Огляд каталогу
- 2,427 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 2427 результатів
Перегляньте їжа в києві у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,427 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 1,316,024 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжа в києві з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Чудовий заклад, обслуговування на вищому рівні як і їжа. Нас обслуговувала чудова офіціантка Поліна, нарахуйте їй премію обовʼязково, чарівна дівчина”
“Постійно замовляю сети ролів саме тут - дуже смачні, гарні порції, швидка доставка та завжди ввічливі оператори та кур'єри. Обожнюю сет Банзай та Фантастична трійка, всім рекомендую!”
“Замовляю суші тут роки 4, мені подобається , реально смачні і ціна адекватна . Дякую !”
“Чесно, ви молодці, я в захваті від смаку та того як ви відповідально ставитесь до часу доставки. Планую поступово скуштувати все ваше меню та новинки. Так тримати! Ви лідери ринку.”
“Прийшли з подругою всіх обкрисячить , але все буле занадто смачно тому наїли пуза) смачно смачно всім рекомендую Рахунок на 2 вийшов у 1210 грн ( 5 страв та 2 чая)”
“Мені сподобалось. Замовляла, світло будо відсутнє, приготували швидше, ніж розраховувала, приємно поспілкуватись ще й з собачкою можна було зайти та забрати замовлення. Смачно, затишно та приємно)”
“Тихий і спокійний заклад. Знайшли випадково гуляючи по району, сіли о 21:20 , кухня працює до 21:30 але ми встигли зробити замовлення. Два Техаських бургери і Bacon Onion Smashburger були неймовірно смачні. Соуси в бургерах дуже сподобались, мʼясо ніжне, не пересмажене, цибулька і сир чедер прям кайф. Картопля з пармезоном і соусом Айолі взяли окремо, в цілому непогані. Закладом задоволені обовʼязково повернемось.”
“Замовляємо суші просто так і на якісь свята, чи коли друзі приходять. Суші смачні, свіжі. Друзі теж хвалять. Єдине, що не подобається, що перейшли на дешевший соєвий соус. А до ролів питань нема.”
“Смачна кухня та привітний персонал. Деякий передоз сирними соусами з грибами, але то напевно, був такий наш вибір. Хороші ціни, як на великий асортимент та якість страв. Приміщенню не вистачає затишку.”
“Завітали компанією, були приємно здивовані. Великий асортимент, приємні ціни. Дуже смачно, всім рекомендую!”
“Це саме ресторан у класичному розумінні цього слова. Був там в будній день, не в годину пік, але при цьому людей було досить багато. Але при цьому замовлення приносили швидко, коктейлі смачні, ціна/якість норм (трохи вище середнього), кухня теж в цілому ок, хоча позиціонування як саме м'ясного ресторану не зовсім розумію, особливого акценту на м'ясо немає, в принципі стандартний набір, навіть з акцентом на салати”
“Дуже смачно. Бармен Людмила зробила наш вечір. Уважний і приємний персонал. Дякую”
“Центр міста. Велике приміщення з різноманітними тематичними залами на любий смак. Цікавий інтер'єр з історичним підтекстом. Файна подача їжі. Загалом усе було дуже смачно, достатньо широкий вибір страв та прекрасний персонал! Нам пощастило, у нас був найкращий офіціант Олена - вона просто фантастична, чарівна, дружелюбна жіночка з неймовірним почуттям гумору. Залишились дуже задоволені. Однозначно рекомендую цей заклад!”
“Рекомендую відвідати хоча б 1 раз! Атмосфера приємна як у закордонному готелі. Легка музика. Смачна кухня.”
“Дуже гарне обслуговування, доступні ціни, меню - на всі смаки - і вегетаріанцям, і гурманам знайдеться, що замовити.”
“Піца в закладі дуже смачна,атмосфера супер,грає різдв'яна музика,є місце для дітей,дуже гарний сервіс,їжа просто пальця свої можна з'їсти,хочеться ще і ще!! І ДІТЯМ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ”
“Дуже круте місце. Порції великі. Офіціанти ввічливі. Взяли зарядний блок для телефону- 30 хв безкоштовно. Ціни середні, 2 страви на 2х з чаєм близько 500 грн- і це супер!”
