Огляд каталогу
- 2,306 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 2306 результатів
Перегляньте lodgingbusiness у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,306 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 431,710 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає lodgingbusiness з таких міст як Київ, Бориспіль, Ірпінь, Біла Церква, Бровари та інших міст.
“Гарний готель, досить комфортний і в міру затишний. Плюсом є розташування - поруч станція метро Палац спорту, в пішому доступі ТЦ Гулівер, а там недалеко й до самого центру:) Персонал привітний, на запитання відповідають охоче, допомагають в міру сил, якщо виникають проблеми.”
“Сегодня перший раз побували В данной сауне дуже сподобалось рекомендую”
“У готелі "Атлантик" зупинявся кілька разів і можу сказати, що цілком пристойне місце. Дуже зручно, що поряд метро є магазини. Номери чисті та затишні. Правда вай-фай погано працював, але так я задоволений залишився.”
“Дуже подобається нам з дружиною тут зупинятись, привітний персонал, зручне розташування, комфортні тихі кімнати, ціна/якість дуже збалансовані. Рекомендуємо і для роботи, і для відпочинку :)”
“Чудове місце в яке хочеться повертатись. Затишні номери, завжди чисто як в самій кімнаті так і в інших. Приємний персонал, який завжди радий допомогти. Загалом чи не найкраще місце в цьому районі і своєму ціновому діапазоні.”
“7 Sky Apart Hotel - оптимальне поєднання ціни і якості. Готель, розташований у багатоповерховому будинку Солом'янського району Києва. Є два умовних блоки - на 12 поверсі та 16-17 поверхи (з іншого входу). З мінусів можна виділити - гучний холодильник, незручний умивальник, з якого все падає, і відсутність торшерів або настільних ламп і тумбочки біля ліжка. Позитивного більше: - привітний персонал; - комфортний номер з непоганою звукоізоляцією і гарним видом з вікна; - смачний сніданок (4 можливі варіанти, які з вечора необхідно обрати, і Вам принесуть в номер); - Wi-Fi працює добре; - знайти готель не важко: Google-maps знаходить швидко, поруч є зупинка 198 маршрутки, таксі приїжджають. Рекомендую і для відряджень, і для тимчасового перебування в Києві)”
“Дуже довго вагалася скільки все таки зірок ставити. Зупинилась так як є. Готель дуже сподобався. Приємною несподіванкою було таксі від залізничного вокзалу за рахунок готелю. Розташований готель в приватному секторі. Це великий плюс. В готелі затишно і чисто, приємний і уважний персонал (не нав'язливий). Все було по домашньому і з комфортом. В номері велике ліжко і дуже чиста білизна, а рушники і халат сліплять білизною. На холодильнику пляшка води, чайник, цукор, чай та кава. В шафі є сейф. Дуже приємно було чаювати на балконі, тим паче неподалік грав саксофон і це додало романтизму. Тепер про мінуси. В номері не вистачало розетки щоб зарядити телефон, прийшлось відсувати ліжко та виключати бра. Крім того, не працювали канали в телевізорі. В ванній кімнаті знаходиться величезний гідробокс, проте працює там лише душ, решта функцій, навіть радіо, не працюють. Є там фен, проте включити його нікуди. Прийшлось брати в номер і вимикати заряджений телефон за ліжком, включати фен. Все решта там супер. Дякую за гарно проведений час.”
“Невеликий затишний готель, у якому переважно зупиняються ті, хто приїздить у справах. Для туристів не дуже підходить, бо далеко від історичних частин міста і розваг.”
“Були в спа-зоні. Все було комфортно та чисто, дуже оригінальний гарний дизайн. Співробітники приємні та чемні. Вдале розташування.”
“Люблю саме цей готель ніжною любовʼю, зупиняюсь у ньому реально часто. Хоча подобається вся мережа, саме цей варіант залишає найкраще враження. Вид чудовий, кухня смачна. Особливо подобається, коли на сніданок подають картоплю, саме те, про що я мрію після дороги. Дуже подобається укриття, там все продумано. Є де сісти, є де прилягти, є де зробити чай, і це створює відчуття повного комфорту. Персонал чудовий. Під час останнього візиту адміністратор Ілля був дуже привітним і уважним. Від душі рекомендую саме цей готель, кращого варіанту для себе на цю частину Києва поки не знайшла. #ЗдесьБылаЭлен”
“Жили декілька днів в цьому хостелі,дуже і дуже задоволені!!!!!! Зручне місцерозташування, дуже приємний персонал і чудова атмосфера Умови теж прекрасні Якщо ще будемо в Києві то обовʼязково зупинимося тут”
“Задоволена умовами проживання,комфортом,уважним ставленням до клієнтів,розумінням,чудовою атмосферою!”
