Огляд каталогу
- 868 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 868 результатів
Перегляньте їжа швидко у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 868 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 615,190 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжа швидко з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Справляли там день народження дружини. Дуже смачно, зробили знижку, гостям усе сподобалось. Також, дозволили зі своїм алкоголем, що було дуже приємно.”
“Дуже сподобалось все: Швидкість обслуговування Якість страв Вибір меню Дитина підкреслив що все зроблено з любовʼю!”
“Після прогулянки по Хрещатику ми з мусили зайти на перекусу в Київську перепічку. В після нього, пішли в цікавий музей, який знаходиться чуть вище по дорозі. В ньому велика кількість різних тварин, скелетів, динозаврів, зі всієї України і різних частин світу. Після двох годинної екскурсії по чотирьох поверхах, я знову пішов до Перепічки!”
“Був на райончику і саме по карті шукав щоб поїсти. Рішення впало на піцуню і карта показала пару варіантів. Був припаркований біля цього закладу і лєнь взяла гору щоб нікуди не їхати. Не очікував нічого особливого але приємно вражений. Переступив поріг - зустріла приємна посмішка дівчинки. Забезпечили приємною розмовою на час очікування. Чек доступний. Піца смачна, давно не їв такої. Дуже задоволений випадковим знайомством з вами. І доречі місце де піцерія дуже затишне, дитячий майданчик, бігає дітваро. Сміється. Душенінька)))”
“Дуже смачна піца. Рекомендую спробувати. Приємне обслуговування і атмосфера в мінізакладі.”
“Піца смачна. Начінки достатньо. Виконання замовлення швидке!”
“Заклад просто супер! Неодноразово відвідувала і замовляла доставку - обслуговування на високому рівні! Різномаїтьття бургерів просто зашкалює, на любий смак і гаманець, а ще салати, роли, напої! Рекомендую всім! Відвідайте - не пожалкуєте!”
“Вчора святкувала своє день народження. Все дуже сподобалось: атмосфера, обслуговування і їжа. Все на висоті. Особливо було приємним привітання від закладу, вийшли під запальний танець з колонкою, конфеті, в подарунок: бокали. Це було неочікувано і дуже приємно. Обовʼязково повертатимемось і рекомендуватимемо. Бажаю закладу процвітання і вдячних клієнтів!”
“Мала дуже приємний досвід в цьому закладі. А саме завдяки офіціанту Вірі, яка дуже захоплено, впевнено та оптимістично мене консультувала по всьому пивному меню, закусках, запропонувала скуштувати по 50 мл три вида пива, щоб обрати свій смак. Детально та багато розповідала про післясмаки кожного вида пива, було дуже цікаво слухати її. Основну страву принесла менше ніж за 10 хвилин, як попереджувала. Крильця барбекю мені сподобались найбільше. Хрусткі, солодко-солоні соковиті, з жирненьким соусом поєднувалось дуже добре. Картопля була гаряча та свіжа, нагетси та грінки були також смачні. Пиво смакувало з цією стравою чудово, саме так, як описувала Віра, що до фільтрованого краще щось жирне та мʼясне) Приємно було, що Віра протягом смакування підходила 2 рази, цікавилась, чи все мені подобається) Я дуже задоволена вечором в даному закладі. Хочу подякувати Віру та попросити керівництво винагородити її за плідну та старанну працю. Бо вона справді поводила себе дуже професійно, позитивно, впевнено, що посмішка сама по собі зʼявляється)”
“Робили “Gender Party” в ресторані «Hayloft 2.0” Щиро дякуємо Анні та всій команді! Усі гості відзначили, що кухня була дуже смачна, атмосфера — затишна та тепла, не дивлячись на погоду за вікном, а окрема віп зала нам чудово підійшла для нашого свята. Особлива подяка офіціанту Ярославу — дуже чемний, приємний хлопець, який уважно реагував на всі наші прохання та постійно допомагав. Нам було надзвичайно приємно, що таке миле та важливе свято ми провели у Вас! Обов’язково повернемось знов! Дякуємо за чудовий прийом ❤️”
“Бургери не залиті соусом, котлетка в Едісоні просто ідеальна! Дуже привітні хлопці працюють. Щиро сподіваюсь у вас все вийде і в мене буде можливість постійно до вас приїздити. Місце однозначно рекомендую!”
“Знаю про цей заклад вже років сім, але на жаль відвідую рідко. Дуже круто всередині, завжди (навіть після початку повномасштабного вторгнення) всередині багато іноземців і з ними офіціанти спілкуються вільно, це круто. Обслуговування також супер - офіціанти завжди питають «хочете замовити одразу чи потрібен час для вибору», потім підходять коли бачать що ви вже готові:) Їжа смачна, порції нормальних розмірів, коктейлі також супер. Але от над пивом (а точніше його вибором) я б попрацювала. Чек на тьох нам обійшовся в 1000 грн, хоча памʼятаю часи коли на такі гроші в цьому закладі можна було прогодувати велику компанію.”
“Це найкращі суші в світі, скільки я перепробувала і в інших закладах, містах, країнах - ніде не зрівняються з цими! Завжди коли буваю в Києві, замовляю собі, обожнюю!!”
