Огляд каталогу
- 3,761 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 3761 результатів
Перегляньте їжачок у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,761 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 2,089,469 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжачок з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Смачно ,якісно. Затишно, не зважаючи на близькість столиків до дороги .привітні і милі офіціанти”
“Супер смачно, швидко, доступно Завжди повертаюсь !Дякую за вашу працю”
“Смачно, смачна кава та десерти. Приємний персонал”
“Готель розміщений поряд з залізничним вокзалом. Дуже зручно, якщо ти прибуваєш або від’їжджаєш потягом/потрібен швидкий доступ до вокзалу — ідеальний. Вічливий персонал, супер чистий та затишний номер. Білосніжна постіль та зручне ліжко. Якісна шумоізоляція, не чути громадського транспорту та поїздів. Була приємно вражена, що є послуга безкоштовного користування камерою схову. Усе супер буду рекомендувати готель своїм колегам та друзям. Дякую! Вдячних Вам клієнтів.”
“Прекрасне місце, команда вкладають душу в свою працю, завжди щиро та тепло зустрічають, дбають про кожного та кожну хто приходить до них на трапезу. Велика вдячність та повага , що існує місце таке чарівне боже і їжа така абсолютно смачна”
“Після прогулянки по Хрещатику ми з мусили зайти на перекусу в Київську перепічку. В після нього, пішли в цікавий музей, який знаходиться чуть вище по дорозі. В ньому велика кількість різних тварин, скелетів, динозаврів, зі всієї України і різних частин світу. Після двох годинної екскурсії по чотирьох поверхах, я знову пішов до Перепічки!”
“Цей ресторан розташований на 3-му поверсі готелю «Подол». Вони снідають, обідають і вечеряють. У нас тут є шакшука та омлет, і я дуже любив шакшуку. Рекомендую!”
“Замовляли шашлик з телятини, курки та свинини. Дорадо на грилі, гриби, картоплю, лаваш з сиром. Все дуууууже смачно ! Дякуємо!”
“Користувалися їхніми послугами для доставки вантажу з Києва до Львова, а також з Дніпра до Одеси — усе пройшло на найвищому рівні. Вантаж прибув точно вчасно, без пошкоджень, водії ввічливі, завжди на зв’язку, документи були оформлені коректно та оперативно. Особливо потішило те, що компанія працює по всій Україні й легко організовує маршрути навіть у більш віддалені населені пункти, такі як Ужгород чи Херсон. Окрема подяка менеджеру, який допоміг грамотно все спланувати та надав детальну консультацію. Звертатимемось знову й упевнено рекомендуємо всім, хто шукає надійного перевізника по Україні!”
Bowl House — це місце, де приємно знаходитись. Тут гарне обслуговування та дизайн. Кухня смачна, а порції хороші. Ціни досить адекватні.
“Був на райончику і саме по карті шукав щоб поїсти. Рішення впало на піцуню і карта показала пару варіантів. Був припаркований біля цього закладу і лєнь взяла гору щоб нікуди не їхати. Не очікував нічого особливого але приємно вражений. Переступив поріг - зустріла приємна посмішка дівчинки. Забезпечили приємною розмовою на час очікування. Чек доступний. Піца смачна, давно не їв такої. Дуже задоволений випадковим знайомством з вами. І доречі місце де піцерія дуже затишне, дитячий майданчик, бігає дітваро. Сміється. Душенінька)))”
“Дуже смачна піца. Рекомендую спробувати. Приємне обслуговування і атмосфера в мінізакладі.”
“Піца смачна. Начінки достатньо. Виконання замовлення швидке!”
“Дякую за смачну та свіжу їжу. Рекомендую спробувати справжні суші”
“Замовляв тут Сет №2. Їжу приготували вчасно на той час, на який домовлялися. Було все дуже смачно! Особливо сподобалося люля-кебаб та гриби гриль. Обов'язково замовлю тут ще раз!”
“Заклад дуже гарний, смачна їжа, коктейльна карта суперова, все сподобалося, вечір був чудовий. Окрема подяка офіціанту Сергію, чуйний та старанний”
“Один із моїх найулюбленіших закладів Києва! Обожнюю суди повертатись за смачними стравами і ніжним паштетом, він просто ідеальний! Цього разу ми також замовили закуску Баклажан із запеченим перцем. Як основні страви були окрошка з лососем та курка масала на грилі. Весь наш обід був дуже смачний, ми залишились задоволені. Окрема вдячність персоналу, які завжди привітні і професіонали своєї справи, допоможуть з вибором страви. Кожен похід сюди це насолода, бо тут все чудово, від сніданків до десертів, і від лимонадів до коктейлів.”
