Шоу-Рум MustHave
“Приємні дівчата :) консультанти-продавці. Зручна локація. Я давно є прихильниця бренду MastHave. Речі мають ідеальну «посадку». Рекомендую.”
Знайдено 9 результатів
“Приємні дівчата :) консультанти-продавці. Зручна локація. Я давно є прихильниця бренду MastHave. Речі мають ідеальну «посадку». Рекомендую.”
“Дуже класний магазин українського виробника! Обожнюю речі з цього магазину, особлива моя любов це джинси та трикотажні костюми. Якістю задоволена.”
“Студія супер! Завжди отримуєш величезне задоволення та море позитиву від самої зйомки та результату!”
“Привітні і вічливі консультатни. Завжди приємно приходити в ваш магазин.”
“приємні продавці і головне не напарюють”
“Дуже задоволена покупками, дійсно гарна якість та ціни. Особливо мене приємно вражають консультанти, завжди привітні та допомагають обрати річ чи вихопити останню позицію за якою ганяєшся :)) Через таке обслуговування хочеться повертатися!”
“Тут дуже приємні консультантки і гарні речі, неодноразово робила покупки і завжди задоволена) Правда вчора міряла джинси - ну дууже довгі ( я 165 ), такі хіба лише для дівчат модельного зросту”
“Добрий день ! Хочу виразити вдячність всій команді бренду (Must Have) за якість та їх роботу! Також окремо хочу подякувати Анні та Наталії: стилісти-консультанти в магазині ТЦ «Республіка», за їх щирість, емпатичність, дружелюбність, відкриту допомогу та активну участь у пошуку образа на захід. Дівчата таки милі та приємні!!! Дуже рідко, коли саме консультанти створюють атмосферу в магазині, зазвичай сам бренд диктує свою позицію і атмосферу, а ці дівчата просто зробили мій день, вдячна їм за гарний настрій та задоволена покупкою в х10, що говорить про те, що хочеться знов і знов повертатись в магазин і купувати від цього бренду. Я вважаю, що кожна деталь важлива в процесі: від знайомства з брендом до покупки. Ключову роль зіграла Анна та Наталія- консультанти, які уважно слухають, розпізнають запит і дають те, що треба, економлячи мій час та закриваючи потребу. Одне задоволення працювати та взаємодіяти з такими людьми❤️. Дівчата працюють як команда, що також каже про екологічність в позиціонуванні бренду, але це вже інше питання. Закінчуючи свою думку, я щиро рекомендую вам бренд Must Have і якщо хочете комфортний та вдалий шопінг- вам в офлайн магазин, який знаходиться в ТЦ «Республіка», про інші нічого не можу сказати. Дівчата, якщо ви читаєте цей відгук, я бажаю вам натхнення, успіхів та кар’єрного зростання! Ви- круті! ❤️❤️❤️ З повагою Вероніка.”
“Дуже задоволена покупками, дійсно гарна якість та ціни. Особливо мене приємно вражають консультанти, завжди привітні та допомагають обрати річ чи вихопити останню позицію за якою ганяєшся :)) Через таке обслуговування хочеться повертатися!”