“Святкували корпоратив в окремій залі на 40 персон із каміном. Антураж просто неймовірний, все було гарно прикрашено. Ми брали свою музику, танцювали, проводили усілякі конкурси -місця вдосталь. По кухні - дуже смачно і ціни досить адекватні як для локації та рівню закладу. Раджу)”
“Дуже гарне місце,вже не перший раз відпочиваємо, чисто, тихо, спокійно, хороший сервіс, вдячні керівництву за лояльність, була замовлена баня і за 10 хвилин до прибуття на місце ми потрапили в ДТП, в нашу машину вїхав неадекватний водій, до нас віднеслись з розумінням та запропонували на інший день перенести, за що щиро вдячні, рекомендуємо місце для відпочинку.”
“Після прогулянки лісом зайдіть відпочити в кафе Літо, що в Пущі-Водиці. Справжня домашня ресторація! Тут цікаво і смачно буде і дітям, і дорослим. Адекватні ціни, смачна кухня, різнобарвний інтер'єр, меню йде у вигляді розмальовки... Обов'язково відвідаю ще раз при нагоді.”
“Краща шаурма для нас, підсіли міцно! Ідеальна за смаком та розміром. А за часом роблять рівно стільки, щоби написати щирий позитивний відгук.”
“Чудовий заклад, приємні співробітники, гарно проведений час. Окрема вдячність за жовто- блакитні кульки які зустрічали на вході.”
“Казковий інтер'єр у східному стилі. Смачна східна кухні. Нормальні ціни. Однозначно рекомендую!”
“Безперечно затишне місце з приємним інтер'єром. Цікава розстановка столиків: є на будь-який смак і диванчики, і стільці, і місця на підвищеній платформі. Місце симпатично прикрашене до свята 14 лютого, проте штучні пелюстки троянд на підвіконні трохи зайві і здешевляють загальну картину. Приємний і люб'язний персонал, хороше обслуговування. Кухня, як завжди на висоті. Дуууже смачна рибка з чорним різотто. Можна завітати як самому, так і з компанією. Непоганий варіант для побачення. Хочеться повертатися=)”
“Дуже дякуємо,зайшли перекусити,нам було дуже смачно та затишно.”
“Дуже сподобався заклад, тут затишно, атмосферно і дуже смачно. Особлива подяку шефу за майстер клас по приготуванню стейків, це було дуже пізнавально. В результаті ми порівняли український та аргентинський рібай і відчули на скільки останній кращий.”
“Спробував піцу в цьому ресторані — і був в захваті! Тісто тонке, хрумке, начинки багато, сир тягнеться — саме так, як має бути. Дуже сподобалась «Сирна» — ароматна, з ідеальним балансом смаків. А ще приємно здивувало, що готують швидко і подають гарячою, прямо з печі. Однозначно одна з найкращих піц у районі!”
“Просто 5 Чисто українська кухня Здорова їжа Персонал дуже привітливий і все знає Завжди щось пропонують.. Дуже задоволений цим місцем!”
“Хороший ресторан японської кухні. Вчора без бронювання столику завітали з дружиною і не прогадали. Чудово посиділи посмакували роли та десерт. Дякую за хороше свято та приємну атмосферу.”
“Це прекрасний заклад зі смачною їжею. Дякуємо Максиму за чудовий швидкий сервіс) Ми обрали це місце для святкування дня народження і отримали в подарунок стрічку реберець, облитих бренді і в подальшому підпалених. Дуже смачний замінник торта зі свічками) Приходимо сюди вже не вперше в кожного разу нас не розчаровують. Хачапурі, натахтарі, шашлики, хінкалі - все напрочуд смачне і від цього складно відірватися. Робітники завжди привітні і дають відчути себе жаданими відвідувачами. Є можливість замовити з собою. А поїсти в закладі можна як на терасі, так і в приміщенні. Останнє оснащене кондиціонером. Дизайн ресторану приємний, пістрявий, але не надто яскравий, завжди грає приємна негучна музика. Місце чудове, меню можна переглянути за qr-кодом, як і оплатити замовлення та додати чайові. Зручний та практичний заклад з душею, смачною кухнею та привітними людьми)”