Огляд каталогу
- 3,761 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 3761 результатів
Перегляньте їжачок у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,761 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 2,089,469 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжачок з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“вперше сподобався лимонад і кава дуже смачна барвиста привітний і допоміг у виборі напою”
“Дуже класне місце. Популярне серед місцевих. Смачна кухня, пиво надзвичайне, не пляшкове. Офіціанти завжди привітні. Ціни конкурентоспроможні.”
“Дуже смачно, замовили якийсь великий сет за 1300 За 40 хвилин зробили та доставили Курʼєр приємний Роли смачні, багато риби та креветок Все дуже свіже, як риба, наче з ранку ще плавала Так і овочі, огірки, авокадо та інше Рис чітко як треба, без зайвих присмаків Дуже приємне місце буду замовляти далі”
“Якщо ви маєте сумніви, краще не йти. Бо якщо зайдете, будете півгодини обирати з надзмістовного меню, щоб потім приємно здивуватись з розміров порцій та дивному, незнайомому поєднанню смаків. Тут і солодкі креветки в клярі, неймовірна утка, та баклажани в рибному соусі. Скромний Олександр, та кулінарний чарівник-шеф, вам окремий респект. Тим, хто знає заклад, лайк)”
“Брали сет Філадельфія — суші просто неймовірні! Дуже великі, свіжі, ідеально збалансований смак. Без перебільшень, це зараз мій топ серед усіх суші. Шкода, що такого закладу немає в Києві, але тепер, при нагоді, буду точно замовляти тільки тут. Рекомендую всім, хто любить якісні та смачні роли!”
“Приємна знахідка в Білогородці - італійська піца така, як вона має бути. Проїжджав багато разів - не звертав увагу, бо вівіска "Магазин" ні про що не говорила. Сьогодні вперше зайшов - а тут справжня дров'яна піч. Персонал приємний, дівчина говорить гарною українською, є диванчики в середині та столики зовні. А саме головне - смачно. Спробував Мехікано - ідеально. В Гавайській, як на мене, зайвий бекон. Але то - на любителя. В меню ще є бургери, з булочкками власного виробництва. Скуштувати не вдалося, бо розміри піци - достойні. Наїлись від пуза. Є паркінг для велосипедистів. Мої поради власникам - вигадати класну італійську назву для кафе, змінити вивіску та закупити зручні, затишні меблі для вулиці. Бо, зовнішній вигляд магазину-кафе поки не спонукає зайти. А піца - вогонь! Приїду ще. Від ЖК Чайки велосипедом 6 хвилин через поле. Тут смачно, друзі. Підтримуйте місцевий бізнес.”
“Неймовірно смачні сніданки а тістечка це окреме божество. Всім ласунам раджу і впевнено кажу що це найсолодше місце в Києві точнл”
“Дуже смачно, затишно, гарне обслуговування!”
Ресторан «Хінкалі та Вино» — це атмосферний грузинський заклад у Білій Церкві, розташований на вулиці Леся Курбаса, 9. Тут роблять ставку на гостинність, тепло інтер’єру та настрій, який підтримує тематична музика й антураж.
“Я кращого не їв, найкраща шаурма”
Кафе «Від Пуза» розташоване в Бородянці на вулиці Макарівська — це затишне місце для зустрічей, неспішних розмов і смачної паузи протягом дня. Заклад позиціонується як кафе з теплою атмосферою, де однаково комфортно зайти як удвох, так і невеликою компанією.
“Ми були гостями на святкуванні дитячого дня народження. Нам все сподобалось. Їжа смачна, персонал уважний, прекрасна атмосфера. Є дитячий куточок, що є великим плюсом. Дуже задоволені відвідуванням, та обовʼязково ще прийдемо.”
“Доволі атмосферне місце, що в принципі неочікувано від закладів на трасі. Ввічливий персонал. Їжа смачна, особливо страви на грилі. Якщо любите гарбуз, обовʼязково загляніть в Осінні новинки - крем-суп з гарбуза: це щось неймовірне, смачніше не куштувала ніде.”
“Відвідала Заклад Звіробій на басейні 06.09 2025 з дитиною Залишилась задоволена басейн з підігрівом Вода комфортна та чиста . Кухня смачна , очікування замовлення при такій кількості гостей, отримала швидко . Персонал уважний та ввічливий . Дитина задоволена- а це головне ! Дякую Персоналу за їх роботи .”
“Вважаю, що це одна з найсмачніших шаверм, які я коли небудь куштував! Раджу всім і сам заїжджатиму за можливості частіше!”
“Затишна атмосфера, смачна їжа, привітний персонал. Кава, морозиво, піца, бургери - все дуже смачне. Також є і звичайні блюда на сніданок, обід тощо. Помірні ціни.”
“Ціна/ якість на рівні, гарний вибір чаїв вітамінних, кава смачна є смаколики ;)”
“Прийшли після 21:00, кава-машина вже була помита, але баріста не відказав і зробив каву. Кава дуже смачна. Персонал привітний.”
“Шикарне кафе і дуже смачні страви”
“Гарне кафе, смачна кава та привітний персонал.”
“Найкращі Багато років відвідуємо Ваш заклад. Сервіс/Песонал, кухня ТОП”
“Приємний сервіс і смачна випічка”
“Неймовірні вертути. Тонке тісто, хрумке по краях і м’яке всередині, а начинка — просто смакота. Цього разу попробувала вертуту з індичкою. Гарно так присіли поблизу закладу і посмакували вертуту з чаєм, ще й місцевого красунчика - собачку пригостили. Ввечері вже вдома подумала, що було треба взяти вертуту з сиром та грушею на вечерю. Але буде ще привід заїхати за смаколиком.”
“Класний заклад, дуже сподобалась затишна атмосфера та ввічливий персонал. Все неймовірно смачно, з чудовою подачею.”
“Найсмачніший шашлик з тих що я коли-небудь куштувала. ❤️Можна замовити вже готовим або замаринованим. Смачні соуси і хлібці☺️”
“Ресторан справив неймовірне враження! Дуже смачне м’ясо — ідеально прожарене, ароматне й соковите. А ще справжній бонус — чарівний сад на вулиці. Затишна атмосфера, свіже повітря, багато зелені — ідеальне місце для вечері на відкритому повітрі. Обслуговування на висоті, персонал привітний і уважний. Обов’язково повернуся ще раз!”
“Улюблена кав'ярні за 480км від рідного міста? Так! За два роки змінився тільки розмір порцій. Не у ліпшу сторону, однак, маю зазначити. Зробили швидко, смачно, бариста привітливі, з посмішкою приймають та роблять замовлення, атмосфера самої кав'ярні приємна, єдине що - не проґавте її між вулиць Києва.”
“Любимо приїжджати у будній день з дочкою у зоопарк (на вихідних людно) Звірі доглянуті , охайні Єдине дивує цінова політика на корм для тварин … 200 грн тарілочка овочів (половинка морквинки, половинка бурячка , листочок капусти ) В цілому весь комплекс гарний та доглянутий”
“Бургери дуже смачні, як і кава. Персонал класний, піднімають настрій. Ви молодці)))”
“Маєш можливість сам підібрати складові для wok-локшини. Смачний теріякі соус.”