Огляд каталогу
- 1,427 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1427 результатів
Перегляньте вечеря у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,427 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 894,191 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечеря з таких міст як Львів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Самбір та інших міст.
“Найкращий магазин в Бориславі, продавці привітні, ціни мінімальні, є все найнеобхідніше: від випічки до сигарет. Раджу кожному заходити в цей магазин, проте немає паркінгу для людей в колісних кріслах.”
“Дуже смачна кава, привітний персонал)”
“Все було смачно по домашньому і невисокі ціни, рекомендую”
“Вирішили з чоловіком відпочити в Славсько. Коли вибирали отель, то зупинилися за Золотій підкові, адже сподобалося розташування, в букінгу було зазначено: вид на річку та гори. Приїхали під вечір, нас радо зустріли пані Ірина та її чоловік Микола. Відпочивали у них 7 днів, проживання було зі сніданками. Хочу відмітити, що сніданки смачні, а порції досить великі. Господарі привітні, культурні люди, номер був чистий та теплий і, дійсно, з видом на річку і гори. Все сподобалося, дякуємо за гостинність та теплий прийом.”
“Приходжу в цей заклад на регулярній основі, адже він улюблений в цьому ТЦ. Різноманіття асортименту завжди задовольнятимуть ваші смакові рецептори. Без перебільшення єдиний заклад у якому можна поїсти збалансовано і з користю для організму. Страви завжди свіжі та смачні, ще й за доступною ціною. Великою перевагою є те, що тут можна знайти все, що потрібно в одному місці. Починаючи першими ставами, закінчуючи різними десертами. А також власноруч створити свій ідеальний салат. За гастрономічними задоволеннями приходьте в Open.”
“Все Чудово ! Швидке і якісне обслуговування.”
“Нещодавно мав неймовірне задоволення завітати до цього чудового закладу, і хочу поділитися своїми враженнями, бо вони дійсно заслуговують на окрему увагу. Піцерія залишила по собі найприємніші емоції, починаючи від першого кроку до дверей і закінчуючи останнім шматочком смачної піци. Атмосфера закладу – це щось особливе. Інтер'єр оформлено зі смаком і великою увагою до деталей: м’яке освітлення, зручні сидіння, приємна музика на фоні, що не відволікає, а навпаки – доповнює затишну, дружню атмосферу. Персонал – надзвичайно привітний, усміхнений, щиро зацікавлений у тому, щоб кожен гість почувався комфортно. Касири уважні, компетентні, допомогли з вибором і були на зв’язку протягом усього часу, не нав’язливо, але турботливо. Тепер про головне – про їжу. Ми замовили дві піци: «Мітца» та «Спайсі», а до цього взяли пляшку ванільної Coca-Cola – і це було ідеальне поєднання смаків. Піца «Мітца» – справжній рай для м’ясних гурманів. Щедро вкрита різними видами м’яса – пепероні, шинка, бекон – усе ідеально збалансовано. Кожен шматочок наповнений соковитістю, ароматом диму та легкою пікантністю. Тісто – тонке, хрустке по краях, але м’яке і ніжне всередині, ідеально підпечене. Сир тягнеться, має насичений вершковий смак, який гармонійно поєднується з усіма інгредієнтами. Видно, що використовуються лише свіжі та якісні продукти. Піца «Спайсі» – це вибух смаку для тих, хто любить гостреньке. Свіжі перці халапеньйо, пепероні, шматочки помідорів і пікантний соус створюють ідеальний баланс між гостротою і свіжістю. Гострота не надмірна, а навпаки – вишукана, яка відкриває смакові рецептори, а не спалює їх. Особливо сподобалося, що навіть у «спайсі» зберігається багатошаровість смаку: гостре, солоне, пряне, ніжне – усе в одному шматочку. І нарешті – ванільна Coca-Cola. Це ідеальний акомпанемент до піци. Легка нотка ванілі додає напою вишуканості та приємної солодкості, чудово пом’якшуючи гостроту «спайсі» і підкреслюючи глибокий м’ясний смак «мітци». Загалом, враження відвідин – просто неймовірні. Тут дійсно знають, як створити смачну їжу, приємну атмосферу та сервіс найвищого рівня. Цей заклад – справжня знахідка для поціновувачів якісної піци і гарного відпочинку. Без сумніву, повернусь ще не раз і сміливо рекомендую всім!”
