Огляд каталогу
- 114 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 114 результатів
Перегляньте тістечка у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 114 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 22,012 відгуків та оцінок.
“Чудове затишне кафе, гарний вибір кави та чаю, також є смачненькі смаколики. Сподобалось те що столиків не багато, також що вони маленькі та круглі. Атмосфера супер!!!”
“Забігла по каву в новому для мене районі, дівчинка-бариста дуже крута, привітна і усміхнена, подарувала настрій на день! Обовʼязково буду заходити до вас ще)”
“Дуже затишно, ввічливий персонал, смачна їжа і кава. Мали чудовий час. Дякуємо.”
“Обстановка атмосферна) Кава дуже смачна) Обслуговування на висоті)”
“Хороше місце. Тепло і спокійно. Ввічливі працівники.”
“Невелике відділення, приймають посилки до 15 кілограм. Чемний персонал. Поруч з супермаркетом "Розетка"”
“Ідеально! Смачна кава, арабіка. Милий інтер'єр. І обов'язково пораджу круасани, я фанат цієї випічки, пробую скрізь, поки, на жаль, в Україні знайти такі, як у Відні чи Парижі, вдалося тільки в Paul, але в La Petite France вони дуже близько до мого ідеалу, ходжу тепер тільки сюди!”
“Дуже затишне місце, де хочеться залишитися довше. Смачні коктейлі, дуже великий вибір меню! Порції щедрі, обслуговування уважне, а атмосфера. Обов’язково повернемося ще!”
“Вже не перший раз заходжу в цю кавʼярню. Хочу виділити неймовірних барист! Завжди дуже привітні і роблять найсмачнішу каву.”
“Навіть не очікував наскільки тут все чудово. І кава, і обслуговування, і інтер'єр. Рекомендую.”
“Заклад знаходиться в чудовому місці, недалеко від метро. В самому закладі дуже атмосферна музика та інтер'єр. Привітний персонал та гарне обслуговування! Щодо їжі та напоїв, було неймовірно смачно! в меню зараз наявні сезонні пропозиції, ми з подругою скуштували їх та були в захваті!”
“Смачна кава, приємний та привітний персонал.”
“РЕКОМЕНДУЮ! Тримали в телефонному режимі в курсі подій з приводу стану обробки замовлення. Кожна замовлена страва була смачною, свіжою, гарячою, надійно запакованою в гарну тару, яку можна спокійно виставляти на святковий стіл (соковий шашлик, смачний соус до нього, меганіжний люля-кебаб з курочкою (особисто для мене був відкриттям), соковиті печериці, запечена скумбрія, гарячі хачапурі). Стіл був шикарним, смачним та красивим, за що величезне ДЯКУЮ! Щодо доставки: в центр міста доставили вчасною та..... особливо, бо мені вперше доставив замовлення статний гарний водій, одягнений в сорочку з брюками, на красивій чистій машині. Як бонус від душі привітав зі святом теплими словами. Це було більше ніж замовлення. Дякую всій Вашій команді, Ви молодчинки!!! Успіхів Вам!!! P.S. Фото я не встигла зробити, бо вклали все швидко)))”
Barbershop Two-2 — це місце в Софіївській Борщагівці, де стильні чоловічі стрижки поєднуються з по-справжньому теплим сервісом. Заклад на вул. Яблунева, 15 створений для тих, хто хоче виглядати охайно та сучасно без зайвої метушні.
“Чи не експерт по смаку кави, але цей заклад змусило мене знову полюбити кави. Інтер'єр всередині стильний і затишний. Бариста завжди ввічливий і привітний. Загалом, враження від кав'ярні хорошое) Не можу сказати високі ціни чи ні, але за маленький капучино я заплатила 30грн, за середній / великий - 50 грн. Решта кави приблизно з такою ж розцінкою”
“Чудова кав'ярня! Дуже смачна кава, що на жаль є рідкістю. Затишна атмосфера, проводити тут час - одне задоволення. Дуже приємні баристи, а також завжди смачні десерти. Щира рекомендація :)”
“В захваті від обслуговування консультанта Юлії! Все детально розповіла про коляски, дуже ввічлива. Було комфортно обирати свій варіант, нікуди не поспішаючи та отримуючи професійні поради.”
“Люблю цей заклад. Ще у 2023 році відсвяткувала символічно свій день народження у ньому. З тих пір заходжу на сніданки, каву або какао. Працівники бубочки - дуже добрі, ввічливі, клієнтоорієнтовні. Кухня також дуже смачна. Дякую цьому закладу та персоналу”
“Дуже смачні смаколики, а ще краще дівчатка, що обслуговують. Чемні, уважні, з почуттям гумору. Дуже смачна кава, особливо на кокосовому молоці. Медовик просто супер.”
“Еклер неперевершений, не здогадаєшся, що без коров'ячого молока, настільки насичений смак та ніжна консистенція крему. Вперше спробувала блакитний матча - смачно! Раджу всім!”
“Мені сподобалося, смачні десерти та кава, тераса з видом на Дніпро”
“Дуже запашна кава та смачні круасани додають гарного настрою на весь день. Приємна баріста, ще запронувала свіженький хліб”
“Неймовірно смачна кухня, привітний та реактивний персонал, приємні ціни.”
“Атмосферне місце з привітним та доброзичливим персоналом. Великий вибір цукерок та шоколаду власного виробництва, а також десертів. Є пдарункові варіанти. Також у кав'ярні можна придбати книжки видавництва "Старий Лев", що дуже приємно для книголюбів.”
“Дуже гарне затишне місце, з приємним обслуговуванням. Приходили з дітьми, відпочили в гарній атмосфері. Марина, що обслуговувала нас, має правильний підхід до дітей, попереджає що холодне що гаряче.”
“Як для кав'ярні, то дуже непогано. Десерти, чаї-кава сподобались. Двері зачотні. Дуже боялись, що діти-таки зможуть їх самі закрити ;)”
“Улюблена кав’ярня! Великий вибір напоїв, смачна кава та завжди привітний персонал. Однозначно варто відвідати.”
“хлібний завжди лишає приємний післясмак. дуже клієнторієнтований заклад. по-перше, працює з 7.30 аж до 23, а то і до 23.20-23.30 (неофіційно для затримавшихс гостей. хлібний на саксаганського має цікавий дизайний, перлинами якого є гойдалка в закладі і репродукція Таємноі Вечері Да Вінчі на всю стану в дальній кімнаті. авжеж можна з песиками. із найсмачнішого для мене - вівсяна каша з пастрамі, холодний сендвіч з тедятиною, гарячий сендвіч з труфельною олією, ВАТРУШКИ (!!!), пончики в шоколаді з кокосом, пончики з вишнею. лайфгак, останнім відвідувачам закладу іноді ввечері хлбний іноді дає з собою смаколики, як комплімент. дрібниця, але приємно. також подобається система замовлення по qr коду з місця. хотілось би такі системи бачити в усіх закладах. дуже зручно і оперативно.”
“Улюблене місце в Києві. Якість на висоті, все дуже смачне - і випічка, і напої.”