Огляд каталогу
- 415 Всього бізнесів
- 2.2 Середній рейтинг
- 65% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 415 результатів
Перегляньте укрпошта у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 415 результатів у Львові. Середній рейтинг 2.2/5 на основі 4,263 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає укрпошта з таких міст як Львів, Стрий, Дрогобич, Шептицький, Борислав та інших міст.
“Чемно, оперативно. гарне відділення. небагато людей.”
“Чудове відділення з приємним персоналом. Працівниці завжди орієнтовані допомогти і вирішити будь-яку ситуацію. Користуюсь вже багато років і без нарікань. Хочеться побажати їм терпіння. Адже неодноразово бачила як люди «виносять мізки». Працювати з людьми завжди важко, а на пошті то в рази важче. Не розумію чому клієнти дозволяють собі так поводитись. Всі негативні коменти від людей, яким всі все винні. Чи працівники винні що багато людей і черга? Чи винні що їх змушують вивантажувати пошту. Це питання до керівництва а не як до них. А люди свою злість виливають на працівниць. Підсумовуючи, хочу подякувати за роботу дівчатам і побажати терпіння і стійкості в роботі з неадекватами. Я вже переїхала з району, але всеодно всі свої замовлення роблю на це відділення.”
“Відділення пошти знов працює, нижче розклад. В суботу тепер теж можна забрати посилочку, перерв немає) Черги невеликі - не більше 3-х людей. Приміщення маленьке, затишне. Дівчата чудові)) Апд: Графік змінився, тепер з понеділка по п'ятницю відділення працює з 8 по 21, в суботу та неділю з 9 по 19. Але дівчата на пошті сказали, що через відпустки, влітку, в розкладі будуть зміни.”
“Нове відділення,працює 3 роки.Обслуговує Кротошин та Пасіки-Зубрицькі.Є оператор відділення та листоноші.”
“Найкраще відділення укрпошти,працівники найдобріше,завжди гарне обслуговування!!!”
“Хочу подякувати працівникам нашої винниківської укрпошти, які допомогли вирішити ситуацію з якою я зіткнулася. Постараюсь коротко описати. Моя сестра вислала мені посилку з відділення 02068 м.Київ. При оформленні працівники київського відділення вказали, що максимальна сторона більша 70 см, через що вартість пересилки зросла в кілька разів. Коли при отриманні посилки я незрозуміла чому вона коштує так дорого, то працівники нашого відділення все переміряли ( посилка насправді немала і 60 см), склали акт невідповідності розмірів і допомогли все вирішити і виправити. В результаті я забрала посилку і оплатила ту ціну, яка відповідала дійсності. Особлива подяка завідуючій відділення п. Надії, яка взялась за вирішення цієї ситуації. Буду і надалі користуватись вашими послугами.”
“звичайна пошта, багато негативних відгуків але у мене ніколи не було якихось негативних емоцій чи конфліктних ситуацій. вау ефекту нема, але зі своєю роботою справляються”
“Переважно завжди людно, але черг нема завдяки моторному персоналу відділення.”
“Чудові працівниці, готові допомогти, розʼяснити, підказати. Рекомендую!”
“Я користуюся послугами цього відділення вже більше, ніж півтора роки і хочу поділитися своїм досвідом. Цей відгук буде більше про персонал, що працює тут, персонал, який працює в тих умовах, які дає йому держава. Так, тут бувають великі черги. Але вони не через те, що хтось собі "йде робити чайок", як хтось тут писав. Це зумовлено тим, що працівників мало і часто вони мають розірватись між декількома робочими задачами, тому іноді й працює один оператор. А іноді у них дійсно глючать комп'ютери, через що черга стає більшою, а чекати треба довше. Але що можуть зробити в цьому випадку працівники? Куплять за свій кошт обладнання і за свій кошт будуть винаймати досвідченого програміста, що поставить їм нормальне програмне забезпечення? Не забуваймо, що УкрПошта - це державне підприємство. І в цьому випадку держава не попіклувалась про те, щоб ви, як клієнти, могли отримувати/відправляти свої посилки швидко. Якщо ви хочете швидко, тоді доведеться переплатити і обрати Нову Пошту. Що мені в цьому відділенні дуже подобається, так це те, що оператори, які тут працюють (особливо у відділі видачі/прийому відправлень), неймовірно терплячі та ввічливі! Хоча умови їх праці залишають бажати кращого, тим не менш працівники лишаються завжди ввічливими, порадять, підкажуть, побажають гарного дня. Деякі працівники вже знають мене як постійного отримувача посилок)) і зустрічають мене з посмішкою, звертаючись по імені) Давайте будемо більш розуміючими і добрішими. Персонал тут робить все, щоб клієнт лишився задоволеним. В деяких інших відділеннях, де я також отримую іноді посилки, ситуація набагато гірше... Деякі працівники дозволяють собі проявляти абсолютну неповагу до людей... Тому саме це відділення для мене найбільш комфортне, ніж інші, хоч тут іноді й більша черга (бо і відправлень сюди приходить більше, ніж в інші відділення). Працівникам відділення ставлю 5 зірок, а тим, хто керує УкрПоштою, ставлю величезний дизлайк.”
“Ввічливий персонал. Ніколи не було проблем у цьому відділенні: уважні, терплячі, ввічливі. Зауважень немає до них. Те, що Укрпошта мала би полегшити роботу і розробити систему сповіщень, індикації місця, де лежить посилка у відділенні, так , як на Новій Пошті, то це питання не до персоналу, а до Укрпошти.”
“Регулярно користуюся послугами цього відділення. Позитивні зміни дуже відчутні - новий дуже зручний графік роботи, відповідно мінімілізація черг. До персоналу жодних зауважень. На разі можу тільки подякувати. Все чудово, все добре.”
“Задоволена обслуговуванням. Персонал виконує свої обов'язки на високому рівні. Жодних проблем ніколи не виникало.”
“Швидке обслуговування та якісний сервіс. Мені сподобалося.”