Огляд каталогу
- 808 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 808 результатів
Перегляньте 24 7 охорона у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 808 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 78,701 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає 24 7 охорона з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Вишневе, Бориспіль та інших міст.
“Дуже сильно боліло плече, не могла руку піднімати через гострий біль. Звернулася в Інститут. Лікар ретельно мене оглянув, детально все пояснив, відповів на усі мої запитання. Провів мануальну терапію і вже одразу біль стишився. Наступний візит теж приніс полегшення. Вдячна за допомогу. Можу рекомендувати усім :)”
“Рекомендую лабораторію! Дуже професійна та уважна лаборантка Тетяна. Вона з турботою ставиться до відвідувачів, усе детально та зрозуміло пояснює. Залишилася лише позитивна враження!”
“Здавала аналізи в лабораторії “ДІЛА” — дуже приємно вражена сервісом! Все чітко організовано: від запису онлайн до отримання результатів. Персонал ввічливий, медсестри працюють акуратно, майже не відчулося, як брали кров. Результати отримала вже через кілька годин у зручному електронному вигляді. Окрема подяка за чистоту в приміщенні та спокійну атмосферу — це дійсно важливо, коли приходиш хвилюючись. Рекомендую всім, хто цінує якість, точність та професійний підхід.”
“Зручно, що можна онлайн перевірити наявність ліків - не бігаєш по всьому місту. Аптека близько від дому, ціни помірні. Нещодавно купувала протиалергічні таблетки - запропонували вітчизняний аналог, який виявився не гірше імпортного.”
“Дівчатка молодці,дуже чемні! І якщо в тебе виникають якісь питання, завжди допоможуть і дадуть кваліфіковану відповідь.Аптека на вулиці Центральна,Ви найкращі!”
“Гарна компанія ! Все вчасно та якісно! Молодці!”
“Є все що знадобится для риболовлі...”
“Щиро вдячний працівникам лабораторії в місті Бориспіль за адресою вул. Київський шлях, 1Д. "Золоті руки" , які так ніжно, і так кваліфіковано, проводять прийом, що немає ні болю, ні сліду.Також хочу привітати працівників з професійним святом - Днем медичного працівника. Дякую, Дякую.”
“Затишне місце в оточенні високих дубів) і шуму штучного водопаду. Офіціанти привітний і добре обізнані в меню. Спочатку зайшли просто на каву, а довелося поїсти))). В результаті добре провели час і смачно пообідали.”
“Дуже задоволена стоматологією, завдяки нашому чудо-лікарю Ганжа Дмитру Олександровичу! Потрапили сюди ввечері з флюсом (дитині 6 років ) ,хоч і не дитячий лікар, але настільки легко знайшов підхід до дитини, що змогли не лише позбутися флюсу, а і повністю полікувати зубчик ( видалення нервів, пломбування). Дуже вдячна за Вашу працю! На кожен візит дитина бігла з задоволенням, позбулася страхів і свою старшу сестричку, яка боїться лікувати зуби, також привів саме до Дмитра Олександровича!!!”
“Велика вдячність за роботу лікарю Макаренко Лілії Володимирівні. Дуже кваліфікаційний лікар з великим досвідом. Це лікар , який допомагає здійснювати мрії. Дякуємо Вам за турботу , підтримку та чуйність!”
“Хочу висловити людську вдячність завідувачці відділення променевої терапії, а саме ЛІКАРЮ Сафроновій Олені Валеріївні за професіоналізм, людське ставлення до пацієнтів. Олена Валеріївна дуже розумна і професійна, працює на перспективу, уважна до деталей, звертає увагу на супутні захворювання та пропонує діагностику, здавалося би не пов’язаних з основним захворюванням. Очолюване Вами відділення, шановна пані Олено – надзвичайне! В ньому працюють лікарі від Бога. Вони професіонали своєї справи і дуже чуйні та щирі люди. Дай Боже вам усім здоровʼя та мирного неба! А ще хочу, щоб зусилля, які ви прикладаєте для одужання пацієнтів, були не марними. Була дуже здивована, що в наш час і в комунальній лікарні є такі відповідальні люди. ДЯКУЮ ВАМ! Бажаю вам сил, професійного зростання та мирного неба - аби щодня мати змогу робити свою справу спокійно й якісно, як ви це вмієте і робите.”
