Must have
“Тут дуже приємні консультантки і гарні речі, неодноразово робила покупки і завжди задоволена) Правда вчора міряла джинси - ну дууже довгі ( я 165 ), такі хіба лише для дівчат модельного зросту”
Знайдено 8 результатів
“Тут дуже приємні консультантки і гарні речі, неодноразово робила покупки і завжди задоволена) Правда вчора міряла джинси - ну дууже довгі ( я 165 ), такі хіба лише для дівчат модельного зросту”
“приємні продавці і головне не напарюють”
“Добрий день ! Хочу виразити вдячність всій команді бренду (Must Have) за якість та їх роботу! Також окремо хочу подякувати Анні та Наталії: стилісти-консультанти в магазині ТЦ «Республіка», за їх щирість, емпатичність, дружелюбність, відкриту допомогу та активну участь у пошуку образа на захід. Дівчата таки милі та приємні!!! Дуже рідко, коли саме консультанти створюють атмосферу в магазині, зазвичай сам бренд диктує свою позицію і атмосферу, а ці дівчата просто зробили мій день, вдячна їм за гарний настрій та задоволена покупкою в х10, що говорить про те, що хочеться знов і знов повертатись в магазин і купувати від цього бренду. Я вважаю, що кожна деталь важлива в процесі: від знайомства з брендом до покупки. Ключову роль зіграла Анна та Наталія- консультанти, які уважно слухають, розпізнають запит і дають те, що треба, економлячи мій час та закриваючи потребу. Одне задоволення працювати та взаємодіяти з такими людьми❤️. Дівчата працюють як команда, що також каже про екологічність в позиціонуванні бренду, але це вже інше питання. Закінчуючи свою думку, я щиро рекомендую вам бренд Must Have і якщо хочете комфортний та вдалий шопінг- вам в офлайн магазин, який знаходиться в ТЦ «Республіка», про інші нічого не можу сказати. Дівчата, якщо ви читаєте цей відгук, я бажаю вам натхнення, успіхів та кар’єрного зростання! Ви- круті! ❤️❤️❤️ З повагою Вероніка.”
“Дуже задоволена покупками, дійсно гарна якість та ціни. Особливо мене приємно вражають консультанти, завжди привітні та допомагають обрати річ чи вихопити останню позицію за якою ганяєшся :)) Через таке обслуговування хочеться повертатися!”
“Дуже задоволена покупками, дійсно гарна якість та ціни. Особливо мене приємно вражають консультанти, завжди привітні та допомагають обрати річ чи вихопити останню позицію за якою ганяєшся :)) Через таке обслуговування хочеться повертатися!”
“Доброго дня! Сподобалося обслуговування, та наявність товару. Дуже чемні дівчата, гарно консультують та пропонують за моїми бажаннями. Дуже вам вдячна!!! Всім раджу цей магазин, все дуже суперово!!!!!!”
“Дякую продавцю-консультанту Богдані за ввічливе та професійне обслуговування. Допомогла з вибором, залишилися приємні враження.”
«Салон краси "Чарівна"» — салон краси у Києві. Серед послуг: укладки, манікюр та брови. Усередині підтримують {attr}; візит проходить спокійно.