Огляд каталогу
- 147 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 97% З фото
Знайдено 147 результатів
Перегляньте eva акції у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 147 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 45,509 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає eva акції з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Вишневе та інших міст.
“Хороший спеціалізований магазин косметики тощо. Приємна атмосфера, уважні консультанти. Розрахуватися можна як готівкою, так і за допомогою терміналу. Часто бувають вигідні акції.”
“Доброго дня ! Хочу залишити відгук щодо даного магазину. Заходив до магазину на днях і довго не міг обрати гель для душу і засіб для гоління. Також , хочу відмітити чудову роботу Адміністратора Олени. Вона відразу відгукнулась на моє прохання допомогти, дуже чітко і якісно проконсультувала мене з приводу особливостей товарів, які я шукав , та допомогла зробити правильний вибір . Магазин супер !!! Обслуговуванням я дуже задоволений ! Дякую вам !”
“Все дуже добре, тільки постачання продукції кульгає. Наприклад: сантіка, гумових рукавичок і т.д.”
“Завжди є різні акції. Дівчатка ввічливі, завжди допоможуть у виборі товара!❤️”
“Приємні ціні- багато акцій. Дуже приємне обслуговування!”
“Дуже зручна та невеличка Ева біля дому) все необхідне в наявності! Також працює як пункт видачі інтернет замовлень. Великий вибір кормів для тваринок)”
“Невеликий магазинчик цієї мережі. Відкрився не так давно. Місце для нього напрочуд вдале. Дуже зручно купуватися необхідне швидко. Асортимент звичайний для всієї мережі. Працюють консультантом. На засвоєна розрахуватисябанківською картою. Є зручна парковка. Рекомендую всім.”
“Хороший магазин, багато акцій, розіграшів, можна знайти деякі господарські засоби для прибирання набагато дешевше чим у великих гіпермаркетах, персонал привітний.”
“Асортимент товару широкий, викладка акуратна, наповнення хороше. Персонал привітний та ненав'язливий.”
“Продавці привітні, коректні, поради щодо косметики були дуже доцільними. Дякую!”
“Дуже чудові продавці,швидке обслуговування,прекрасні консультанти.Рекомендую всім.Дякую дівчаткам!!!”
“Найкращий персонал з 3 , в яких сьогодні перебувала. Відмінна робота консультанта, оперативно та достатньо швидко надала належну консультацію(адже серед розмаїття товару часто просто йдеш з нічим). Шкода, що не запам'ятала ім'я дівчини, дуже вам вдячна за збережений мій особистий час❤️”
“Найкраща Єва (у порівнянні з іншими на Виноградарі). Завжди все чисто, є тестери, новинки зʼявляються вчасно. А також щоразу я приємно вражена консультантом Яною, завжди допоможе знайти необхідний відтінок. Просто дуже приємна та ввічлива)”
“В магазинах цієї мережі трішки відрізняється асортимент, але є вибір і лояльні ціни, часто бувають цікаві пропозиції”
“Доброго дня.Працюють привітні та гарні дівчата.Завжди ненав'язливо пропонують допомогу,толково консультують, добре розуміють потреби покупців.Дякую.”
“Продавець-консультант була привітна та приємна.Допомогла вибрати потрібний товар.Щиро дякую.”
“приємний персонал, завжди привітний. завжди все чистесенько та акуратно.”
“Цей магазин залишив після себе тільки позитивні емоції. Тут працюють дуже уважні,компетентні і доброзичливі співробітники.Особливо хочу відмітити співробітницю на ім'я Любов, склалося враження,що вона не просто виконує свої обов'язки,а ходить на роботу,щоб дійсно допомагати клієнтам,10 з 10-ти!!!Дякую,що є такий магазин,до котрого хочеться ходити за покупками!)”
“Вчора дякую консультанту Олені, за допомогу вибора товару, дуже ввічлива людина”
“Великий асортимент косметики і т.п.”
“Доброго дня. В мене питання,невже в наш час ми так і не навчились поваги до військових? В чора В кінці дня зайшов військовий,а його не відпустили.бо продавщиця сказала ,що хоче додому. Може якось потрібно їй відпочити, якщо вона так сильно втомилася. Військовий теж хоче до дому вже 2 роки. Якщо не хлопці вона зовсім не мала свого дому. Велике прохання навчитись ПОВАЖАТИ НАШИХ ГЕРОЇВ.....”
“Дуже приємний персонал! Ціни набагато нижчі за решку магазинів.”
“Гарне обслуговування, ціни на деякі товари дешевше ніж у Розетці.”
“Консультанти ввічливі, раді допомогти. Інколи безлад але то люди роблять, дівчатка стараються. Дуже дякую, задоволена ♥️♥️♥️”
“Дуже хороший магазин. Є все необхідне для побуту. Продавці дуже ввічливі,позитивні. Завжди допоможуть з вибором товару і підкажуть що краще взяти. Окрема подяка Олені за допомогу. Завжди йду з магазину з гарним настроєм)))”
“Вперше зустрічаю Єву з такими приємними консультантами)”
“Все чітко, гарні товариші акції!”
“Дуже ввічливі консультанти, завжди раді допомогти.”
“Чудові продавці консультанти! Окрема подяка Вікторії! Чудовий консультант!”