“Душевне місце зі смачними стравами і якісними коктейлями) Та і ціни помірні. Той рідкий випадок, коли плануєш повертатися знову і знову)”
“Заклад просто супер! Неодноразово відвідувала і замовляла доставку - обслуговування на високому рівні! Різномаїтьття бургерів просто зашкалює, на любий смак і гаманець, а ще салати, роли, напої! Рекомендую всім! Відвідайте - не пожалкуєте!”
“1 серпня ми організували весілля у Forest Club — і це був ідеальний день. Як весільний організатор, я завжди звертаю увагу на деталі: команду, чистоту, сервіс, умови, кухню. Тут все на найвищому рівні! Зранку побачила колектив, який працює як єдиний механізм, але з великим серцем: доброзичливе спілкування, взаємоповага, підтримка один одного. Кухня — смачна та вишукана й подається чітко за таймінгом. Особлива подяка керуючому Петру — завжди уважний до деталей, цікавиться, чи все за таймінгом, і підтримує спокійний ритм роботи всієї локації. Подяка адміністратору Кирилу за вирішення питань будь-якої складності, офіціантам Данилу та Насті за турботу про гостей й найкращий сервіс! Пара й гості залишились дуже задоволені і всій команді організаторів було дуже приємно працювати. Чистота, доглянута територія та тепла атмосфера роблять Forest Club місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Це наше улюблене місце, дуже часто там буваємо. Смачно, адекватно. Особливий респект Сергію, він найкращий”
“Вчора святкувала своє день народження. Все дуже сподобалось: атмосфера, обслуговування і їжа. Все на висоті. Особливо було приємним привітання від закладу, вийшли під запальний танець з колонкою, конфеті, в подарунок: бокали. Це було неочікувано і дуже приємно. Обовʼязково повертатимемось і рекомендуватимемо. Бажаю закладу процвітання і вдячних клієнтів!”
“Тематичний ресторан з вишуканим інтер'єром, присвяченим середньовіччю, цікавою концепцією та надзвичайно смачною кухнею. Кухня незвична, є дуже цікаві страви. Меню періодично змінюється. Наразі це середньовічна Іспанія.”
“Мала дуже приємний досвід в цьому закладі. А саме завдяки офіціанту Вірі, яка дуже захоплено, впевнено та оптимістично мене консультувала по всьому пивному меню, закусках, запропонувала скуштувати по 50 мл три вида пива, щоб обрати свій смак. Детально та багато розповідала про післясмаки кожного вида пива, було дуже цікаво слухати її. Основну страву принесла менше ніж за 10 хвилин, як попереджувала. Крильця барбекю мені сподобались найбільше. Хрусткі, солодко-солоні соковиті, з жирненьким соусом поєднувалось дуже добре. Картопля була гаряча та свіжа, нагетси та грінки були також смачні. Пиво смакувало з цією стравою чудово, саме так, як описувала Віра, що до фільтрованого краще щось жирне та мʼясне) Приємно було, що Віра протягом смакування підходила 2 рази, цікавилась, чи все мені подобається) Я дуже задоволена вечором в даному закладі. Хочу подякувати Віру та попросити керівництво винагородити її за плідну та старанну працю. Бо вона справді поводила себе дуже професійно, позитивно, впевнено, що посмішка сама по собі зʼявляється)”
“Прекрасна лайтова атмосфера з французьким вайбом. Все смачно і якісно. Доброзичлива і ввічлива офіціантка принесла напої та їжу дуже швидко, десь хвилин за 10. Мінусів не виявлено.”
“Робили “Gender Party” в ресторані «Hayloft 2.0” Щиро дякуємо Анні та всій команді! Усі гості відзначили, що кухня була дуже смачна, атмосфера — затишна та тепла, не дивлячись на погоду за вікном, а окрема віп зала нам чудово підійшла для нашого свята. Особлива подяка офіціанту Ярославу — дуже чемний, приємний хлопець, який уважно реагував на всі наші прохання та постійно допомагав. Нам було надзвичайно приємно, що таке миле та важливе свято ми провели у Вас! Обов’язково повернемось знов! Дякуємо за чудовий прийом ❤️”
“Смачна їжа. Ввічливий персонал. Гарна тераса. На вулиці є невеличкий дитячий майданчик. Також гарне місце для бенкету. Святкували тут день народження, орендували окремо зал, залишились задоволені. Адекватні ціни.”
“Це найкраща і найулюбленіша кав'ярня вже 6 років поспіль. Завжди дружній персонал, смачна кава та тепла атмосфера. Кав'ярня з радістю приймає і з пухнастими хвостиками. Діткам там теж завжди раді. Дуже дякуємо за смачні напої та затишний прийом!”
“Справжня кава за улюбленим рецептом і просмаженням, а десерти взагалі топ, особливо шоколадний тарт. Офіціантка дуже привітна, приємна”