Огляд каталогу
- 147 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 97% З фото
Знайдено 147 результатів
Перегляньте eva акції у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 147 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 45,509 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає eva акції з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Вишневе та інших міст.
“Дуже зручний магазин, клієнтоорієнтований професійний персонал, завжди повідомляють про знижки та акції, консультують щодо будь-якого товару, швидке обслуговування. Дякую всьому колективу.”
“Цікаве місце, район звичайно не дуже але зручно що розташування недалеко від вокзалу, ціни звичайні, гарне місце.”
“В цьому магазині завжди порядок, хоча і людей багато проходить, великий вибір і привітний персонал))”
“Придбав парфуми, розпакувавши вдома виявилось що це не ті, які були на тестері, підкажіть, будь ласка, чи можливо обміняти на інші?”
“Магазин зручно розташований,продавці ввічливі,але дещо хотілося б змінити. Якщо порівнювати цей магазин із 2 магазинами в "Метрограді",приміром,то у цьому магазині асортимент обмежений та й місця для покупців замало. Відсутні багато товарів, які представлені в інших точках цієї мережі. Було б непогано додати їх в цей магазин. Так само,як і хоча б 1 продавця- консультанта Бо продавці,вони ж касири,вони ж консультанти іноді не в змозі встигати бути водночас в трьох місцях-на касі,на складі,консультувати.”
“Дякую велике за обслуговування.Нажаль ім'я не запитала консультант дівчинка ну просто 1000 балів.”
“Дуже сподобалося у цьому магазині .”
“Гарний та великий асортимент товару. Працівники дуже ввічливі та приємні. Відвідала магазин, вийшла з магазину задоволена, та з повною купою косметики, дівчина консультувала професійно, була на одній хвилі з декількома клієнтами одразу, вже не в перший раз допомагає дуже швидко та якісно. Дівчатка касири також просто бомба, завжди в гарному настрої, та ввічливі. Дуже приємно заходити саме в цей магазин!!”
“Був в EVA щось потрібно знайти підійшов до консультанта допомогли дуже швидко Швидкий сервіс Всім рекомендую”
“Декiлька разiв була в магащинi Ева а м.Боролянка,дуже задоволена обслуговуванням дiвчат продовцiв. Велика рiзниця в обслуговуваннi,чим в iнших магазинах м.Боподянка. Дякую за гарне обслуговування и настрiй.+)))”
“Виходячи з магазину забув оплачений товар на касі то мене наздогнали і відали”
“Магазин подобається. Останнім часом частенько захожу. Радію знижкам і вони чималі. Приємно.”
“дуже не вистачає касс самообслуговування”
“В магазин повертала бракований товар , повернення робила адміністратор. Хочу подякувати за емпатію до клієнта, бажання допомогти і доброзичливе відношення до клієнта. На жаль не можу сказати такого про керуючу, повна відсутність емпатії .”
“Приємні продавчині. Завжди допоможуть.”
“Непогано. Великий асортимент продукції”
“дуже милі та привітні дівчата, допомогли замовити в інтернет-магазині те, чого не було в наявності”
“Була у Вас 07.03.2024р., але все ніяк не знаходила часу написати відгук ( Хочу сказати велике Дякую консультанту Оксані, яка приділила дуже багато часу, допомогла, все детально розповіла, підібрала❤️ Оксана - великий майстер своєї справи, і видно, як вона любить те, чим займається ❤️ Дуже уважна до деталей, до прохань та побажань, вислухає та порекомендує дійсно гарний продукт ❤️ Цінуйте та бережіть таких працівників , як Оксана ❤️”
“Була у Вас 07.03.2024р., але все ніяк не знаходила часу написати відгук ( Хочу сказати велике Дякую консультанту Оксані, яка приділила дуже багато часу, допомогла, все детально розповіла, підібрала❤️ Оксана - великий майстер своєї справи, і видно, як вона любить те, чим займається ❤️ Дуже уважна до деталей, до прохань та побажань, вислухає та порекомендує дійсно гарний продукт ❤️ Цінуйте та бережіть таких працівників , як Оксана ❤️”
“Вся мережа дуже корисна, великий вибір і постійно є знижки та акції на різні товари. Даний магазин відразу біля метро Нивки, зп плануванням довгий, має три ряди поличок з товарами. Працює дві каси, ж консультанти, розрахунок карткою та готівкою.”
“Гарно. Обслуговування плюс. Так тримати.”
“Магазин із усім необхідним. Зручне розташування”
“Мені подобається цей магазин,якось він в мене витіснив дц і космо...”
“Мені цей магазин подобається,бо є гарний вибір товарів, є постійні якісь акції, хоча і без них ціни зовсім нормальні, незахмарні. До обслуговування питанб теж немає.”
“Появилось пару нових консультанш і вони просто нереально класні одна мені допомогла підібрати тональник а друга сьогодні допомогла підібрати контурінг і що те що те дуже класно підійшло і тепер користуюся тіки ними”