Руккола
“Нам дуже сподобався цей ресторан, стильний та затишний дизайн, який підходить під формат ресторану. Смачна їжа, гарна її подача, швидко все приготували, колектив привітний, особливо офіціантка Карина, яка допомогла з вибором, відповідала на питання і професійно виконала свої обов'язки.”