Огляд каталогу
- 3,761 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 3761 результатів
Перегляньте їжачок у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,761 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 2,089,469 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжачок з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Я у кав'ярні зустріла свого чоловіка! Люблю цю кав'ярню. Найсмачніша кава”
“Їли з друзями борщ: зелений та червоний — борщару. Все було дуже смачно. Приємний бонусом було те, що нам винесли комплімент.”
“Дуже швидке обслуговування і смачний кофе❤️”
“Чудовий заклад, гарна атмосфера та дуже смачна кухня. Привітний персонал. Святкували в цьому закладі новорічний корпоратив, залишилися задоволені”
“Замовляли доставку піци-вулкан та бізнес-ланчу. Доставили протягом години, все було дуже смачно та якісно приготовлено. Ми задоволені. Виправдана вартість, сервіс та якість.”
“Неймовірно! Дуже затишно та смачно. Окремо раджу гранатове вино власного виробництва”
“Давно шукала смачний шашлик у Києві і, нарешті, знайшла! М'ясо соковите, м'яке, досить спецій, а аромат....мммм)) Замовляли шашлик із свинячого ошийка, до нього червоний фірмовий соус та асорті овочів на мангалі. Сервіс на високому рівні – швидко передзвонили, уточнили усі деталі, допомогли з вибором. Усі швидко доправили ще гарячим. Однозначно замовлятиму ще й рекомендуватиму знайомим!”
“Дуже смачні і запашні страви з грилю, шашлик готується на мангалі на вугіллі з деревини. Також шеф кухар створює неперевершені бургери зі смачного м'яса і булочки.”
“Смачне м'ясо. Замовлення виконано у строк.”
“Справді смачно, чисто,затишно Швидка подача страв Персонал привітний Дуже торкнуло коли під час нашого обіду завітав дуже старий дідусь і заклад приготував безкоштовно йому обід Це дуже щирий жест який торкає І справді мотивує залишати ще більше грошей в цьому закладі Прихожу регулярно в цей заклад І раджу всім Дуже подобаються галушки з печінкою з сирним соусом Смачніших не їла Наливки з яркими смаками Борщ без забубонів , реально достойний уваги кожного Сало свіже ,тає в роті Київське морозиво теж дуже сподобалось”
“Самачний круасан з хамоном. Смачна кава. Швидке та привітне обслуговування. Моя провина, що не запитав одразу яка порція кави іде в великий лате. Дівчина одразу запропонувала переробити. Було незручно, але погодився. І не дарма, напій вийшов дуже смачний!”
“Суші кращі по Києву. Багато років купую тут. В також різні супи подобаються, особливо гострі.”
“Дякуємо,дуже смачно!!!. В перше у Вас замовляли шашлик і хачапурі, смак неймовірний) Будемо замовляти тепер ще)”
“Атмосферне місце, кав'ярня, де можна знайомитись із світом кави, різноманіттям його видів та смаків. Куштували каву з прянощами та каву з кардамоном. Ну і звичайно як без солодкого, шоколадний брауні, кокосові корали чудово доповнили трапезу. Чек- 376 грн. Однозначно завітаємо ще)))”
“Вчора по рекомендації друзів пішли на виставу в цей чудовий театр( для мене перший раз). Отримала велике задоволення, давно так не сміялися.. Професійні актори, тепла атмосфера, життєва історія. What else could you want!!”
“Дякуємо власникам за теплу, домашню їжу. Смак повертає у дитинство. Дійсно смачно, все свіже, якісне. Не раз виручали в організації заходів на велику кількість людей. Вражає різноманіття та особливо смачні морси-то взагалі любов. Доставка оперативна, завжди можна звʼязатися з оператором та уточнити всі деталі замовлення.”
“Професійний підхід і якісне обслуговування! Завжди все в наявності і навіть більше. Територіально знаходяться в зручному місці. Дуже приємні співробітники, які допоможуть в любому питанні”
“Це місце, де можна спробувати справжню каву, приготовлену з любов'ю і майстерністю. Кава в цій кав'ярні готується з високоякісних свіжообсмаженого зерна. Бариста використовують різноманітні методи , щоб створити ідеальний напій для кожного гостя. Тут можна спробувати класичні кавові напої, такі як еспресо, капучино, латте, а також більш оригінальні варіанти, такі як кава по марроканскі або кава з кардамоном. Окрім смачної кави, в кав'ярні також дуже приємний персонал. Крім того, в кав'ярні можна придбати смачну мелену каву та каву в зернах з собою.”
