Огляд каталогу
- 1,114 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 1114 результатів
Перегляньте свято в києві у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,114 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 363,688 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає свято в києві з таких міст як Київ, Гостомель, Нові Петрівці, Ірпінь, Бровари та інших міст.
“Вже не вперше відвідую даний заклад. Дуже подобається, кухня на вищому рівні, все неймовірно смачно. Персонал доброзичливий та професійний. Враження від ресторану пречудові. Раджу!”
“Завжди привітні! Смачні сніданки. Зігрівають чаєм або кавою. Випічка авторська теж заслуговує на увагу;)”
“Дитячий розважальний центр DREAM LAND в Києві – один із найбільших за площею в Україні (понад 7500 м²). Тутешня батутна арена налічує 82 батути, є дві поролонові ями, спортивний майданчик, надувні гірки, сухий басейн, каруселі, 3 лабіринти, атракціони «Смуга перешкод», «Аерохокей», «Містечко» з електромобілями тощо. DREAM LAND – це завжди свято. Ми працюємо для вашого комфорту і чекаємо на вас в розважальному центрі DREAM LAND.”
“Дуже приємне місце, адекватні ціни в салоні відмінна атмосфера. Майстер Вікторія відмінно зробила стрижку і фарбування і було приємно спілкуватися. Велике спасибі, обов'язково прийду ще!”
“Гарне обслуговування. Гарний асортимент”
“Гарне місце для мілонг - зараз вже вилікували підлогу (лежить ламінат).”
“чудове місце зупинитися з сім'єю. гарні номери з усім необхідним, привітний персонал, чудові ліжка”
“Дуже файне місце. Ввічливий професійний персонал. Непогане оформлення. Рекомендую”
“Дуже затишне і гарно облаштоване місце. Дуже смачна кухня і привітний персонал.”
“Невеликий ресторанчик сімейного типу. Кухня смачна , все "з під ножа", як кажуть в закладах громадському харчування. Нашій сім'ї дуже подобається, ми тут часті гості. Особливо подобається піца з морепродуктами та тірамісу. Сьогодні святкували дитячий день народження. Все супер. Дякуємо.”
“а я ось обожнюю оцей класичний напій… Америка з milk. чудово бадьорить і дуже смачно. на терасі багато місця і завжди є с ким поспілкуватися”
“Затишне місце, гарний офіціант, смачний фреш та кава”
“Одне з найулюбленіших місць на Позняках. Атмосферний зал, в літню пору є столики на вулиці, часто є сезонне меню. Круасани дійсно смачні. Найкраще місце щоб вийти з друзями чисто на каву, тому що поблизу нічого на противагу нема (або я погано шукала). Єдине хотілось би щоб лимонади були трошки насиченішими по смаку, та повернули безкоштовні сиропи до кави)”
“Завжди привітний персонал. Телефонують й попереджають про те, що вже замовлення прибуло й можна забирати. Також не забувають сказати й про дедлайн. Є примірочна кабіна, тож якщо маєте сумніви, можете приміряти одяг чи взуття. Розрахуватись Ви можете картою або готівкою. 100 зі 100. Дякую.”
“Хочу подякувати оператору поштового зв'язку Мироненко Валентина за добре виконану роботу. Я є постійним клієнтом 129 відділення і цей оператор – найкращий.”
“Круто. Не була тут вже багато років. Все дуже змінилося. Неонове світло додає катанню родзинку. Для найменших і невпевнених ковзанярів можна взяти помічника пінгвінчика чи ведмедика, особисто мені шкода що для великих невпевнених.. такої опції немає. Єдине що в післяноворічні дні натовп просто неймовірний. Можна розрахуватися "президентською 1000".”
“Дуже класний заклад! Святкували з подругою 8 березня там, отримали задоволення від смачної кухні, коктейлів та кальянів, вдосталь насолодились атмосферою. Особливо круто, що кожного тижня - нові діджеї. Крім того, люблю приїздити подиміти на літній терасі за чашечкою чаю чи за цікавою книжкою, як би дивно то не звучало, бо кальяни дійсно топ!! Офіціанти уважні та привітні, завжди щось порадять, попіклуються про Вас та Ваш комфорт.”
“Справжній рай для дітей дошкільного віку (2-6 р.) Дитячий центр європейського рівня вищої категорії. Повний спектр послуг для відпочинку та розвитку дітей за помірну вартість. Гордість Києва.”
“Знову відкрито. Знову смачне пиво та снеки. Нові власники, одного з яких я знаю 23 роки. Гарні люди, смачне пиво, тихе місце з історією, а тепер ще й правильна музика грає . Чого ще треба...”
“Дуже смачно і дешево! Вперше було трохи лячно замовляти - бо Борщагівка і назва не брендова, хто його зна які ті роли будуть. Замовлення (сет) привезли через 40 хв (по телефону казали про півтори години) і ми були реально в захваті. Риба свіжа і багацько, сир супер смачний і теж багато. Шуткували, що це такі смачні домашні суші як для себе! Замовлення однозначно повторимо і не раз (вже сьогодні). На 120 % задоволена співвідношенням ціна/якість. Дякую всім причетним!”
“Кава смачна,привітний персонал. Тільки подача фільтр-кави в такій же чашці,що й капучіно не дуже відповідає цьому напою. У високій було б набагато атмосферніше.”
“Гарний інтер'єр приємне обслуговування, смачна їжа.”
“Дуже вдячні за такий смак на святі ! Обов'язково будемо звертатись ще ! Дуже ввічливі працівники з якими було приємно спілкуватись”
“Нещодавно дуже захотілося вперше скуштувати справжню індійську кухню. Бомбей виявився єдиним закладом який хочаб візуально (сайт та сам заклад) сподобався. На сайті є меню, що дуже зручно. Мій знайомий друг з Індії сказав що меню справді індійське та має безліч автентичних страв, він же і порекомендував мені які страви обрати. Загалом мені дуже сподобалось! Усі страви були дуже смачні. Атмосфера закладу дуже приємна, навіть грає ненав'язлива музика індійських мотивів.”
“Чудовий заклад, відмінний персонал і дуже смачна кухня. Рекомендую!!”
“Дуже гарно. Мені подобається тут бувати. Дуже гарний власник. Однозначно рекомендую.”
“Все швидко і смачно. Пюрешман і м'ясна колбаска - неймовірне поєднання ;)”
“Все просто супер, була зранку. Дуже смачна їжа, люб'язний персонал. Все неперевершено, рекомендую”
“Замовляю вже 6й рік. Сьогодні привезли 10 піц на компанію,всі смачні, з'їли тільки 6,4 залишили на потім,бо наїлися. Піци як завжди топ сирна,фірмова,Цезар 10 з 10. Дякую що з роками,не втрачаєте якість”
“Замовляю доставку правильного харчування вже кілька місяців і дуже задоволена сервісом. Страви різноманітні, збалансовані і завжди смачні”