“Мені, моїй родині подобається даний заклад «Євразія» на Лівобережній. Наш стіл обслуговувала Олександра, приємна дівчина- привітна, компетентна. Ще підчас замовлення на столі зʼявився таймер з тікаючим часом, 25 хвилин у зворотному відліку.”
“Можливо не кращі суші в моєму житті але дуже близько, це однозначно преміальні роли за адекватну ціну. Великі, якісні, дуже смачні. Трохи не зайшов рол з тунцем, пріснувата риба, але це питання смаку, рол зроблено якісно, дуже класний концентрований соус. Багато разів замовляли на само виніс , все просто ідеально. Рекомендую!”
“Дуже сподобався сервіс! Страви від “Їсти Просто” завжди свіжі, смачні та збалансовані. Видно, що меню продумане - порції ситні, інгредієнти якісні, все акуратно упаковано. Доставка швидка і без затримок. Ідеальний варіант, коли хочеш харчуватися корисно та економити час. Однозначно рекомендую!”
“Дуже приємно здивована змінами! Ресторан оновив меню - роли стали смачніші, більші, все свіже та апетитне! Відчувається, що команда почала більше дбати про деталі та головне - якість!”
MrPlov | СХІДНА ПЕКАРНЯ — це заклад східної кухні у Петропавлівській Борщагівці, зручно розташований на Великій Окружній дорозі біля транспортних розв’язок. Тут роблять акцент на ситній, зрозумілій їжі «як для своїх», яку зручно взяти із собою дорогою.
“Затишна невеличка піцерія. Розташована фактично в ЖК Фортуна, але із зовнішнього боку, тобто не в закритій території.Знайти непрлсто, гугл веде через зачинену на замок територію. В суботу ввечері гостей тут небагато, тому абсолютно затишно. Кафе більше працює на винос. Часто кур'єри заходять. Тут смачна піца і снеки. Пиво крафтове, також смачне. Офіціанта хочеться відмітити - добре розбирається в меню і радить в точку, видно все перепробував сам.”
“Замовляла суші в цьому закладі в свій ЖК, мій комплекс славиться тим що його важко знайти навіть якщо дати геолокацію, точно также трапилось сьогодні :( АЛЕ! Коли приїхав кур'єр Сергій, і доречі дуже милий, він почав дуже сильно вибачатися наче він винний! (Хоча звісно це не так) Ставлю 5⭐ дякуючи вашому милому кур'єру !!!!”
“Язык проглотить!!! Настолько вкусные, свежие, большие роллы, рыбки и начинки много, а риса тонкий слой. Заказывала сед Драконы, очень сытный и вкусный, по цене 1890 грн, дороговато, но оно того стоит, понимаешь за что платишь. Заказывали на доставку, оператор сказала в течении часа, курьер доставил заказ вовремя, роллы были аккуратно все сложены, ничего не развалилось в процессе доставки. Из всех мест в округе Боярка- Вишневое, данные суши на ЖК София у меня на первом месте. Рекомендую!На сьогодні 30.06.2025 і я вирішила з розчарованості змінити свій відгук. Так! Раніше все було супер, але відбулись зміни. Піднялась трішки ціна на сет Драконів він коштує 1950 грн, це не мало, але не у тому справа. З даного сету зняли один вид ролів, раніше було 6 ролів, зараз 5 драконів, а ціна підвищилась. Чому ж не залишили 6 ролів? При замовленні мене не попередили. Імбир був такий сухий і вʼялий, наче весь маринад з нього вижмакали. Вже наступного разу подумаю чи замовляти за таку високу ціну суші, на разі дуже великий вибір і за нижчу ціну.”
“Суши бомба, багато риби, смачні та дуже гарний вигляд. Заклад однозначно рекомендую ! Молодці !”
“Чудове затишне місце з дуже смачними млинцями та кавою. Привітне обслуговування, невисокі ціни. Рекомендую!”
“Це найсмачніші суші, без перебільшень. Нічого краще я в своєму житті не їла.”
“Найсмачніші роли які я куштувала, дуже смачно, гарно, швидко. Спробувавши один раз, щось інше не хочеться замовляти)”
“Чудова бургерна, в яку я потрапив випадково, перебуваючи в Вишгороді. Затишне приміщення, смачні бургери та картопля - все супер. Якщо ще раз доведеться тут побувати, то обов'язково завітаю.”
“Шикарна піца , за таку ціну - краще ніж в Італії! Шкода що не в місті, 30 хв гарної траси. В меню також панакота і смачна кава від шефа з Італії.”
“Замовляли уже декілька разів доставку YIM YIM. Сподобалось все - починаючи від привітного менеджера, закінчуючи моїми улюбленими ролами та гарячущою піцою. Замовлення приготували швидко, привезли ще через 10 хв. Однозначно рекомендую! та радію, що і на Софіївській Борщагівці з"явилася достойна доставка справді смачних страв.”
“Дуже смачна піца і паніні! Варто спробувати. Привітний персонал. Нам дуже сподобалось.”
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”