Огляд каталогу
- 527 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 527 результатів
Перегляньте ранок у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 527 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 140,768 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає ранок з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Васильків, Софіївська Борщагівка та інших міст.
Бархат-Beauty — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають доглядові та косметологічні процедури. У закладі підтримують чистоту та гігієну, персонал привітний та уважний.
“Чарівний заклад , нас зустрів адміністратор Саша , привітнічть , нас були раді бачити , обслуговування відмінно , кухня неймовірно смачно особливо холодець та стейк з язика !!!! на десерт рекомендую сирники ,, вони там не звичайні" дуже раді відвідати саме цей заклад, обіцяємо завітати ще багато раз :)”
“Прекрасний краєвид і місце для прогулянок з дітьми! Є алеї для прогулянок, місце для паркування авто.”
“Нещодавно відвідував з друзями цей заклад була дуже смачна паста та піца не довго чекали їжу обслуговував чемний офіціант”
“Дуже класний вибір вин і закусок для них!!!”
“Дуже смачні стейки. Скіль там бував все залишається на високому рівні. Нам довго не несли замовлений салат Цезарь. Ми сказали, що вже і не потрібно, але перед нами вибачилися за затримку і подарували нам цей салат :) Навідаємося ще.”
“Дуже смачна піца! Моєму мало надали комплімент від закладу, дисерт. Дівчата, які обслуговували особлива подяка! Ви дуже чарівні. Вони обслуговували всіх на високому рівні з повагою, що створив свою атмосферу! Затишне місце для сімейного відпочинку!”
“Обожнюю цей заклад )Смачна кухня .Сирники то взагалі ❤️”
“Є все що потрібно. І це в одному місці! Можна втратити лік часу”
“05.10.24 замовляв в Броварах по вул. Ярослава Мудрого свою раніш улюблену "Сирний Тоні". Із заявлених в складі піци - сир дороблю взагалі відсутній, замість пармезану - тупо звичайний ще й очевидно по смаку недорогий сир. Піцбург - що з вами? З таким підходом до своєї справи клієнтів у вас буде все менше і менше, особливо у ці часи і такої конкуренції на ринку. Або ж честно вказуйте склад продукту, або виключайте з меню позиції інгрідієнти яких для вас задорогі, і не " намахуйте" клієнтів. Якби робив замовлення по місцю, а не на виніс - то скоріш за все вимаг би заміну піци або повернення коштів. P.S. Хочу добавити до попереднього відгуку.... Приблизно, через хв. 15-20 після його опублікування мені передзвонила адміністратор закладу, принесла вибачення і запропонувала перероблення замовлення за їх рахунок і безкоштовну доставку в зручний для мене час. Це означає, що відгуки адміністрація закладу все-таки читають, оперативно на них реагують і їм зовсім не байдуже відношення до своїх клієнтів. Нову піцу доставили рівно в обговорений час, і що я можу сказати.... Піцбург - Ви просто молодці. Це ж зовсім інша справа - всі інгрідієнти "на місці"... піца смачнюща. А без подібних "казусів" не обходиться, мабуть, у кожному закладі, і іншим потрібно ще повчитися у Вас вирішувати подібні ситуації. Тепер я можу спокійно і надалі замовляти в Вашому закладі свої улюблені страви та рекомендувати Вас свої друзям та знайомим.”
“Тут смачні бургери, роли та коктейлі) Обслуговування іноді шкутильгає, але у Вишгороді в закладах практично всюди з цим ситуація однакова. Повернемося до їжі) Тут найсмачніші роли міста, у всякому разі, кращих ми у Вишгороді не знаходили, звісно це питання смаку, але нам дуже смакують. Бургери також дуже смачні, проте до них варто подавати ще рукавички. Більше люблю замовляти доставку, а не їсти в закладі, але бургери потрібно їсти саме в закладі, бо картошка фрі стане ніяка поки доїде до вас.”
“Деруни дуже смачні. Борщ справжній з печі. Обслуговування класу лакшері. Рекомендую!”
