Огляд каталогу
- 873 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 873 результатів
Перегляньте успіх у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 873 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 52,610 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає успіх з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Вишгород та інших міст.
“Це фантастичний садочок. Ходили 2,5 роки в нього. Завжди уважні вихователі, чудові умови для діток. Є хороший басейн де дітки вчились плавати. Спочатку на макаронинках, що дуже мило виглядало). ЧУдові психологи та чуйна адміністрація. Ми залишились дуже задоволеними.”
“Доброго дня, у вас є заняття з вокалу? Якщо так, то скільки коштують?”
“Доброго дня, у вас є заняття з вокалу? Якщо так, то скільки коштують?”
“Придбала земельну ділянку і насамперед було вирішено відгородитися від сусідів та перехожих – звести паркан. Трохи почитавши, вирішив робити паркан із профнастилу. Знайшов цю компанію в інтернеті та вирішив зателефонувати. Мені розповіли, що краще підійде для моїх цілей. Замовив. Доставили у найкращому вигляді. Паркан стоїть уже другий рік. Чудова компанія, рекомендую.”
Розташована в Боярці, стоматологія «СТОМАТИК» пропонує комплексний підхід до здоров’я зубів і ясен для дорослих та дітей. Клініка орієнтується на сучасне, акуратне лікування та зрозумілі рекомендації для підтримки результату вдома.
“Чудовий садок. Мої діти з радістю відвідують всі заняття.”
“Заходжу сюди майже кожного дня, попити смачноі кави. Завжди привітний коллектив, дякую вам за те що ви робите ;) гарний інтерьєр, є дитячій куточок, є місце на вулиці.”
“Найкращий магазин мережі в Києві Розрахуватися можна готівкою та картою”
“Супер магазин. консультант, охоронець, касир, дядя зі складу, всі склали позитивні враження!”
“Чекайте мене, я наступного року поїду до вас навчатися ))))”
“Дуже красиво, приємні люди, красива архітектура”
“Київська дитяча школа мистецтв №8 стала для мене не просто другою школою, а цілісним середовищем формування смаку, дисципліни та уявлення про мистецтво як життєву необхідність. Я ходила туди три-чотири рази на тиждень: сольфеджіо, теорія музики, хор, фортепіано. І навчалася у Наталії Валеріївни Оржеховської — рідкісної педагогині з тонким відчуттям навчання як процесу становлення, глибиною та увагою. З перших занять — коли мені ставили руку у формі «яблучка» — до виконання етюдів, які колись здавались мені недосяжними, я відчувала, що все має внутрішню логіку, сенс і тепло. Ця школа була великим емоційним і культурним пластом мого дитинства. Архітектура будівлі, нехарактерна для району, у стилі Bauhaus, теж впливала: я бачила, що естетика може бути мисленнєвою, не просто візуальною. І досі пам’ятаю відчуття виходу на сцену у великому концертному залі як досвід відповідальності, концентрації й справжнього публічного жесту.”
“Я теж навчалася у МІГП і досі не втрачаю зв'язку та продовжую співпрацювати з цим навчальним та дослідницьким Інститутом. Особисто знайома з багатьма викладачами, деякі з них викладають із першого дня заснування, тобто вже понад 15 років. За ці роки виросло і нове покоління викладачів, у тому числі з випускників цього закладу. Часто для проведення лекцій та семінарів приїжджають професори та фахівці з інших країн. Своїм випускникам МІГП допомагає розпочати практику, викладацьку діяльність чи іншу роботу за фахом. Багато випускників, яких я знаю і з якими я навчалася, відкрили свої кабінети або продовжують свою справу, не втрачаючи зв'язку з одногрупниками та Інститутом. Проводяться симпозіуми, конференції, професійні зустрічі, лекції. Рівень навчання дуже високий, на мій погляд, і всі фахівці, які працюють, продовжують удосконалюватися і підвищувати свій професійний рівень, враховуючи сучасні тенденції та технології. При МІГП вже багато років працює видавництво професійного спрямування – видаються наукові журнали та книги, як відомих, так і молодих авторів. Всю необхідну для навчання літературу можна переглянути та купити прямо в Інституті. Інститут розташовується в дуже гарному історичному місці Києва – прямо навпроти Печерської Лаври.”
“Достатньо великий і відкритий простір. Комфортна атмосфера. В будівлі легко переміщуватись і заняття проходять зазвичай в основній аудиторії класу/курсу з великою кількість ПК на кожного учня і телевізором для демонстрацій. Спортзал просторий, але більшість уроків фізкультури проходять на баскетбольному майданчику неподалік. Клас хімії маж великий стіл для проведення лабораторних робіт. Загалом інтер'єр дуже освітлений і всюди прозорі або напів-прозорі двері, що додає почуття відкритого простору. У плані навчання - програма іде загальна з акцентом на інформатиці, програмуванні і графічному дизайні. Вчителі -цікаві і обізнані люди з бажанням навчати дітей. Хочеться навчатись тут і не йти. Бажання приходити на уроки і не пропускати пари дуже сильне бо навчання тут - не монотонна робота, а різноманітна щоденна пригода”
“Кіношкола багато на що вплинула і що змінила, як в кар'єрному так і особистому плані зросту, розумінні себе, сприйнятті речей... за час навчання відбулося багато заходів, подій, виступів, зйомок, організацій і інших процесів, які стали цінним досвідом. Знайомство і співпраця з великою кількістю яскравих людей (як викладачів, так і студентів) – є одним із важливих плюсів навчального процесу. Дякую!”
