Огляд каталогу
- 2,306 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 2306 результатів
Перегляньте lodgingbusiness у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,306 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 431,710 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає lodgingbusiness з таких міст як Київ, Бориспіль, Ірпінь, Біла Церква, Бровари та інших міст.
“Мій чоловік та я задоволенні готелем.Все чистенько,тепленько(навіть жарко в кімнаті),в номері який коштує £33 є все що потрібно,смачна кухня і ціни дуже приємні.Один маленький - (мінус) чути як через стінку хропакала давали)).А так все було супер!”
“Святкували в закладі весілля на 65 людей 11.09.2025. Дякуємо закладу і Менеджеру Людмилі - професійна, привітна, допомогла з оформленням дуже швидко за місяць все зробили з вибором Арки, мольбертом, з вибором кухні. Кухня дуже смачна, персонал також привітний все встигали за процесом. Все, що обговорювали все було вчасно зроблено, закладу дякую всім сподобалось різноманітність страв.”
“Вже з перших хвилин перебування ми відчули атмосферу затишку та турботи. Персонал зустрів нас привітно, допоміг із поселенням і завжди був готовий відповісти на будь-які питання. Це справді те, що створює відчуття гостинності та комфорту. Номер виявився надзвичайно зручним: чистота на найвищому рівні, свіжа постіль, зручне ліжко, якісний матрац – спалося чудово. Усе продумано до дрібниць, від хорошого освітлення до сучасних меблів. Було відчуття, що тут піклуються про гостей щиро, а не формально. Харчування заслуговує окремих компліментів. Страви різноманітні, свіжі й дуже смачні. Видно, що кухня працює з душею – і подача, і смак на високому рівні. Кожен день можна було знайти щось нове та цікаве, тож ми завжди залишалися задоволеними. Також сподобалося місце розташування готелю. Зручно дістатися до основних локацій, але при цьому тут тихо й спокійно – ідеально для відпочинку. Атмосфера готелю загалом дуже приємна: гарний інтер’єр, продуманий дизайн і відчуття комфорту в кожному куточку. Ми щиро вдячні всьому колективу «Платіум» за чудовий прийом і сервіс. Це саме той випадок, коли хочеться повертатися знову й рекомендувати друзям. Якщо ви шукаєте місце для справжнього відпочинку, де поєднуються комфорт, гостинність і якість, то цей готель стане найкращим вибором! Єдине що нас змусило, це підвищення цін на бар і кухню. Думаю краще було б може знизити трохи ціни, добавити піцу в меню і закрити вхід зі своїми напоями та їжою бо люди ж не мають меж.... Своє дешеве пиво, піца, шампанське ящиками... Рівень гостей дуже падає ...нажаль ((( А вцілому,дякуємо за відпочинок !!!)”
“Зняли будиночок на вихідні. Нам дуже сподобалося. По відчуттям як невеличка імітація знаходження в Карпатах. Територія прикрашена ліхтариками, будиночки обіймають сосни, через вікно бачиш ліс та самі будиночки зі справжнього зрубу. Саме помешкання комфортне, з гарним ремонтом та загальною оцінкою на 5- (присутні дрібні нюанси). Окремо хочеться виділити дуже привітних та турботлевих адміністраторів! В помешкання можливо замовити їжу з ресторану. В будиночках є балкон на якому можна посидіти, а також ганок, де також є стіл з кріслами. Не дуже сподобалося ліжко, а саме матрац. Він був дуже жорсткий. А ще ковдра якась замала на двох. Довелося вкриватися двома ковдрами. Станом на лютий 2025 оренда за дві доби коштувала 5700 грн”
“Дуже ввічливий хлопець адміністратор. Комфортні номери, пристойні матраци. Чисто. На території велика беседка із зручними стільцями. Багато закутків, де можна спокійно посидіти за ранковою кавою. Присутній дитячий майданчик. Шуму від траси майже не чути.”
