Огляд каталогу
- 541 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 541 результатів
Перегляньте шефи кухарі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 541 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 263,014 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає шефи кухарі з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Крюківщина та інших міст.
“Дужеееее смачна піца ! Дівчинка, яка обслуговувала дуже клієнторієнтована ! Да атмосфера кафе, трошки б ремонт зробити, але ті хто йдуть саме смачно поїсти тут піца космос!”
“Я відвідую цей ресторан та завжди залишаюся дуже задоволена. Мій найулюбленіший бургер - це бургер з томленою яловичиною. Ще смачнішого чізкейку , ніж у Мʼясторіі , я не коштувала , це було просто неймовірно! В цілому, цей ресторан- це прекрасне місце для смачного обіду або вечері, де ви можете насолодитися чудовими бургерами та чудовими десертами!”
“Приємне місце, привітні милі дівчини за стійкою, зручно, не був забитий, напої супер (брали чай персик і огірковий лимонад). Свіжі продукти в млинці і бейгл, стиглий авокадо (просто як масло, що рідкість). Єдине зауваження - в найменування "бейгл з АВО і копченим м'ясом" можна було б додати шматочок якогось - то овоча або шматочок сиру, оч суха булочка просто)”
“Все смачно. Єдине побажання, подавайте гарячу страву)”
“Регулярно є якісь акції та знижки. З карткою Фори ще й чи не кожну покупку отримую купони з бонусами. Були кілька разів косяки з цінами товару, але таке буває в усіх магазинах. Окремий великий плюс - хлопцю та дівчатам піцейолам) Вечорами до них великі черги, бо роблять смачно, не гірше розкручених київських піцерій.”
“Класична філадельфія. Думаю, по ролу все видно) Лосося вистачає, всередині дуже ніжний крем. 99 грн❤️”
“UPD: Вчора йшов повз, хотів заскочити з'їсти рол чи два. А його вже нема. У тому ж приміщенні вже якась кав'ярня. Попитав у місцевих - кажуть, що вже зодва місяці, як Суші Ленду немає. Мав справи у тому районі тож вирішив сумістити корисне із приємним. Замовив два сети заздалегідь десь за годину до орієнтовного часу, коли буду в них, по телефону. Без соусу та паличок – тільки імбир та васабі. Замовлення прийняли без проблем але трохи збентежило, що навіть не спитали, як мене звуть... Просто приходьте, кажіть, що замовляли два сети, та забирайте. І я й замовлення були на місці вчасно. Атмосфера у закладі дуже аскетична, але я не для неї прийшов. Тепер щодо якості самої їжі. Усе було свіже, смачне і приємне на вигляд. І просилося "з'їж мене усе сьогодні" )) Але на двох два сети – то забагато. Залишили у холодильнику і за ніч рис трохи затвердів, але у смаку роли не втратили. Тож – 5 зірочок за якість їжі та обслуговування. Буду замовляти ще.”
“дуже смачно, риба свіжа, тепло роли на вищому рівні, все було дуже смачно, гості були задоволені”
“Гарний ринок, на якому можно придбати все і трошки більше!!! Овочі, фрукти, м'ясо,,кондитерські вироби пиломатеріали, електрику, будівельні матеріали, добрива... Та все, все, все.. Відремонтувати побутову та будівельну техніку, автомобіль... Рекомендую!”
“Місце де можна швидко перекусити за помірну ціну. Різноманітне меню. Привітний персонал.”
“Класне кафе. Прикольний туалет ксаті єдиний нормальний на весь парк (мило внаявності :) ). Шашлик смачний соковитий а тертюх не забуваємий. Офіціант привітний але не опитна. Інтерєр відповідає назві.”
“Дуже дякую за смачну вечерю, замовила два види суші це було неймовірно смачно , також скуштувала піцу сирну нема слів просто супер !!!!! Дякую за такий приємний кулінарний вечір !!!!”
“Знаєте ,найбільше подобається там стихійний ринок як у нас говоять.Можливо з самого ранку купити завжди свіжі овочі,молоко Домашне.Свіже сало та м'ясо.Все що виросло на присадибних ділянках.Як у нас модно говорити Єкологично чисте.Продавці ввічливі,можна поторгуватись.Скупляюсь часто у них.”
“Не повірила спочатку що може бути ну дуже смачно! Сумнівалася до останнього))) Хлопець за касою дуже привітний та вміє зацікавити без нав'язування. Раджу до солодких брати соус, мені були трохи сухуваті. Мак і все що поруч відпочиває. Бажаю вашій команді розвитку та приємних гостей!”
“Рол у лаваші на 4+ (зате відносно недорого), але ось кава у них просто чудова! Та ще й коштує лише 20 гривень. За співвідношенням ціна/якість - найкращий фастфуд на Московському. P.S. Прямо навпроти них, з іншого боку від "Узбецьких коржиків", продають відмінний турецький айран, у спекотний літній день він підійде куди краще за каву.”
“Святкували день народження сина (1 рік). Все сподобалося, альтанки просторі територія чиста ... персонал дуже вітальний.”
“нарешті в нашому ЖК з'явилася справжня піца! хлопцям велике спасибі за смакоту, такої піци з лососем я не їв з часів поїздки до Італії. а від дочки окреме спасибі, за Чізкейк;)”
“Очень вкусный кофе, быстрое обслуживание. Кофе и десерты намного вкуснее, чем в креденс. И цены ниже. У этого места есть только один недостаток - закрывается в 7 часов вечера.”
“Зупинялась вже 2 рази, коли приїздила в Київ в відрядження. Основний плюс для мене - pet friendly політика готелю (у мене маленький пес). Чисто і охайно, зручно на свої гроші, тільки ліфт іноді довго ловити приходилось =) Переночувати декілька ночей - оптимальний варіант.”
“Бізнес-ланч тут - реально пальчики оближеш. Дуже сподобалося, смачно і хороше обслуговування! Рекомендую!”
“Смачно і гостинно! Буваю тут часто, завжди смачно годують, особливо деруни - це СУПЕР!!! Готують під замовлення ,роблю висновок з того, що приносять дуже гаряче і хрустке)”
“Дякую всім за файне свято) Весілля в Казбеке це просто бомба) Просторо,атмосферно).Хочеться висловити подяку:Али,Повару Анжелі, Адміністратору Маші і всім всім офіціантам. За швидке і якісне обслуговування ,за украшеніє зала і за смачну їжу ) Дякуємо вам)) 03.06.17”
“Смачна домашня випічка! Київська перепічка - це Вау! Смачно по домашньому, це мене і привабило. Та дуже привітна атмосфера і персонал. Стала постійним клієнтом, бо надійно працюють і смачно годують”
“Чудовий заклад,не перший раз замовляємо роли Все смачно та ще з великою кількістю риби за таку доступну ціну,я дуже приємно вражена”
“Заклад, завжди радує новинками, дуже атмосферно, тепло, і переживати тут блекаути легче) Кухня-віддається швидко, і дуже смачно з гарною подачею, піца на висоті, смачна та ароматна, і головне свіжа Окремий лайк офіціантам, завжди привітні та розуміють чого ми бажаємо Декорація квітів на столах, дуже тішить!)”
“Спасибі . Суші, як завжди, смачні. Але чекали 1,5 години. При замовленні уточнили, що будуть через пів години. Дівчина на касі не тактовна не вибачилася.”
“Служба доставки до 30 кг на першому поверсі Сільпо. Доставляє товари які не беруть інші служби.”