“Прекрасний, чистий, красивий хостел. Вартий кожної гривні переплати, порівняно з дешевшими аналогами. Метро в 5 хвилинах пішки, вдале розташування.”
“Добрий день, хотілось би ще раз подякувати співробітникам та власникам за гарний рівень сервісу та приємну роботу персоналу. Чудовий варіант із нормальною ціною для центральної частини міста. Чистота та затишок. Окрема подяка адміністратору, прийняла як довгоочікуваних гостей, залишила однозначне бажання повернутися”
“Зупиняюся вже кілька разів і окрему увагу гідний сервіс. Чисто, пахне приємно, компактно, є все необхідне. Рекомендую і бажаю тільки сумлінних гостей”
“Зупинялися в багатьох номерах і цей так само добрий, як і інші. Затишний, з великим зручним ліжком та чистим санвузлом. Інтернет, кондиціонер, чай, холодильник, все, що потрібно. Бронь завжди надійна, і навіть діставшись Києва о 3 годині ночі, нас терпляче чекали. Дуже задоволені, що зрештою знайшли надійну організацію. І вважаємо за краще зупинятися в міні готелі SOLO, ніж у родичів чи друзів.”
“Ya ochen rad chto ya zhil v hostele cross, i xochu ogromnoe spasibo peredat upravlyaushim, osobeno administrator "EVGENI" takix ludei ochen malo ostalos na zemle! Giorgi iz Gruzii)”
“Відпочивали у вашому комплексі 15.08 і хочемо подякувати персоналу готелю, особливо адміністратору Владиславі- за професійний підхід, увагу до побажань відпочинку та просто привітність та допомогу! Власникам подяка за такий персонал, гостинність та смачну їжу! Будемо приїздити до вас ще!”
“Гарний готель, чисті акуратні кімнати, дійсно такі як на фото з сайту. Приємний персонал. Спокійне місце, поряд метро і необхідні магазини. Мені було комфортно, дякую!”
“Бомбезний готель, сервіс, номери. Перший раз була в Києві і хочу повернутися ще саме в цей готель. Кожного дня прибирання, якщо щось потрібно можна легко звернутися на рецепцію та вам допоможуть. Місце розташування суперське, близенько до всього. В номерах є тапочки, халати, рушники, гелі для душу, кондиціонери весь посуд який потрібно. Всім рекомендую, почувалася як вдома. Дякую)”
“Дуже якісний сервіс, гарні номери”
“Гарно, затишно, дуже чисто. Рушники, постіль білосніжні.”
“Чудовий. Мені все сподобалось. Обслуговування, комфорт , дуже по домашньому.”
“Чудовий, затишний готель. хороше розташування. приємна атмосфера, дуже привітний персонал”
“Гарний заклад, смачні роли, обслуговування на рівні, чудова подача. Особливо сподобались запечені роли Хару Макі з тигровою креветкою. Трохи голосно, але то таке. Треба буде завітати ще, спробувати інші цікаві страви”
“Проживала у жіночому хостелі. Умови прекрасні, адміністратор ввічливий і акуратний. У хостелі чистота і приємна атмосфера. Дуже сподобалось. Рекомендую).”
“Все супер номера чисті, в номері плазма, кондиціонер, сейф , душ, балкон, ввічливий персонал.”
“Чудовий готель, святкували тут весілля на двох, залишилися тільки приємні враження. Персонал тут робить все для того. Окреме дякую працівникам ресторану за вечерю. Номер , у нас був італійський, чистесенький у номері є все що потрібно. Всі три адміністраторки на рецепції були привітні. Також приємним бонусом був фотограф від готелю. Обовʼязково відсвяткуємо у вас річницю!”
“Проживав , деякий час в цьому хостелі , сервіс сподобався , тихе місце, інфраструктура близько , гарна розв'язка транспорту , все сподобалось.”
“Відпочивали в цьому місці 1 липня 2024 року. Чудовий господар, видав всі необхідні речі, та все що потрібно для мангалу. Двоповерховий дім всередині ще краще ніж на фото. Повітря чисте, чудова можливість відпочити від галасливого міста. Є великий стіл під накриттям, де можна повечеряти, і велика зона для барбекю. Єдине, що вода має неприємний запах, але господарі залишають в номері 20-літрову пляшку з очищеною водою, тому ці незручності були для нас непомітними. Нам дуже сподобалось все. За таку ціну ми навіть не очікували таких гарних умов! Будемо ще сюди приїздити.”