“Закінчила я університет у 2015 році. Враження найпрекрасніші, Кафедра технології жирів і жирозамінників, на той момент була трішки (бідова) але не дивлячись на те ми зуміли здобути освіту. Ставлю тверду 5 університету, хоча: - так я перездавала вищу математику разів 10, - теплотехніку разів 5, і ще багато чого було не так але це мене тільки ЗАГАРТОВУВАЛО. Щоб відрахувати студента потрібно було взагалі туди не ходити, а якщо студент старався і відвідував усі пари - то кафедра завжди ішла на зустріч. За 5 років навчання особисто у мене ніхто не вимагав ніяких хабарів, і за 5 років навчання я відповідно не заплатила ні за 1 предмет. Навіть по закінченню університету зверталася за допомогою до наших викладачів Радзієвська І., Бабенко В., Сидор (кафедра харчової експертизи) усі ішли на зустріч і ділились потрібною мені інформацією. НУХТ навчив мене не тільки харчовій технології, а навчив дорослого життя, навчив ЖИТИ, навчив "викручуватись" у будь важких ситуаціях. За це і дуже вдячна, LOVE”
“Чудова школа! Навчання на високому рівні з індивідуальним підходом. Є можливість перебувати в школі до 18:00, відвідуючи різноманітні цікаві гуртки. Смачне харчування (обід і вечеря). Є укриття. Вчителем доньки була Пугач Тетяна Степанівна, небайдужа, добра, дає грунтовні знання своїм учням з усіх предметів. Донька змогла поступити в різні навчальні заклади (репетитор у нас був лише з англійської мови). Дуже задоволені і тим, що під час ковід і повномасштабної війни була змога навчатися очно. Уроки проводились навіть під час блекауту.”
“Я вчився перейшов в ТЛ НТУУ "КПІ". Тоді жалів що вчуся тут тепер вже я думаю що краще б лиштвся”
“Гарний університет, вчуся на програміста (інженерія програмного забезпечення). Всім задоволений. Вам раджу прийти сюди й самому в цьому переконатися!”
“навчаюсь тут на факультеті Психології і дуже, дуже задоволена!!! Знання дають хороші, гідна освіта, викладачі - просто супер.”
“Окремо хочеться відзначити теплу атмосферу, яку створює логопед: вона завжди підтримує, хвалить і мотивує дітей. Щиро дякуємо за вашу працю, професіоналізм та велику любов до наших малюків! Ви робите величезний внесок у їхній розвиток!”
«Салон Красоты Мальва» — салон краси, що працює в Києві. Пропонує манікюр. Усередині підтримують комфортний простір.
SWEET HOME — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають манікюр, перукарські послуги та стрижки, фарбування та тонування волосся та доглядові та косметологічні процедури.
“Донька відвідує садочок з самого першого дня його роботи - вже майже три роки. Ходить з охотою! Саме це для мене є найвагомішим показником якості! Діти відчувають негатив і часто, без особливих підстав, не хочуть відвідувати дитячі колективи. Але це не про наш садочок:) Старший син відвідує заняття з англійської мови та з шахів. Має помітні успіхи! З радістю ходить на навчання, так як там сприятлива дружня атмосфера. Знайшов нових друзів! Викладачі хвилюються за кожного, стараються знаходити індивідуальний підхід, завжди готові до діалогу з батьками. По вихідним проводяться різні творчі майстер-класи. Є і для дорослих:)”
“Коли лікування зубів перестає бути страшним! Видалення чотирьох зубів (включно з двома складними випадками) пройшло легко, швидко і абсолютно безболісно. А реабілітація була настільки комфортною, що навіть не віриться, що це можливо. До того ж, Антон Олегович провів якісне комплексне лікування інших зубів, усе було зроблено з увагою до деталей і високим професіоналізмом. Результати перевершили всі наші очікування – ідеальна робота, яка викликає лише захоплення і подяку. Ми вже багато років лікуємось усією родиною саме у нього і завжди залишаємося задоволені результатами.”
“Приємно читати гарні відгуки про Колегіум. Давно, коли ще навчальний заклад орендував приміщення в середній школі, мала можливість в методичний день допомогти з викладанням математики в 6 класі, в якому було всього два учні. А наразі он який масштаб! Радію успіху навчального закладу.”
“Є зал в підвалі з більярдом, є "аля" літній майданчик з українським колоритом. Борщ - смачнющий))), оселедець з вареною картоплею однозначно рекомендую на закуску 5+. Є ще набір з шашлика, маринованої цибулі та запеченої картоплі - дуже смачно (м'ясо тане в роті). Порції великі.”
“Хороший інститут, сама його закінчила на факультеті ом! Всі викладачі, з якими доводилося спілкуватися дуже хороші люди, професіонали своєї справи! Особливо запам'яталась Волкова Л.В. - викладачка кольорознавства - вона надзвичайна, людина з такою шаленею енергетикою, що після пари з нею я літала, ніби на крилах! Також класна викладачка була з Етики та Естетики та Філософії, нажаль, забула вже прізвище та ім'я,бо не так часто бачились( Але вона також дуже достойна людина, справжня леді, приклад жіночності і мудрості! У мене тільки хороші враження і спогади про цей заклад”
“Хочу порекомендувати школу Базис всім учням і батькам, які шукають одночасно вимогливу і затишну школу. З одного боку, навчання в Базисі вимагає концентрації зусиль і готовності багато працювати. З іншого, у школі фантастичні вчителі, дуже дружня і затишна атмосфера. Дитина навчається з початку створення школи - й жодного разу не пошкодували про вибір! Дякую :)”