Огляд каталогу
- 3,761 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 3761 результатів
Перегляньте їжачок у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,761 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 2,089,469 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжачок з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Була вперше, дуже чемний персонал, прислухаються до побажань гостей щодо матчів, звуку. Нормальні ціни, смачне пиво, бургери теж на рівні, порції огого, ледь доїла)) В залах не палять, комфортно сидіти довго. Сервісом, інтер'єром і доступністю задоволена. Рекомендую)”
“Є кавʼярні, куди заходиш за кавою, — а є ті, куди заходиш за гармонією. Ця затишна «домашня» кавʼярня — саме така. Тут усе тримається на балансі: аромат свіжозмеленої та філігранно зробленої фільтр-кави розчиняє втому міста, а тепло кардамонових булочок огортає, наче м’яка ковдра навіть у дощовий ранок. За вікном квапиться світ, а тут — свій ритм, який налаштовує на пізнання своїх сенсів та настрій дня. Люди приходять сюди думати, мріяти, просто бути. А ще їсти смачні сендвічі з лососем або сирники. У кожній деталі — від усмішки бариста до легкого потріскування музики— живе відчуття дому. Тут баланс не шукають — його знаходять між ковтком гіркого й солодким присмаком тепла. І кожен візит наче коротка подорож до себе ❤️”
“Дуже затишне, тепле місце та смачна кава. Щей персонал такий привітний, приємний)) відчувається, що усе тут з душою і на совість. Однозначно рекомендую”
“Атмосферне місце, на якийсь час видалось, що я в Британії))”
“затишна, маленька кав'ярня, привітна і уважна бариста зробила мені нуууу дуже смачне какао, як я люблю. і що особисто важливо для мене - в них є какао, а не тільки готова суміш типу несквік. була там 20 хв зранку і постійно заходили клієнти. популярне місце!”
“Все ідеально! Затишне місце, смачна кава. Приємна атмосфера для роботи онлайн ❤️❤️❤️ Улюблене місце в ЖК”
“Самий кращій автосервіс! Обслуговуюсь з 2014 року! Тільки лак! П'ять Зірок! Дякую хлопцям!”
“Бургери не залиті соусом, котлетка в Едісоні просто ідеальна! Дуже привітні хлопці працюють. Щиро сподіваюсь у вас все вийде і в мене буде можливість постійно до вас приїздити. Місце однозначно рекомендую!”
“Шашлик з ошийку та овочі гриль просто супер, будемо брати ще!”
“Дуже приємне місце! Проходила повз, хотіла взяти їжу з собою, але тут виявилось так добре, що залишилась. Смачно, чисто, чудове обслуговування і політично співпадає з моїми поглядами.”
“Замовляли пару сетів шашличку на день народження. Приємна дівчина адміністратор на всі питання відповіла, прийняла замовлення, замовляла за пару днів до свята. Кур'єр приїхав без запізнень, це дуже приємно, шашлик мнямка, приїхав теплий, лаваш з сиром і зеленню, грибочки - теж смакота! Дуже вдячні за смачну їжу! Бараніну їли навіть ті, хто її взагалі ненавидить! Рекомендую всім, це дійсно смачно! Окремо дякую кур'єру, дуже приємна і ввічлива людина! Бажаю вам гарних клієнтів і дякую за знижечку на день народження!))))”
“Надзвичайно смачні, свіженькі пироги. Мій фаворит-пиріг із баранини:соковитий, пікантний із хрусткою шкоринкою. Доставка налагоджена, курʼєр вчасно доставив продукцію. Рекомендую!”
“Приходили компанією,дуже круто відпочили!!!класне обслуговування!всім буду радити!)”
“Знаю про цей заклад вже років сім, але на жаль відвідую рідко. Дуже круто всередині, завжди (навіть після початку повномасштабного вторгнення) всередині багато іноземців і з ними офіціанти спілкуються вільно, це круто. Обслуговування також супер - офіціанти завжди питають «хочете замовити одразу чи потрібен час для вибору», потім підходять коли бачать що ви вже готові:) Їжа смачна, порції нормальних розмірів, коктейлі також супер. Але от над пивом (а точніше його вибором) я б попрацювала. Чек на тьох нам обійшовся в 1000 грн, хоча памʼятаю часи коли на такі гроші в цьому закладі можна було прогодувати велику компанію.”
“Шикарне місце, відмінне обслуговування, все на найвищому рівні. Дякую вам величезне за таку смачну піцу та затишок!!”
“Це найкращі суші в світі, скільки я перепробувала і в інших закладах, містах, країнах - ніде не зрівняються з цими! Завжди коли буваю в Києві, замовляю собі, обожнюю!!”
“Мені, моїй родині подобається даний заклад «Євразія» на Лівобережній. Наш стіл обслуговувала Олександра, приємна дівчина- привітна, компетентна. Ще підчас замовлення на столі зʼявився таймер з тікаючим часом, 25 хвилин у зворотному відліку.”
“Можливо не кращі суші в моєму житті але дуже близько, це однозначно преміальні роли за адекватну ціну. Великі, якісні, дуже смачні. Трохи не зайшов рол з тунцем, пріснувата риба, але це питання смаку, рол зроблено якісно, дуже класний концентрований соус. Багато разів замовляли на само виніс , все просто ідеально. Рекомендую!”
“Дуже хороший та затишний заклад, смачні та приємні страви, зручні ціни та хороший персонал) я вражена, рекомендую)”
“Чудове місце, з прекрасним людьми які тут працюють. Страви надзвичайно смачні, асортимент просто вражає. Дякую ❤️”
“Смачно поїсти можна навіть вночі! Замість пластикових соломинок в коктейлі використовують макарони! Затишно і комфортно ! 5 зірок однозначно!!!”
“Дякую. Насичено, ситно й атмосферно”
“Привітний адміністратор та офіціанти, розповідають як готувати та правильно їсти замовлені страви. В меню багато гострих страв, є і вегетаріанські. Смачна їжа та напої. Заклад знаходиться на другому поверсі Ретровіля.”
“сподобалась атмосфера доброзичливості, яка постійно присутня і яку всі працівники підтримують. рівень цього кафе насправді дуже викокий. концепція цього закладу незвична, дуже мені імпонує. страви смачні, їх вибір завжди широкий. також до мяса присутній широкий асортимент супутніх страв.”
“Дуже часто відпочиваємо в Патіо, улюблений ресторан! Ідеальний для банкетів. Радує, що доволі часто додаються нові страви. Меню різноманітне, а страви смачні. Подобається обслуговування, окремо хочу висловити подяку Світлані за теплі прийоми та завжди гарний настрій.”
“Дуже смачно готують шашлик. Рекомендую”
“Добрий день. Хочемо висловити величезну подяку вашому ресторану за організацію нашого весілля. Обслуговування було на найвищому рівні, а страви — просто неймовірні. Ми та всі наші гості залишилися в повному захваті.”
“Відразу відзначу, дуже приємний персонал! Офіціант знає свою роботу на всі 1000 відсотків, знає весь асортимент м'яса, який пропонує заклад і може запропонувати найкращий варіант для кожного (вгадує всі забаганки). Чудово знає англійську мову! Смачно! Рекомендую!”
“Дуже гарний, атмосферний заклад, в якому дуже смачно. Всі страви, які замовляли були неймовірні по смаку!! І окремо хочу відмити найкращих офіціантів, які завжди з гарним настроєм, можуть пошуткувати з вами. І дуже було приємно коли привітали з деем народженням смачним тортиком і наливочками. Якщо хочете гарно і смачно провести вечір, вам обовʼязково сюди!!!”