“По-перше, дякую за людяність, яку Ви проявили до собачки♥️ Побачила пост і вирішила написати відгук, ми часто бували у Вас, коли жили в Києві. Класний готель, дуже атмосферний, смачна їжа, привітний персонал”
“Сердечно дякую закладу за гостинність. І тут дійсно команда, яка запала мені у серденько. Всі адміни відгукнулися на всі наші прохання, пропонували замінити номер через нюанс з котиком, але ми занадто розклалися з малою дитиною і відмовилися. Дуже круті хлопці та дівчата, через них я поставила тверду вищу оцінку, незважаючи на невелику незручність з запахом. Успіхів та процвітання вам!”
“Класне місце для відпочинку від міського шуму. Місце тихе, звісно якщо немає шумних компаній, серед лісу. Територія чиста, видно, що персонал слідкує за всім. Будиночки, ті що покращені, з гарним ремонтом в середині, хоча ззовні на вигляд страшненькі ))) Гарне освітлення, можна довго ввечері сидіти за столом на вулиці. Але якщо їдете рибалити, то річка біля бази не підходить, дуже обривистий берег та мілка річка. Тому треба шукати місце риболовлі де інде, а це не так і легко зробити.”
“Приємне співвідношення ціни і якості обслуговування, умов проживання. Так, мотель стоїть на трасі, шумно від потоку транспорту. Але це – мотель, в якому зручно зупинитися, коли пізно ввечері під’їжджаєш до Києва чи треба раненько стартувати на Одесу….Рекомендуємо!”
“Зелена ,закрита під охороною територія. Є парковка всередині комплексу. Привітний персонал. Безкоштовний,не великий басейн. На території кафе зі смачною їжею. Будинки великі,просторі з терасою. В будинку на 2 людини просто величезні 2 кімнати. Гостьова кімната з телевізором ,кухнею ,де можна готувати і де є все ,що потрібно . Диван , телевізор,великий стіл,гардеробна шафа. Туалет з душем теж знаходиться на першому поверсі. Другий поверх ,це величезна спальня з дуже великим ліжком,білосніжною постілю і телевізором. Будинків багато,але ніхто нікому не заважає. Гарно. Не далеко річка,де є риба. Також є ліс. Дорога до комплексу асфальтована”
“Відпочивали вперше в комплексі Гончарі , забронювали номер люкс , нам все сподобалось, чистий просторий номер , в вартість люксу входить вільне відвідування басейну , басейн великий , чистий, єдине що то маленьке джакузі не вистачає ще хоча б одного. Кухня в ресторані смачна, включені сніданки , на вибір є 4 види сніданків, чай та кава. Приїдемо ще обов'язково і хочемо побажати комплексу розвитку, тому що місце чудове.”
“Чудовий жк, влітку класно жити, бо поруч зона для прогулянок та озеро. Дуже смачна кавʼярня, салони краси та продуктовий магазин прям на території. До метро хвилина, також поруч ТЦ Лейк Плаза, трошки далі дрім таун, усе необхідне поруч. В будинку постійно прибирають , все чисто та приємно) А ще гарний вид на місто, чудові заходи сонця. Жити дуже комфортно!”
“Рекомендую, все чудово, чисто, хороше місце, привітна гозподиня”
“Все просто чудово, центр міста, привітний персонал, в номері є все необхідне і навіть більше, ціни адекватні.”
“Дуже приємний готель, стильний космічний дизайн. Ідеальне рішення для тих, в кого багато справ і кому просто потрібно заночувати і прийняти душ, хоч там можна комфортно попрацювати з ноутбуком цілодобово, за невелику ціну. Привітний персонал, затишок і спокій. Я міг би там навіть жити)”
“Чисто, дешево, приємно. Із повним набором необхідних додаткових приміщень: душ, їдальня, кухня, пральня. Жінка що приймала у мене всю постіль допомогла знайти рушник(хтось забрав собі у номер) котрий я забув у душі вночі. Що допомогло мені повернути аванс.”
“Все чисто і акуратно. Рекомендую”
“Я "Галька балувана". Отель дуже сподобався, це 5⭐️. ДУЖЕ привітний персонал та в будь яких питаннях пропонує допомогу 5⭐️. Білосніжна постіль з рушниками 5⭐️. Гаряча та холодна вода. Туалет, душ. Кондиціонер. Сніданки - Шведський стіл і будь що, навіть моя улюблена сирна запіканка 5⭐️. Якщо треба буде колись зупинитися у Києві, інші отелі навіть і розглядати не буду.”