“Найзатишніше місце з неймовірно смачними тортами, яких більше ніде в іншому місці не знайдете. В Середі можна віднайти багато чого: торти, тістечка, шоколадки, напої – від кави з таким різнобарв‘ям рослинного молока (що можна стомитись перелічувати), какао на керобі, матча до комбучі та класичних чаїв, унікальні за смаком й корисні за складом сендвічі, а спускаючись вниз до свого столика, можна обрати собі сукню, спідницю, блузу або й замовити індивідуальне пошиття в сусідів-ательє Suburb, а можна й зіграти на піаніно або ж почитати (вибір літератури практично на будь-який смак) й навіть знайти заняття для рук і голови у вигляді головоломок чи шахів. Влітку тут можна й на майстер-клас потрапити, наприклад з живопису. В Середі відповідально ставляться до довкілля – сортують сміття, компостують органіку, не продукують зайвих відходів, не використовують одноразових стаканчиків – напої з собою можна взяти в своє або орендоване на місці горнятко (й віднедавна – й термос), яке наступного візиту можна повернути разом із сумою завдатку за нього. Тут поважають й розвивають велосипедний рух – є міні-велоСТО, на клієнтів на роверах чекає знижка, а власниця й душа Середи є членкинею громадської велоорганізації. Це місце, де вам завжди раді, куди хочеться повертатися знов і знов.”
“Піцу брали там неодноразово. Завжди смачно. Сьогодні взяли піцу Філадельфія. Сподобалася ніжним білим соусом і поєднанням її з ніжним м'ясом лосося. Тісто, як завжди - тонке і смачне, з' їли з бортиками. Дітям ця піца дууууже сподобалась. Рекомендую!”
“Сьогодні мав змогу скуштувати піцу в цьому закладі, був дуже вражений, адже незважаючи на те що я дуже полюбляю піцу тут вона мені запам'яталась цікавим смаком та вишуканістью , окрема подяка персоналу закладу за поважне та вічливе обслуговування, адже для мене так як я був вперше це було вкрай важливо, рекумедую це місце , та надалі зупинюсь на цьому закладі для відвідування ❤️”
“Дуже смачні, свіжі і з адекватною ціною! Рекомендую спробувати, впевнений, що сподобаються і станете постійними клієнтами. Також нещодавно з‘явився мобільний додаток в якому дуже зручно зробити замовлення.”
“Найкращі суші в Києві! Уже не раз замовляли. Все на високому рівні. Ціни адекватні для столиці. Риба дуже свіжа. Неочікувано, але навіть тунець - найвищого рівня! Ніякого смаку металу або крові! В Києві це рідкість!!”
“Замовили 8 ролів, щоб спробувати різні смаки. Були в захваті!!! Особливо гарячі роли з креветкою і з лососем дуже смачні) великий розмір, смачна і свіжа риба, чудовий горіховий та спайсі соуси. Однозначно рекомендуємо, ціна і якість чудові))”
“Найкращі суші що куштувати! Величезні і дуже смачні, єдине соус соєвий що дають просто термоядерний, треба докупити звичайний самим аби смакувало краще”
“Зручна доставка, приємний персонал. Можна посидіти в середині та випити кави- що приємно. Роли відмінні- багато риби, хороший рис - і його не багато. Так,як я люблю пробувати щось новеньке-тут є з чого обрати- поки мої фаворити це рол хана, іджі та рол з тогараші. А ще- ДУЖЕ великі порції!”
“нам дуже сподобалась їжа: люля, картопля та овочі на грилі шикарні. Гранатове вино легке і приємне. Дівчина-офіціантка привітна і гарно підказала нам по стравах. Великий уклін за те, що м'ясо має смак м'яса, а не цибулі, чим зараз багато хто зловживає. Поважаю коли мінімум дають в страви цибулі і часника, бо вони перебивають смак.”
“Вперше в цьому закладі але загальний відгук - відмінно. Екстерʼєр - заклад знаходиться недалеко від дороги, з виду непримітний, маленький, затишний заклад. Можна розпізнати по вивісці, яка освітлюється в темну пору доби. Інтерʼєр - є столики на 2х персон є на 4х. Світло, затишно, комфортно, нічого лишнього. Вбиральня - в закладі наявна та чиста. Обслуговування - швидке та якісне. Ціни - доступні, середньостатистичні. Наше замовлення на 3х персон склало 1712 грн 00 копійок. Це було: домашній суп - 2 порції, бульки з овочами - 1, хачапурі з грибами та трюфельним соусом - 1, салат цезар - 2 порції, люлч-кебаб з телятини та баранини - 1 порція, авторський лимонад полуниця та базилік 1л - 1 порція. Їжа - все подано швидко, все гаряче та дуже смачне. В якості компліменту від шеф-кухара, під час очікування замовлення, нам було подано комплімент масло пряне та хлібний виріб власного виробництва, який дуже смачний.”
“Були на дні народження у друзів. Нам сподоболось все! Атмосфера, кухня, обслуговування. Відпочили гарно! Дякуємо!”
“Затишна кав'ярня - книгарня. Є можливість приємно посидіти, почитати зі смачними напоями.”