Огляд каталогу
- 527 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 527 результатів
Перегляньте ранок у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 527 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 140,768 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає ранок з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Васильків, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Це відкриття! Сервіс на вищому рівні. Дякую за бізнес ланч.”
“Супер магазин. Не перший рік тільки там купуємо - вибір, якість. Дитина і я носимо взуття з задоволенням. Окреме дякую продавцям, вони завжди допоможуть і підкажуть!”
“Від щирого серця, рекомендую))) Починаючи від якості товару та поваги в обслуговуванні до приємного відчуття правильно підібраної та потрібної в гардеробі речі))) Задоволені всі в сім'ї)) Хлопці допоможуть з розміром ..., а за якість, просто, не хвилюйтеся, бомба бомбічна)))”
“Привітний персонал і великий вибір”
“Відділенням користуюся часто. Нарікань немає. Буває, що треба почекати видачі, але зазвичай не більше 15 хв. Товар завжди перевіряю - без проблем, з поверненням теж проблем не виникало. Все добре.”
“Дуже смачна піца. Приємна атмосфера. Можна справді відпочити після важкого робочого дня. Саме те що треба, особливо для любителів гостренького - замовили піцу Дябло.”
“Затишна атмосфера, смачна кухня, неймовірно приємне обслуговування від Дарʼї зробив наше перебування в закладі дуже комфортним та святковим! У день народження чоловіка нам зробили приємний сюрприз - принесли тортик зі свічкою ! Мило і затишно, дуже рекомендуємо ♥️”
“Сьогодні відвідали майстерклас "Дубайський шоколад & коктейль пригоди Шрека". Дітям сподобалось, було цікаво, весело, комфортно та смачно. Єгор створив атмосферу солодких пригод, з увагою та теплом проводив навчання. Тільки приємні враження!”
“Робила поминальний обід у цьому закладі. Окремий зал, смачна їжа, гарне обслуговування. Раджу. Окрема подяка Ірині, що приймала замовлення.”
“Робила замовлення на доставку - ребра, крила, гриби та кукурудзу. Привезли навіть завчасно, щоб не спізнитися, бо навігація показувала затори. Однак поки діло дійшло до столу - всі страви були гарячими! Упаковано добре, на смак - це дуже смачно! Дякую за смачну їжу та гарний сервіс! Рекомендую!”
“Чудове місце з затишною атмосферою. Виконують побажання гостей. Незважаючи на те, що в меню не має зараз качки, офіціант уточнив за можливість її приготування і запропонував на вибір декілька гарнірів. Страва була смачна, качине філе ніжне та соковите. Рекомендую відвідати заклад та крім качки, обовʼязково скуштувати фірмовий Велингтон від Шефа.”
“Wine Love - це справжня любов. Вже на порозі дух перехоплює від квіткових композицій, які тут буквально заміняють стелю. Одразу вирішили акцентувати свою увагу на серії закусок і місця на основні страви вже не залишилось. Але залишилося на бездоганний десерт! Ніколи б не подумав, наскільки смачною може виявитися артишокова паста з баклажановим конфітюром. А ще сюди нещодавно завезли просто топові сухі іспанські сидри ❤️ Більше деталей на фото.”
“Ну дуже смачно!!! Кожна страва смачна по-своєму. Реально смачна кухня, коли з кожним шматочком відчуваєш насолоду. Давно не зустрічала такого. Дякую. ❤️”
“Все супер номера чисті, в номері плазма, кондиціонер, сейф , душ, балкон, ввічливий персонал.”
“Смачна їжа , гарне обслуговування, чудове розташування! Сподобалась подача турецької кави)”
“Чудовий ресторан, велике меню зі стравами з морепродуктів, дуже все смачно, є з чого вибрати, велика зала, великий вибір вин. Що приємно - є корк фі, і тут же, в цьому ж закладі магазин з великим вибором алкогольних напоїв. Дуже зручно. Класний заклад, всім рекомендую.”
«Салон краси Стрекоза» — салон краси для щоденного догляду та змін образу в Києві. Тут доступні манікюр. Усередині підтримують приємні дрібниці під час візиту.
“дуже смачна їжа, красива атмосфера та доброзичливі офіціанти”
“Дуже гарний ресторан, красивий, затишний інтер'єр, смачнюща кухня: шашлики, салати, соління... Ми чудово з колективом відгуляли новорічний корпоратив. Хочу відзначити також привітний персонал та гарну музику і пісні, які виконувалися вживу...”
“Дуже смачна кава. Привабливі ціни, але головне сервіс та особливе обслуговування.”
“Все ок, ПН зранку відвантажили швидко”
“Смачна піца, ще й поряд із домом! Найважливіше те, що це сімейна піцерія і її власники власноруч роблять чудову піцу під любі забаганки замовників, наприклад таких як я:) Завжди смачно, завжди оперативно і завжди привітньо! ґречно дякую!”
“Дуже гарна кавʼярня. Затишно як всередині, так і зовні. Великий вибір напоїв та їжі. Добре обслуговування та привітні баристи. Рекомендую відвідати цю кавʼярню!”
“Смачна кава, затишне маленьке кафе. Баріста Ганна чудовий фахівець та приємний співрозмовник. Все чудово у цьому маленькому раю, особливо вранці. ☕”
“Дуже смачні смузі беру вже дуже довго є різновидність,десертики завжди свіжі та смачні,баристи дуже приємні я в захваті,рекомендую усім❤️”
“Багато продуктів з Італії і Европи. Сири, ковбаси, шоколад, горіхи, вино і інші смаколики. Завітайте до магазину, тут дійсно чудовий вибір. Ще і дегустації цікаві проходять.”
“Є вибір продукції, вигідні пропозиції , проте деякі продукти можна придбати супер вигідно наприклад як зелена гречка , а деякі дорожче ніж в інших магазинах тому порівнюю Є рослинні продукти для веганів та вегетаріанців ( молоко, йогурти, м'ясо, соя, та ін) Є каси самообслуговування Зручно що маркет знаходиться поруч Велика парковка Бувало що забула частину продуктів зі мною зв'язалися і наступного дня забрала , проблем з сервісом не було Подобається що вхід без тваринок”
“Найкращі суші, що я їла в Києві і не лише. Так, це одна точка, але мені пощастило їх спробувати вперше буквально під домом на Академмістечку і далі вже навіть їх переїзд на Теремки не завадив повертатись до них. Це справді зроблено з душею.”
“Замовляли кейтеринг поминальний обід на 40 днів і залишились максимально задоволені всім. Дуже, от реально дуже смачна їжа (є з чим порівняти), людське відношення, Тетяна допомогла з вибором меню, де були задвоєні позиції порадила на що замінити. Тобто люди розуміють з якої нагоди до них звернулись і все максимально чітко організували. Гарне пакування, вся їжа лишилась не просто теплою, а приїхала гарячою! І це все за дуууже помірні кошти. Окрема вдячність ще раз Тетяні за її людяність і підхід до роботи!”
“Дуже задоволений, швидко, якісно а також приємний персонал”