“Вражає своєю величчю. Мозаїка 11 століття вражає.”
“Адмін на ресепшені завжди допоможе з проблемами. Номера охайні, майже нові. Готель близько до озера, ліс також є. Єдине, це шум з траси, якщо гуляти по кооперативу. З номеру його не чутно.”
“Затишно як дома. Дякую вам за вашу турботу. Обов’язково повернусь іще.”
“Мали можливість зупинитися у цьому хостелі. Жили 4 доби у двомісному номері. Вартість - 800 грн. Враження дуже позитивні. Надзвичайно гостинне й приємне місце. Розташоване за 10-15 хв. ходьби від станції метро "Нивки", поряд - ринок "Нивки", магазини, вулиця Д. Щербаківського, де дуже зручне транспортне сполучення. У номері два зручних ліжка, шафка для одягу, дзеркало, приліжкові тумби, телевізор і кондиціонер (працюючі). У номері - чисто й приємно, були рушник, одноразові тапки, пляшечки з шампунем і гелем для душу. Душ і туалет - спільні, на поверсі - чисто, охайно, з усіма зручностями. Прибиральниці миють і витирають усе. Поряд на поверсі є кафе з лаунж-зоною. Для гостей - великий холодильник, мікрохвильова піч, посуд (як звичайний, так і одноразовий), питна водичка. На коридорі є праска з прасувальною дошкою, що дуже зручно. Спокійно, охайно, чисто, душевно. Зроблено з думкою про гостей. Щира подяка адміністрації, дівчатам на рецепції Аліні та Олександрі (завжди на місці і готові допомогти), технічному персоналу. За потреби будемо бронювати ще. Однозначно рекомендую!”
“Я закоханий в цей хостел, дуже зручно і комфортно, як дома, тепло і затишно. Я знаю місце куди я буду приїджати на ночівлю у Київі.Дякую команді Gar'is Factory.”
“Чудове, атмосферне місце в самому серці Києва. Сподобалося все. Ціна дорівнює якості на всі 100%. Окрема подяка адміністратору Вікторії за теплий, гостинний прийом та розуміння. Обов'язково повернемося ще! Наш щирий рекомендасьйон)”
“Тихе та затишне місце! Чистий та комфортний номер з видом на природу! Недалеко від метро. Приватний сектор з великим садом! Ми гарно провели час тут ;)”
“Відповідає ціна якість. В номері все чисто. Є все необхідно. Рекомендую.”
“Гарне затишне місце. Номер трохи замалий, але досить комфортно. Чисто, гарні меблі, сучасний інтер'єр. Тепло. Дещо не зручно добиратись від метро, 20 хв пішки. Сніданки по типу шведської лінії, всього достатньо, смачно.”
“Селюсь в цей хостел доволі тривалий час. Кожне відрядження до Києва, завжди тільки сюди. І завжди все добре. Сьогодні був ранній заїзд о 06:00. Приїхав на 10 хвилин раніше. Двері відкрила жіночка, яка з порогу на мене наїхала "Шо ви трезвоните по декілька разів". Потім заявила, шо я приїхав невчасно, вона спала. Потім сказала шо мені вчора телефонувала і шось зі мною обговорювала. Потім, що не телефонувала, а писала. Шо писала не зрозуміло. Коли я її питав "куди телефонували?", "куди і шо писали?", то закривала мені рота. Коли я попросив її не хамити, а мовчки прийняти оплату та заселити мене, почала газлайтити типу: "А я вам не хамила? Як я вам нахамила? Шо ви, шо ви". Крч, якщо не змінете цю адміністраторшу на якусь нормальну дівчину яи хлопця, що розуміють де вони знаходяться та що вони роблять, то мабуть доведеться шукати інший хостел.”
“Дуже гарний готель. Сучасний, чистий, гарне розташування, гарний сервіс”
“Зовсім новий для мене досвід, але дуже крутий. Спати в капсулі досить зручно. Сам готель затишний, персонал уважний. Дуже рекомендую спробувати!”