“Дуже гарне кафе, святкували там випускний у доньки, смачна кухня, страви приготовлені з якісних продуктів - відчувається, особливо сподобались м"ясні страви. Ціни цілком приємні! Жива музика, досить гарний інтер"єр! Рекомендую для великих компаній і не тільки....”
“Магазин файний, але треба частіше підлогу мити, особливо зимою)))”
“Приходжу в цей заклад на регулярній основі, адже він улюблений в цьому ТЦ. Різноманіття асортименту завжди задовольнятимуть ваші смакові рецептори. Без перебільшення єдиний заклад у якому можна поїсти збалансовано і з користю для організму. Страви завжди свіжі та смачні, ще й за доступною ціною. Великою перевагою є те, що тут можна знайти все, що потрібно в одному місці. Починаючи першими ставами, закінчуючи різними десертами. А також власноруч створити свій ідеальний салат. За гастрономічними задоволеннями приходьте в Open.”
“Святкували ювілей. Все дуже класно. Їжа , все смачне без виключення, різноманітність. Атмосфера дуже все гарно і спокійно . Сервіс: пан Карпо все контролював, щось доставити, долити нічого не було поза увагою. Пані Христина , дуже приємна пані ,допоможе зорієнтуватись в меню , в замовленні. Всі пішли дуже задоволені . Дуже дякуємо за гарний вечір.”
“Дуже сподобалась локація. Набагато комфортніше ніж в зоні фудкортів. Хороша кухня. Замовляли цезар (велика порція), хачапурі, гарячі страви в глечиках (не пам’ятаю назви, одна страва була з куркою, друга з телятиною), були задоволені, так як все виявилось смачним та ситним. Приємне та професійне обслуговування. Наш рахунок склав орієнтовно 500 грн. (враховуючи вищеперечислене та дві кави). Очікували на страви недовго. Єдине, що на мою думку треба допрацювати, це асортимент хінкалі (м’ясні є лише з мішаним фаршем). Так як не вживаю свинини, не вдалось спробувати. Рекомендую цей заклад.”
“Дуже смачний шашлик: і курячий і свинний, ніжний, ароматний, соковитий. Сирний суп дуже оригінально подається, на диво багато прошуто, смакує супер! Офіціантка привітна, швидко принесла меню, прийняли замовлення. Ціни помірні. Гарний вигляд з тераси. Всім рекомендую!”
“Замовляли сет ролів в неділю, як на диво приготували доволі швидко, не дивлячись що це вихідний день.Роли порізані акуратно, всі величенькі та одинакові за розміром, смачне стигле авокадо та багато рибки. Роли абсолютно не розвалювалися як писали нижче. Залишилися задоволені і будемо замовляти ще:)”
Ресторан «Царинка» розташований у Славському на вулиці Устияновича, у мальовничій гірській долині — вдале місце, щоб зігрітися після прогулянок і налаштуватися на відпочинок. Заклад вирізняється колоритним інтер’єром і атмосферою, що однаково пасує як сімейним поїздкам, так і компаніям друзів.
“Уютненькое кафе, дуже смачна домашня кухня)”
“Нове місце . Можна брати на прокат без дурацьких правил з паспортами.”
“Стильний офіс, чудовий колектив.”
“Непогане кафе, якщо посидіти, так можливо чиїсь очікування не оправдає, проте дівчата дуже приємні, привітливі, та й я б сказав створюють атмосферу, Надія дуже хороша пані, якщо невеличке свято влаштовуєте, то можна і спокійно тут”
“Не була, але за цю листівку про обов'язок в Україні спілкуватися українською 5*”
“Послуги пошти дешевше і якісніше за конкуретів❤️І працюють хороші дівчата)”
“Придбали в магазині Жук (на вулиці широка) зарядну станцію. Дуже задоволені товаром, а особливо обслуговуванням. Консультант Анна дуже приємна та уважна до покупців, допомогла обрати найкращий варіант паверу за нашими потребами. Обовʼязково звернемося ще:)”
“Смачна кухня, дуже приємні ціни, як на Львів. Можна замовити піцу з собою, вам все упакують. На фото борщок з млинцем (40грн приблизно); і українська вечеря(точну назву не пригадую) - реально велика порція, а коштує близько 70грн.”
“Я тут постійний гість))) Дуже класний заклад. Смачні страви, привітний персонал, який завжди старається, щоб все було на високому рівні. Офіціант Надія!!!! Молодець.. Недорого.. Можна відсвяткувати будь яку подію, на другому поверсі у закритому залі”
“Дякую за надзвичайно смачні хот-доги!”