Огляд каталогу
- 893 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 893 результатів
Перегляньте стилі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 893 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 151,263 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає стилі з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
«П'яна Вишня» — атмосферний бар у Києві на Оболонському проспекті, 1-Б, де головний акцент зроблено на фірмовому вишневому напої та швидкому барному сервісі. Заклад працює у впізнаваному стилі мережі !FEST і створює формат «зайшов на келишок» у жвавому районі Оболоні.
“Дуже смачно, великі порції і красива та швидка побача. Вечеряли сім'єю, всі залишилися дуже задоволені, а від найменшої, подяка за смачні пельмені, давно таких не їла. Бажаємо успіху!”
Стоматологія Family — це сімейна стоматологія в Бучі, розташована на вулиці Бориса Гмирі, де роблять акцент на якісному лікуванні та комфорті пацієнта. Клініка орієнтована на дорослих і дітей, тож зручно, коли вся родина може отримати допомогу в одному місці.
“Постійні клієнтки разом з донькою. Завжди є цікаві речі. І ціни дуже приємні!”
“Святкували день народження - страви були смачні, дякуємо за чудове обслуговування Артему та Ігорю! Які попіклуються, щоб ваш банкет пройшлв на всі 100%✨”
“Розташування, обслуговування, страви, та ціни дуже привабливі.”
“Зїв це чудо.... Тепер за руль піду заповзати... Дуже смачно!”
“Вже не вперше відвідую даний заклад. Дуже подобається, кухня на вищому рівні, все неймовірно смачно. Персонал доброзичливий та професійний. Враження від ресторану пречудові. Раджу!”
“Дуже сподобалося обслуговування. Якісна телефонна консультація. Замовила холодильник у кольорі темного асфальту. Сказали чекати близько місяця, але за фактом було близько 2 тижнів. Доставили наступного ж дня. Вантажники все робили швидко, плюс поради щодо догляду дали. Від початку до кінця – відмінний сервіс. Самі холодильники дуже якісні. Мій абсолютно не чути – так тихо працює. Дякую!”
“Хочу підтримати цей заклад. Так, справді арабіка дорожча на 4 гривні, але це політика цього закладу (і таке зустрічаю не вперше). Баріста попереджає про це, за Вами лише залишається вибір доплачувати чи ні. Атмосфера Класна та дівчина теж. Топ ❤️”
“Гарне місце для мілонг - зараз вже вилікували підлогу (лежить ламінат).”
“Великий вибір, чудове обслуговування, помірні ціни.”
“Відомий магазин, велика територія, окремі відділи жіночого, чоловічого, дитячого одягу, ціни доступні”
“Дуже великий вибір спорядження, спецодягу як готового так і для замовлення.”
“Все як завжди: оперативно, смачно, чисто, ввічливо - навіть написати щось важко. Однозначно рекомендовано: місце для швидких смачних перекусів і місце де можна поспілкуватися з друзями...”
“Купили розкладний столик за 1650 рік. Відмінна якість, дуже зручно розкладається, є прихована скринька. Не знаю, чому на сайті столиків за такою ціною немає – у магазині не дорогих столів є навіть вибір. Дуже сподобався, дякую (і у батьків, до речі, подібний служить вже порядно часу)”
“Все подавали швидко. А як смачно... По-українськи, порції великі, все гаряче та свіже. Заклад з живою музикою. Все чисто, охайно, столи достатньо далеко один від одного, тобто сусіди не заважають.”
“Це одні з найкращих бургерів в Києві! Дуже смачно порівняно не тільки з закладами України. Хто хоче соковитий, великий бургеру, яким навіть дуже голодна людина наїсться - вам сюди. Раз в деяких час, я цілеспрямовано сюди приїжджаю. Стосовно живої черги - це правда. Тут дійсно на вихідних повна посадка. Ціни - трохи вище середнього. Але воно того вартує, повірте! Однозначно рекомендую.”
“Чудовий ресторан. Прекрасне та швидко обслуговування. Дуже смачні страви!”
“Невеличкий але досить гарний магазин. Це інтертоп кідс. Доступний широкий вибір сучасного взуття”
“Дуже задоволенна професіоналізмом та вічлівостю! Давно співпрацюю з Адріем та Ириною! МОЛОДЦІ!!!”
“Класний магазин, співробітники дуже привітні, консультують на найвищому рівні”
“Чудовий затишний магазин,речі стильні,а не як в більшості магазинів як під копірку,підбирала там сукню,дівчатка приділили максимум уваги,особливо Ольга, обов'язково ще повернуся до них за обновками.”
“Хочу подякувати консультанту Іванні (по мойому Васильків), дуже швидко і професійно допомогла знайти мені необхідні аромати лише по опису. Показала багато додаткових варіантів, що дуже сподобались. Саме завдяки таким працівникам піднімається рейтинг компанії та продажі. В результаті придбав 4 неймовірних подарунка та ще 2 аромата взяв собі з непоганою знижкою, що виграв в додатку. Асортимент величезний, колектив привітний та професійний, товар оригінальний. Бажаю BROCARD процвітання.”
“Замовлення довго не приймали, але їжу принесли дуже швидко (буквально за 5 хвилин). Сирна паста з беконом і куркою була дуже смачна. Напої також смакували. У вихідний на літній терасі вільних місць немає, але всередині можна сісти без проблем. Приміщення просторе, багато столиків, гарний інтерʼєр. Є велика дитяча кімната.”
“Нещодавно дуже захотілося вперше скуштувати справжню індійську кухню. Бомбей виявився єдиним закладом який хочаб візуально (сайт та сам заклад) сподобався. На сайті є меню, що дуже зручно. Мій знайомий друг з Індії сказав що меню справді індійське та має безліч автентичних страв, він же і порекомендував мені які страви обрати. Загалом мені дуже сподобалось! Усі страви були дуже смачні. Атмосфера закладу дуже приємна, навіть грає ненав'язлива музика індійських мотивів.”
“Обожнюю цей ресторан,а особливо дитячу кімнату,звідки мій син ніколи не хоче йти додому .завжди смачно ,приємна атмосфера,обслуговування на вищому рівні.компот полуничний-це взагалі смак дитинства!-)”
“Вчора забрав машину зі сто. Спочатку здалося, що фарба на бампері трохи не збігається з основним кольором, майстер переконав, що це нормально і після полірування все стане на місця, він мав рацію. Сьогодні після миття оглянув усі місця фарбування на сонці, все ідеально, не відрізнити. Сервіс на найвищому рівні та головне пунктуальність. Дякую”
“Давно з дружиною приїздимо в зоопарк і кожен раз я дивився на цей заклад, бо тут неймовірно пахло шашликом, але кожен раз я не наважувався сюди зайти. Ось все таки спробували шашлик, картоплю з салом на мангалі, грибочки й інше. Так,не варто очікувати рівня закладів Клопотенка, але найголовніше що тут реально смачно і є якась автентика студентських років. Можливо трохи бракує солі в соусі до шашлику, але це можна виправити самостійно. Шашлик дуже зайшов. Коротше, буду тепер сюди тягнути дружину після зоопарку) Дякую вам!”