“Мене обслуговувала чудова жінка на імʼя Оксана, справді відчувається вся відданість роботі, дуже сподобався візит. Заради таких працівників хочеться повертатись у клініку!”
“Сьогодні була на прийомі у лікаря Капран Анжели Олександрівни.Це уважна,компетентна молода лікар- гінекогог,справжній професіонал своєї справи.На потужному УЗД-апараті,дуже допомогла мені з обстеженням та правильною постановкою діагнозу. Медичний центр,,Добробут" з першого кроку приємно вражає чистотою,охайністю,затишною атмосферою.Персонал- привітний і ввічливий.Всім рекомендую цей мед.заклад для професійного обстеження та лікування.”
“Зайшла за засобом для видалення бородавок за рекомендацією дерматолога. Фармацевт знайшла потрібний препарат, нагадала про необхідність уважно читати інструкцію та про важливість повторного візиту до лікаря. Оцінила уважність та професіоналізм.”
“Найкраща грузинська кухня! Так люблю їх. Сьогодні мала геть мало часу, і була дуууууже голодна. Встигла з'їсти неймовірні хінкалі та випити келих вина за 15 хв. Тобто їжу чекала всього 5 хв. Неймовірні. Ви зробили мій день!”
“Саме найкраще кафе,шашлики просто бомба,обслуговування найкраще. ВІКТОРІЯ ВИ НАЙКРАЩА)))”
“Дуже смачна кава. Атмосферне місце.”
“Наталья Бойко найкраща медсестра, безболісно проводить забір крові Рекомендую!”
“Демішева Інна Володимирівна,чудовий,професійний лікар,рекомендую!”
“Дуже подобається купувати ліки в цій аптеці. Купую вже багато років тільки тут. Вдячна особисто Поліні та Олександру. Завжди привітні, ввічливі, уважні. Супер! Йду до них не тільки за ліками, а й за рекомендаціями. Це дуже цінно!”
“Дуже задоволений медичними працівниками клініки Дніпролаб,вул.Братства Тарасівців 5. Особлива подяка Борисенко Анні Анатоліївні, дуже ввічлива,прекрасний фахівець своєї справи.Всім рекомендую .Дуже задоволений обслуговуванням.”
“Препаратами Екомед користуюсь більше 20 років!!! Своїм пацієнтам, також, призначаю і вони, як і я, задоволені їх ефективністю.”
“Сьогодні у мене вийшов «форс-мажор» із рецептами. Галина Павлівна дуже кваліфікований працівник, яка змогла заспокоїти і терпляче віднестися до ситуації, не зважаючи на те що вже було пару хвилин до закриття. Я вдячна за розуміння, і кваліфікованих фармацевтів”
“Дуже привітний персонал завжди допоможуть, підкажуть, проконсультують. При необхідності нададуть першу медичну допомогу, що було неодноразово! Приємні знижки на вихідних, великий вибір медикаментів, як у наявності, так можна і на замовлення. Найприємніші враження від відвідування даної аптеки, чого не можу сказати про інші профільні заклади.”
“Довго шукала гарного ортодонта. Було страшно довіряти таке складне лікування першому зустрічному лікареві. Обійшовши купу лікарів, зустріли тут Олександрову Галину Павлівну. Вона змогла по-справжньому пояснити мою ситуацію, чому так вийшло і що треба робити. Ми довірились, поставили брекети. Я дуже задоволена! Лікуємось, вже є великі успіхи. Дякую!”
«ВР Стоматологія» — стоматологічна клініка у Києві, розташована на проспекті Перемоги у Святошинському районі. Це місце, куди звертаються за сучасним підходом до лікування зубів і зрозумілою комунікацією з пацієнтом.
“Аптека відрізняється від всіх інших величезним асортиментом препаратів, які завжди є в наявності, а якщо ні, то їх можна замовити на інший день. Молодий, але, в свою чергу, освічений персонал завжди чуйний і відгукується на прохання відвідувачів. Рекомендую!”
“Быстро обслуживают, прям возле дома, кайф )”
“Лагідне обслуговування та завжди є поради для покупця.”