їли тільки 6,4 залишили на потім,бо наїлися. Піци як завжди топ сирна,фірмова,Цезар 10 з 10. Дякую що з роками,не втрачаєте якість”