ROZETKA
“Дуже приємний персонал, рекомендую саме це відділення”
Знайдено 4 результатів
“Дуже приємний персонал, рекомендую саме це відділення”
“Досить професійний та чемний персонал, обслуговування завжди на високому рівні. Щоразу привітні та доброзичливі працівники.”
“Дуже якісне і швидке обслуговування. Не вперше користуюсь цьою точкою видачі, жодного разу хамства зі сторони персонала не помічав(хоча в відгуках пишуть всяке, напевно просто звикли до обслуговування в звичайних продуктових з своїми подружками біля дому). А персонал дійсно професійний і ввічливий, завжди допоможе і підкаже. Особливо хочеться виділити пана Михайла, який дуже добре знається на алкоголі, має добрий смак і завжди порадить чудову пляшку міцного або ж слабоалкогольного. Дякую всім працівникам магазину та керівництву за те, що тримаєте таких класних пацанів!!!”