Огляд каталогу
- 2,427 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 2427 результатів
Перегляньте їжа в києві у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,427 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 1,316,024 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжа в києві з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Дуже дякуємо колективу ресторану в особі пана Олександра за організацію чудового банкету! Ми були в захваті від асортименту страв, усе було дуже смачно) Дуже вдячні за допомогу у виборі страв та комфортне перебування! Обслуговування на найвищому рівні, пані Марина була винятково люб'язна у спілкуванні з усіма гостями! Окремо хочемо відмітити велику територію закладу та затишний і дуже красивий зал, в якому комфортно було і дорослим, і малечі (також був доступний дитячий майданчик))) Ще раз дякуємо за чудове свято у стінах вашого закладу) з радістю повернемося ще)))”
“Дуже крута атмосфера тут!!! Все супер, починаючи від звичайного пива до крутих і незвичних закусок!!! Чудове місце для проведення вечору пʼятниці-суботи після тяжкого тижня!!! Дякую, ви молодці ! Персонал дуже старається”
“Шукала нормальний заклад в нашому мікрорайоні, щоб замовити поминальний обід. Почитавши відгуки, обрала це кафе. І не помилилась! Це дійсно дуже затишне і приємне місце. Смачна їжа, нормальні ціни. Обслуговування заслуговує окремої подяки! Напевно, доброта та гарне відношення до людей власників закладу, створюють в цьому кафе таку домашню та приємну атмосферу. Дуже вдячна пані Ларисі за пакування наших залишків блюд! Акуратно, в одноразові судочки та пакетики. Це місце, яке я можу сміло рекомендувати всім!”
“Приємне, затишне, атмосферне місце без виїбонів :) Те що треба для чудового відпочинку у справжньому пабі”
“Затишна та дуже приємна кавʼярня! А від недавніх пір, ще й мають дуже смачну кухню! Все, що куштувала було справді смачним. По десертам видно, що працюють професіонали й використовуються дуже хороші інгрідієнти. З десертів - кокосова шишка та айс какао неймовірна смакота та любов ❤️”
“Один з моїх найулюбленіших закладів. Завжди смачно. Прекрасне місце для святкування дня народження.”
“Гарне місце у центрі Києва. Їжу принесли швидко. Доволі смачна і здається такою затишною, як згідно домашнього рецепту. ( ми брали пельмені, баклажану ікру і грибну юшку. ). Погода гарна, тому скористались столиками на вулиці. Навпроти - доволі гарний старовинний житловий будинок з античними скульптурами і розписами на фасаді. музика спокійна, приємна. у закладі досить велика коктейльна карта, і затишна атмосфера відпочинку і комфорту. Рекомендую.”
“Чудовий заклад з приємною атмосферою та уважним, ненав’язливим обслуговуванням. Меню складене гарно і продумано. Дуже сподобався десерт «Карпатська ікра». Також відзначу винний поп-ап та сет до нього. Наступного разу обов’язково будемо куштувати еклери. Дуже рекомендую!)”
“Дуже атмосферний і приємний заклад. Сирний суп неймовірно смачний. Кавова карта досить різноманітна і кава також чудова. Єдине, трохи задовго готують замовлення.”
“Дуже затишне та спокійне і стильне місце. Смачний сінабон та чай.”
“Дуже атмосферна та гарна кав’ярня . Баристи завжди привітні та уважні до гостей) Смачна кава та десертики”
“Смачна кава, гарне обслуговування. Дуже привітно та затишно.”
“Смачна кава! Приємна атмосфера дуже затишна. Цікаві люди та привітні!”
“Сучасний дизайн, просторо і світло всередині. Душевний персонал. Тортик смачний (із лохиною), але для мене дуже солодкий, краще перед замовлення перепитати) кава запашна”
“Являюсь частим клієнтом, так як в моєму будинку знаходиться цей заклад) Сервіс завжди хороший, готують на якісній каві медхедс. Якщо кава десь якось не вдало вийде, завжди з любʼязностю перероблять. + петфрендлі Сніданки смачні, є фаворити!”
“Та все сподобалось.Якщо прийшли з дітьми- то є для них ігрова зона. Дуже затишно. Смачний чай з обліпіхою і апельсином;)”
“Замовляємо частенько торти на свята. Замовлення приймають сьогодні на завтра, передоплата 100 грн (можна на карту скинуть). Ціни помірні. Десерти смачні.”
“Класна сімейна кав'ярня, приємна атмосфера, персонал дуже привітний, смачна кава і великий вибір смаколиків та подарунків!”
“Не один магазин, а чудовий ансамбль. Всередині winetime: прекрасні консультанти, широкий вибір рідкісного вина, є напрочуд смачне та насичене безалкогольне. Також сири, хамон, багато європейських приправ, спецій, соусів, еко-лавка: пробувала равіолі з лососем-захватом, натуральний виноградний сік, свіжа риба. Є ще квітковий магазин. Зайшов купив все з букетом і щасливий.)”
“Дуже хороше і приємне місце. Ми, сім'єю, тут вже не вперше. Демократичні ціни на перебування дитини на ігровому майданчику, а також дуже смачна кава. Рекомендую!”
“Сьогодні 17.02.2025 здавала загальний аналіз крові. Пані адміністраторка дуже привітна, все доступно пояснила. Кров з вени взяли безболісно та дуже швидко. Дякую за гарний сервіс!”
“Чудове співвідношення ціни та якості, сподобався сніданок на даху.”
“Доброго дня. Хочу висловити велику подяку за найсмачніший шашлик! М'ясо просто тане в роті, це щось неперевершене! Соуси до м'яса, теж дуже смачні, особливо Такемалі. Замовляли також пироги з м'ясом та хачапурі. Все просто супер! Замовляйте, не пошкодуєте.❤️❤️❤️❤️”
“Я думаю, усі вже знають, що то найкращі ребра в столиці”
“Офігене кафе) Постійно туди заходжу на обід. Все так по домашньому, не хочеться уходіть))) Замовлял навіть окремо коробками булочки з яблуками на деякий івент А торти в них просто божествені на замовлення”
“Сервіс на високому рівні! Дуже смачно!!! Дякую тобі Маmamia:) Доброго вечора! Сьогодні замовили піцу Прімавера. Були дуже розчаровані:( Рукола,яка присутня в піці була зовсім брудна! Пісок тріщав на зубах. Адміністратор,зверніть ,будь ласка,на цей недолік свою увагу!”
“Зажди гарне ставоення, гарне обслуговування, завжди смачно та вчасно роблядь замовлення (окрім тоді коли запара але попереджають) дякую всім”
“Все було неймовірно смачно і гарно. Особливо сподобалася піца з морепродуктами і загальна атмосфера. Обслуговування також на дуже високому рівні, у нас була дуде приємна офіціант Тетяна ☺️”
“Приємний доглянутий магазин-кафе. Вибір страв невеликий, але обід, піцца і картопля завжди в наявності. Чудовий літній майданчик.”
“Найсмачніша карбонара в Києві. Чисто заради неї я тут замовляю. Інші також куштували мені не до смаку( чисто іза балансу смаку), а ось хлопцю сподобалися, тож хейтити інші не буду бо то ділу смаку. Найголовніше все свіже, тісто та продукти якісні.”