Огляд каталогу
- 868 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 868 результатів
Перегляньте їжа швидко у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 868 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 615,190 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає їжа швидко з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
«Сусідка Белла» — це приємний ресторанчик італійської кухні. Тут привітний персонал, смачна кухня та красива подача блюд. Італійська музика створює затишну атмосферу.
“Дуже смачна! Обов’язково спробуйте”
“Суші середнього розміру, проте дуже смачні!) Кожна рисинка відділяється одна від одної, суші тримають форму та не розвалюються. Окремо хочеться відмітити пакування!Дякую”
Ресторан Kitoko розташований у Копилові, Київська область, і став помітним місцем для тих, хто шукає азійські смаки поруч із домом. Це заклад, який робить акцент на сучасній подачі та зручному форматі замовлення, орієнтуючись на швидкий сервіс і стабільну якість.
SushiZoom — це місце, де готують бомбезні суші. Тут завжди свіжі продукти, що робить цей заклад улюбленим серед постійних клієнтів.
Кафе Dragon розташоване в Макарові на вул. Ярослава Мудрого, 33 — це місце, куди зручно зайти на перекус або замовити улюблені страви з собою. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на популярні формати страв для компанії та швидкого обіду. У меню особливо виділяються суші та роли, які часто беруть сетами для двох і більше.
“Дуже хороше місце. Завжди хороша кава і свіжа смачна випічка. Без перебільшення можу сказати, що це найкраща кав‘ярня на Північно-Броварському масиві. Дуже раджу!”
“Затишне кафе на території Житлового комплексу "Відпочинок". Смачні кава і десерти. Є куточок з дошкою для малювання крейдою для дітей:)”
“Великий асортимент випічки, все свіже та гарна ціна.”
“Завжди смачно. Шеф завжди на місці і слідкує за всім”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Коли кафе вздовж проспекту можна спокійно оцінити на рівні ресторану, миле затишне місце з дуже смачною кухнею)))”
“Класне місце для відпочинку, коктейлі, смачна їжа, все класно!”
“Дуже смачна їжа, гарний краєвид, класний сервіс”
“Чудовий заклад, приємна атмосфера та музика. Смачні страви за приємними цінами. Дуже привітні офіціанти і можна дивитися як працюють кухарі. Загалом заклад дуже сподобався, відвідували не один раз. Рекомендую скуштувати тірамісу!!!Але столик краще бронювати заздалегідь)))”
“Заради цього закладу варто їхати «на край світу»! Що ми з дітьми регулярно й робимо вже декілька років. Затишний інтер'єр, ввічливий персонал, смачна піца, креативні коктейлі (чого варті одні лише «мізки в пробірці»). Рекомендую завітати, поєднавши обід з трамвайною екскурсією Троєщиною.”
“Все дуже смачно, багато м'яса в чебуреках. Зручна парковка на достатню кількість місць, охайний зал, класна літня тераса, привітні приємні дівчата обслуговують. Заслужені 5 зірок, буду заїжджати кожен раз як буду проїжджати мимо.”
“Дуже цікавий інтер'єр. Смачні страви. Приємне обслуговування. Ціни вже ресторані. Поїсти коштує десь 300 грн.”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Вимоглива дитина зазначила: «Дуже класний ресторан і їжа дуже смачна». Дійсно смачна кухня, вдалі поради офіціантки, приємні дрібнички в інтерʼєрі та обслуговуванні.”
“Дуже дякуємо колективу ресторану в особі пана Олександра за організацію чудового банкету! Ми були в захваті від асортименту страв, усе було дуже смачно) Дуже вдячні за допомогу у виборі страв та комфортне перебування! Обслуговування на найвищому рівні, пані Марина була винятково люб'язна у спілкуванні з усіма гостями! Окремо хочемо відмітити велику територію закладу та затишний і дуже красивий зал, в якому комфортно було і дорослим, і малечі (також був доступний дитячий майданчик))) Ще раз дякуємо за чудове свято у стінах вашого закладу) з радістю повернемося ще)))”
“Вчора завітала до ресторану, і це був неймовірний досвід! Адміністратори Ангеліна та Марина – справжні професіонали, які створили гостинну й теплу атмосферу. Офіціанти вразили своєю уважністю, доброзичливістю та професіоналізмом – обслуговування на найвищому рівні. А страви? Завжди свіжі та дуже смачні. Особливо сподобалися "салат з теплою телятиною та сиром Пармезан" та піца Цезар з сирним бортиком)) Піца з печі тут просто неймовірна! Ідеальний смак, свіжі інгредієнти та неповторний аромат дров’яної печі. Це була одна з найкращих піц, які я коли-небудь куштувала! Однозначно рекомендую цей ресторан і точно повернусь!”
“Класна сімейна кав'ярня, приємна атмосфера, персонал дуже привітний, смачна кава і великий вибір смаколиків та подарунків!”
“Дуже хороше і приємне місце. Ми, сім'єю, тут вже не вперше. Демократичні ціни на перебування дитини на ігровому майданчику, а також дуже смачна кава. Рекомендую!”
“Доброго дня. Хочу висловити велику подяку за найсмачніший шашлик! М'ясо просто тане в роті, це щось неперевершене! Соуси до м'яса, теж дуже смачні, особливо Такемалі. Замовляли також пироги з м'ясом та хачапурі. Все просто супер! Замовляйте, не пошкодуєте.❤️❤️❤️❤️”
“Сервіс на високому рівні! Дуже смачно!!! Дякую тобі Маmamia:) Доброго вечора! Сьогодні замовили піцу Прімавера. Були дуже розчаровані:( Рукола,яка присутня в піці була зовсім брудна! Пісок тріщав на зубах. Адміністратор,зверніть ,будь ласка,на цей недолік свою увагу!”
“Зажди гарне ставоення, гарне обслуговування, завжди смачно та вчасно роблядь замовлення (окрім тоді коли запара але попереджають) дякую всім”
“Все було неймовірно смачно і гарно. Особливо сподобалася піца з морепродуктами і загальна атмосфера. Обслуговування також на дуже високому рівні, у нас була дуде приємна офіціант Тетяна ☺️”
“Найсмачніша карбонара в Києві. Чисто заради неї я тут замовляю. Інші також куштували мені не до смаку( чисто іза балансу смаку), а ось хлопцю сподобалися, тож хейтити інші не буду бо то ділу смаку. Найголовніше все свіже, тісто та продукти якісні.”
“Чудовий заклад, обслуговування на вищому рівні як і їжа. Нас обслуговувала чудова офіціантка Поліна, нарахуйте їй премію обовʼязково, чарівна дівчина”