Огляд каталогу
- 290 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 290 результатів
Перегляньте світ смаку у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 290 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 98,859 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає світ смаку з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Боярка, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Класний заклад коли не прийду всі такі добрі, вічливі. Я замовила дві піци і вони мені буквально за 5 мінут приготували. Класний колектив.”
“Мені подобається магазинчик. Звертаюся вже багато років”
“Хороший магазин з хорошим персоналом та з якісним та модним одягом. У Магеллан заходжу тільки заради цього магазину та й Ашана очевидно))”
“З дружиною туди їздити не можна”
“Найсмачніша кава в Marchella's coffee style.”
“Чудова студія! Ходімо на хіп-хоп для хлопчиків віком від 4-6 років. Дитина із задоволенням йде на урок, у неї виходить. Викладач Захар добре навчає.”
“Відпочивали через них вперше, впевнена, що не останній”
“Купувала халат і нижню білизну. Задоволена якістю, не сідає, не деформується після прання. Стильний дизайн шоуруму, примірювальні з шикарними шторами ... мені все сподобалося. Рекомендую”
“Маленький, але з хорошим асортіментом. Немає охолодженого м'яса та риби.”
“Клас. У цього виробника дійсно дуже якісні жіночі речі, що є велика рідкість у наш час. У мене самої дуже кілька крутих суконь, тунік та штани цієї маркі.У мене стандартна звичайна фігура і я орієнтуюся добре по посадці, будь то штани, або відверту сукню, юбка.Так ось посадка цих суконь брюк спідниць і .....- це те, що називається "ідеально". Дуже рекомендую !!!”
“А шо ви хочете за таку ціну?? Нормальні роли на свої гроші. За 800грн отримали 4 рола, креветки, курочку в фритюрі і мідії смажені. Ну смачно. Шо сказати. Не розумію ваших поганих відгуків. Ви хочете такі роли як в рис і риба або їм подібні? Ну не буде така ж якість за втричі меншу ціну. Аж ніяк не буде. Думайте перед тим, як щось купуєте”
“Дуже смачні суші. Багато начинки та незвичайні поєднання смаків.”
“Затишна атмосфера, чудовий персонал з бездоганним обслуговуванням, і страви на висоті!!! Після довгої перерви, дала моєму улюбленому закладу другий шанс і не пошкодувала, я в захваті, все дуже швидко, смачно та естетично, дякую що виправдали очікування!)))”
“Прекрасне місце, сніданки цілий день, їжа гарної якості, відмінне обслуговування, на затишній терасі і справді почуваєшся, як у “secret garden”, там же можна покурити кальян.”
“Відзначали малому рік і залишились задоволені. Було дуже смачно, шашлик взагалі бомба. До керуючих закладом було прохання про доступність, щоб зробили пандус для мам з колясками та людей з інвалідністю. Нас почули, на сьогоднішній день маємо доступну терасу , за що вдячні власникам! Ви на вірному шляху, успіхів Вам!”
“Відмінна студія. Чи не могли знайти зручну за часом групу нашого віку, тут запропонували кілька на вибір за часом, і за рівнем підготовки. Дитина ходить із задоволенням! Є де пограти, якщо раніше приїхали, і комфортно очікувати батькам. Заняття з хорошим настроєм і музикою, ніяких сліз в розтяжці. Рекомендую!”
“Відмінний сад, дуже добрі педагоги. Робочий склад не змінюється. Відмінний підхід до освіти. Дитині з першого дня все подобається. Щодня фото та відео звіт. Є розвивашки, танці та музика, англійська. Все зроблено як у садочку, як належить.”
“Дуже хороший магазин з великим асортиментом. І дуже приємними продавцями. Смачне кави і гарний настрій забезпечено.”
“Відмінний магазин, буду замовляти ще. дякую Юлії.”
“Великий вибір сидру, свіжий та смачний. Швидке обслуговування. В закладі атмосферно. Для діток лимонад, смаколики, морозиво.”
“Випічка дуже смачна, особливо мені подобається курка з ананасами і сирна палиця по 11 гривень”
“Відмінний асортимент і чудове обслуговування. Консультанти реально профі.”
“Нам все дуже сподобалось. Вдячні персоналу ресторану за смачну їжу і чудово проведений час. У вас дуже милі та уважні офіціанти.”
“Дуже привітний персонал, магазин вирізняється чистотою, асортиментом і якістю продукції серед інших у мережі. Дякую!”
“Суші сподобались, смачні. Обслуговування - звичайне, нічого особливого. Для відвідування потрібен сертифікат про вакцинацію)”