EVA
“Хороший магазин, завжди багато різних акцій і знижок великий асортимент товару, ввічливий персонал.”
Знайдено 11 результатів
“Хороший магазин, завжди багато різних акцій і знижок великий асортимент товару, ввічливий персонал.”
“Великий та потрібний асортимент товарів за прийнятну ціну!”
“Тут працюють дуже привітні та чудові продавці-консультанти, завжди щось підкажуть та розкажуть детальніше про товар чи акційні пропозиції.”
“Добрий день! Дякую! Обслуга на висоті,дівчатка привітні,знижки приємно радують.”
“Приємно здивована магазином дуже просторий, охайний, великий вибір товарів. Окрема подяка касирці, яка була на зміні 05.07 приємна, усміхнена, зробила настрій ще кращим❤️”
“Перший раз зайшла у Єву потрібні були духи , вибір класний консульнти тоже я чуть не розєбала стенд з дорогими духами прийшла консультантка і вона на мене не на кричала не на хамила навіть кабіну не довольну не робила я стояла і офігівала навіть здебільшого не від того що чуть духи не розбила а від того як консультантка класна нажаль імʼя не побачила короче: чорне довге волосся дуже гарна ( і навіть хвостиком за нами потім не бігала ) якщо можна було поставити 10 то поставила б через неї”
“В магазині працює дівчина, низенького зросту та з чорним коротким волоссям. Дуже приємна пані, завжди допомагає з вибором косметики і завжди пропунує саме те, що мені потрібно, а якщо такого товару немає то знаходить дуже схожий до того, що я шукаю!! Дуже дякую тій дівчині!”
“Привітні працівники ,завжди допомагають у виборі.Чисто,і гарне розташування магазину.”
“Магазин чудовий, персонал привітний, товар якісний. Обслуговування на вищому рівні, дівчата завжди ,хочуть допомогти, і підібрати те що потрібно. Я задоволена. Буду заходити часто!!!”
“Досить великий вибір косметики та побутової хімії. Розміщений поблизу АТБ. Привітний персонал, був перед Різдвом тому застав велику кількість акцій, знижок тощо.”