“Швидко та смачно,все просто супер! Так тримати”
“Адміністратор дуже приємний, замовили піцу на 18:00, приїхали на час, замовлення трішки затримали, запропонували каву в знак вибачень, і мільйон разів вибачились за затримку в 10 хвилин. Дуже приємне і відповідальне ставлення до відвідувачів”
“Дуже подобається магазин і персонал. Єдиний недолік - немає бюстгальтерів мого розміру. Все інше - супер. Це вже два роки наш улюблений магазин”
“Рекомендую! Сервіс,професіоналізм,повага. До вас прислухаються ,рекомендують. Вони профі!!!!!)”
“Завжди чисто і охайно. Є термінал. Швидке обслуговування.”
“Все подобається, смачне пиво і дозволяють футбол подивитись і телефон зарядити. Навіть коли заснув то мене розбудили і ввічливо допомогли прийти в себе.”
“Не любитель писати відгуки, але тут не полінуюся, хлопці заслужили. Замовив комод, зранку зателефонував, увечері комод стояв удома. Приїхали вчасно, підняли на поверх, зібрали, а що найголовніше для мене ніякого хамства, все ввічливо і культурно, і комод цілий, без усіляких сколів, тріщин та інших дефектів, а так як це не перша моя покупка меблів в інтернет магазинах, то мені з чим порівнювати. Через одного якісь неадекватні трапляються і меблі всю покоцаную привозять, ще й міняти не хочуть=( Загалом резюмуючи: Візиточку вашу збережу) і комп'ютерний стіл для доньки трохи пізніше замовлю теж у вас=) Дякую=)”
“Зайшла за подарунком, не знала що взяти. Дівчина-консультант спокійно допомогла вибрати аромат, розповіла про ноти і як він розкривається. Дуже приємне спілкування.”
“Продавчиня порядна людина,спілкується ввічливо. Допомагає в виборі потрібного товару”
“Дуже гарний відкрили магазин, нарешті й у нас на Троєщині є стилізовані Сільпо! Хоча кас трохи замало. Ціни й акції такі ж, як і в інших Сільпо, а вибір десертів – як у найновіших, також на електронних цінниках є позначки Vegan, чого раніше не зустрічала, й що не може не радувати.”
“Все супер , дуже сподобалося. Перепрошую за ганебну поведінку мого знайомого. Все було класно. Я вже сам до вас завітаю наступного разу.”
“Святкували день народження в ТБІЛІСО на Івана Пулюя. Все було на найвищому рівні. Дуже клієнтоорієнтовані дівчата, які приймали бронювання. Допомогли з вибором страв, з кількістю позицій , представили банкетні позиції та запропонували святкове сервірування, що було дуже доречним. Завжди були на зв'язку, так як було багато питань) Все було гарненько накрито, чудовий фуршетний стіл. Обслуговування було чудовим, офіціанти дуже уважні та комунікабельні. Увагою ми не були обділені. Дякую Вам за проведення такого свята, тепер ми ваші постійні ❤️”
“Завжди приємні фармацевти, все підкажуть та порадять.”
Наташа Балабанова салон краси — салон краси у Бехтеревський провулок 8. Тут надають базові послуги догляду за волоссям та нігтями.
Nail Studio Олівія — салон краси, що працює у дружньому форматі. Заклад пропонує послуги догляду за зовнішністю. Команда створюють затишну атмосферу та цінують час відвідувачів.
“В нас є дача в Мукачеві на Франка. Нам потрібно було покласти огорожу, бо неподалік табір ромів і там страшенно крадуть все, що можна)) Хто в тємі, той зрозуміє)) Так от, ми замовили сітку у ТК Будсервіс, бо вони обіцяли швидко доставити. Відправили по Делівері в день замовлення. Приїхала швидко) Мої щирі рекомендації!”
“Заходжу майже завжди, як буваю у Бучі, дуже смачна їжа, та дуже класний персонал. Окрему увагу приділяю пасті, яка в закладі на високому рівні, та крем супи, які зайняли окреме місце у моєму серці разом з яблучним фрешем. Також знаю, що багато людей хвалять піцу, але сам їв лише декілька разів, але цього вистачило, аби погодитися з думкою інших. Локація теж дуже зручна, дістатися туди не викликає проблем. Поруч є іграшкові магазини для дітей, кінотеатр для сімей та спортзал. Ціни в закладі дуже дипломатичні, тому можна смєло водіть малу, співвідношення ціна/якість - 10/10. Рекомендую цей заклад для відвідування, задля смачної їжі, хорошого сервісу і спокійної вечірньої атмосфери.”