Огляд каталогу
- 868 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 868 результатів
Перегляньте їжа швидко у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 868 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 615,190 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжа швидко з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Харчуюсь бувае по 1-2 разы в день, все подобаеться шаурма ракета... Топ на Троещене!!! Рекомендую!!”
“Заклад відмінний, відвідував уже кілька разів, головною фішкою вважаю якість ролів! Особливу увагу варто приділити м'ясу, яке маринується, а потім смажиться на звичайному грилі (не електро), що створює особливий смак (трохи з димком), якщо пощастить то картину смаження м'яса можна спостерігати на власні очі. На смак м'ясо якісне і вміру добре просмажене, курка нагадує справді курку, ніби вдома зі сковорідки філе, тільки тут смачніше!) З більшістю шаурменів не зрівняється, де зазвичай не зрозуміло яке м'ясо пересмажене 20 разів на електро грилі. У поєднанні з іншими елементами рола взагалі виходить смакота, всім рекомендую спробувати Beef в якому дуже добре поєднується телятина з соусом Теріякі! Серед решти моментів хочеться відзначити таке: Розмір ролів порівняно з шаурмою за ту саму ціну трохи менший, але не критично, а також тут зроблений наголос на якості щодо цього притензій за це немає. З того, що не сподобалося: Не дуже привітний персонал, один раз потрапляв на Михайла так видно, що людина любить свою справу, і добре ставиться до кожного клієнта, а ось інші рази був чувачок, який приймає замовлення з ''порожнім'' обличчям і мовчки віддає рол. Можливо це мої особисті причіпки, але як правило людям подобається, коли їх вітають, бажають гарного дня і т.д. Загалом усім раджу відвідати цей заклад!)”
“Вже неодноразово замовляю тут суші. Завжди смачні та свіжі суші, чудова і швидка доставка, кур'єри завжди привітні. Великий асортимент суш та чудові акційні сети”
“The Burger регулярно рятує голодне студентське життя))) Спробувала вже кілька різних бургерів і один десерт- манго-маракуйя (дуже прикольний на смак і незвичайний). Ще обов'язково замовлю їх бургер "The Burger". Порадили друзі. що він просто самий класний.”
Pomidoro's — це місце з дуже смачною їжею та приємним, ввічливим персоналом. Особливою популярністю користується солодка піца з грушею.
“Найсмачніша піца у нашому місті у Amore Pizza. Замовляли багато разів і будемо замовляти ще. Діти просто обожнюють Гавайську та 4 м’яса . Широкий вибір піци, на будь-який смак. Чудова ціна і завжди свіжі інгредієнти. Всім рекомендуємо!”
“Найсмачніша піца у нашому місті у Amore Pizza. Замовляли багато разів і будемо замовляти ще. Діти просто обожнюють Гавайську та 4 м’яса . Широкий вибір піци, на будь-який смак. Чудова ціна і завжди свіжі інгредієнти. Всім рекомендуємо!”
“Замовляли великі бургери, дуже смачні! Соковиті, ароматні, але нажаль можна замовити лише в четверг..:)”
“Хороше обслуговування, знижка пенчіонерам 5% з 9 до 15 щодня. Ціни просто пісня))) є замовлення через інтернет.”
“Замовляли "набір філадельфія сет" – смачно неймовірно. По піці - пробували гавайську, тропічну, класичну, мисливську. Найсмачніша – класична. Тісто тонке, як обіцяно. Начинки цілком і не суха. Просочена дуже смачним соусом. І ціни не надхмарні. Ось би ще оплата карткою стала б можливою (приват24 або термінал) була б вам вірна завжди)”
“Тут продають найкращу шавуху. Замовляю не раз і завжди дуже смачно. + завжди можна замовити по телефону та швидко забрати. Єдине, що бургери не дуже смачні. Як на мене, бургери не сильна сторона цього закладу, якщо бургери, то краще замовити в коні в пальто, а от шавуха, люля-кебаб і все, що в лаваші, тут роблять чудово”
“Обслуговування на найвищому рівні! Дякую хлопцям. Завжди допоможуть та проконсультують.”
“1) поряд з будинком 2) і тут – як удома дякую!”
“Мені піца сподобалась. Буду брати іще!”
“Я зазвичай замовляв суші в іншому місці, але хлопці з якихось причин перестали працювати. Про те, що Соло робить суші, дізнався випадково, раніше брав у них тільки піцу. Суші смачні, єдине невеликих розмірів. Додатковий плюс що дають 3 рол у подарунок.”
“Смачна піца, величезна і гаряча, кожен раз!”
“Невеличкий магазин, але все добре продумано і все, що необхідно з продуктів є. Смачна кава. Є багато кас самообслуговування. Завдяки місцю розташування, магазин відвідує багато молоді!”
“Дуже все оперативно. Швидке обслуговування. В цілому дуже приємне місце.”
“Зробили кілька замовлень на момент написання відгуку. Спочатку оцінка була в голові 2/5, через купу косяків, але замовлення стали схожі на гру в кальмара, що стало викликати не підроблені інтерес, що ж буде цього разу? Один раз можна отримати суші, що розвалюються, з явно не першосортним рисом (тим не менше ціна відповідає вазі), місо суп з жахливим кислим сиром до якого забудуть покласти ложку, але і в тому ж замовленні чудову піцу з сирними бортиками і смачним часниковим соусом, в іншому замовлення отримати недоготовлену піцу з сирим тестом, але смачними відмінними ролами і те чого немає в інших Справжній рідкий відмінний васабі в пакетиках від якого відкривається друге дихання! Іншим разом можуть від себе додати якісь соуси яких не було на замовлення, не безкоштовно, один з яких був просто густим та свіжим томатним соком. Загалом поки писав, згадав інтерес, баги сайту, сміх і васабі, емоції - те, що стає все більш цінним з часом, тому вирішив поставити 5\5 авансом, все-таки старт не буває простим, плюс шукають співробітників, та й хлопці молоді працюють, все приходить з досвідом, подивимося, що буде через пару місяців, усім добра) P.S. Раджу спробувати піцу з додаванням вершкових бортиків та частковий соус”
«Между делом — Бургери, пицца» — це затишний заклад в Ірпені на вулиці Соборній, де зручно зайти на швидкий обід або зібратися компанією на вечір. Формат поєднує атмосферу міського кафе з акцентом на ситні страви, які готують під замовлення.
“Найсмачніша шаурма, яку я їла. Реально. Дуже смачна начинка, гостренька злегка, гарне м'ясо і на вигляд і на смак. Гарне обслуговування. І ще, що важливо - відкрита «кухня». Можна бачити санітарні умови.”
“Постійно замовляємо, дуже смачно саме на цій локації. Рекомендую”
“Це місце з великою кількістю очей, їжа солодка, заходьте і сюди”