Огляд каталогу
- 426 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 426 результатів
Перегляньте bakery у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 426 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 71,181 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає bakery з таких міст як Львів, Стрий, Шептицький, Дрогобич, Винники та інших міст.
“Відносно новий магазин, в новобудові. Набір продуктів стандартний - овочі, фрукти, хліб, пиво, вода, міцний алкоголь, трохи молочки і круп. На великий асортимент не розраховуйте. Достатньо для того, щоб йти додому - взяти на вечерю. Є корм для домашніх тварин і трохи побутової хімії”
“Близенько потроху стають краще. В чомусь навіть обійшли Сільпо. Асортимент овочів треба потроху розширювати”
“Касир Ярина дуже привітна та мила дівчина. Обслуговування на висоті”
“Хочу виразити свою вдячність адміністратору магазину пану Руслану на Коперніка Моїй мамі стало зле в магазині 8 січня і він щиро звернув на неї увагу та надав допомогу. Дякую, за чуйність ваших працівників до літніх людей.”
“Дякую за смачний і корисний хлібчик! Вперше спробував хліб із гарбузовим насінням саме тут — гарбузовий. А потім гречаний, десертний (з родзинками й чорносливом), багрейн (темний із насінням соняшника, льону та кунжуту). Решту назв годі й запам’ятати. Окремо тішить знижка -50% на вчорашню випічку. Приємні продавці!”
“Дуже привітні працівники та дуже смачна с1жа вип1чка, рекомедую.”
“Пекарня про яку я не можу сказати нічого поганого. Продавці завжди привітні, є різна випічка. Солодкі, солоні булочки, хліб і т.д. Також є морозиво, не пакетоване а яке набираєтьсч кальками в ріжок, морозиво дуже смачне, ріжок хрумкий. Крім того є багато напоїв, свіжа кава, чай капучино і так далі, в пляшках: кола, живчик, чаї і т.д., соки. Завжди можна скористатись мікрохвильовою піччю, щоб щось розігріти. Поряд є лавочки на яких можна посидіти. Люблю заходити сюди, і вприцнипі раджу.”
“Улюблена пекарня моєї донечки,випічка тане у роті,а з кавою вдвічі смачніше....”
“Унікальна спортивна споруда в Миколаївському районі, яка збудована громадою села за великої підтримки одного із земляків нашого села і введена в експлуатацію в 2018 році. На цій споруди проходять різноманітні Кубки району, області Велика заслуга в цьому ентузіаста масовка затійника, громадського тренера Ореста Качмара.”
“Пекарня знаходиться близько до місця проживання, доступні ціни, та найголовніше дуже смачно, тому часто купую тут випічку та хліб. Обожнюю гречаний багет та піцу з грибами (при потребі її гріють, що дуже зручно, коли потрібно швидко перекусити). Нещодавно спробувала десерти, а саме смородиновий чизкейк, які дівчинка випікає самостійно, прямо у пекарні, і хочу сказати, що було дуже смачно, неодмінно буду купувати ще. Останній раз, купуючи гречаний багет помітила, що продавчиня дала вчорашній, не зовсім свіжий. Зробивши ввічливе зауваження, про те, що хліб не свіжий і прошу його замінити, реакція продавчині була не дуже коректна(виразила незадоволення і хамовито відповіла, де я побачила, що хліб не свіжий). Хліб хоч і замінили (на свіжий, різниця була дуже помітна) мені його не дали в руки спокійно і врівноважено, а кинули на прилавок разом із рештою, ніби обслуговують тварину. Не хочеться робити негативних висновків після одного прикрого інциденту, тому сподіваюсь більше не буде таких неприємних моментів. В пекарні, справді, смачно, тому не хотілось би оминати її іншою дорогою через такі ситуації.”
“Гарний магазинчик, близько біля дому,хороший персонал, раді допомогти, Завжди якісна продукція. Рекомендую”
“Гарний магазинчик, близько біля дому,хороший персонал, раді допомогти, Завжди якісна продукція. Рекомендую”
“Спочатку я дуже не любив цю мережу, але з кожним роком вони стають все кращі і кращі! Свіжість овочів і фруктів, власна дуже смачна пекарня, хороші акції, власна кава, а тепер ще і pets friendly стали, молодці!”
“Дуже хороший магаз та працівники, купую тут протягом 10 років”
“На стелажах велика к-сть продукції, все завжди можна знайти, гарантовані якісні і свіжі продукти. Касири привітні і швидкі. Молодці!”
“Видалила попередній відгук з зауваженнями до магазину, бо як на мене - виправили усе. Тепер у магазині чисто (справді добре слідкують за чистотою), багато товару. Зазвичай акційні фрукти/овочі розбирають до 12:00. Приємний персонал, черги невеликі. Рекомендую!”
“Доволі непоганий магазин- є все, що потрібно. Радують постійні акції та знижки. Особисто для мене великим плюсом є бочка з водою, де можна набрати води в бутлі і оплатити на касі. Оскільки я зазвичай розраховуюсь карткою, було дуже незручно знімати з банкомату гроші, розмінювати їх, щоб могти набрати води в якомусь автоматі. Завдяки "Близенько" змогла вирішити ту проблему і зараз за питну воду можу теж розрахуватись карткою на касі) З мінусів - вузькі проходи, де тяжко розминутись двом людям а також відсутність деяких позицій по фруктах чи овочах у вечірній час- буває, що не лишається зелені (рукола, салат, петрушка) після 6-ї вечора.”
“Хороший магазвн, є все що потрібно!!”
“Непоганий магазинчик, як на таку площу. Загалом все на рівні, як в мережі "Близенько": вигляд, асортимент, ціни та обслуговування. Оцінюю на тверде добре, але ставимо п'ять з мінусом для росту і розвитку.”
“Магазин “Близенько” — це місце, де завжди відчуваєш себе як вдома. Тут працюють щирі й турботливі люди, які ставляться до покупців з повагою і увагою. Колектив — наче одна дружна сім’я, і це одразу відчувається по атмосфері. Так, бувають моменти, коли є черга — але це лише тому, що магазин улюблений і має багато постійних клієнтів. Я знаю, що працівники завжди стараються на максимум, і якщо десь не відкрили касу — значить є на те причина, а не байдужість. Дякую всім за вашу працю — ви молодці!”
“Найулюбленіших магазин! Зручно - все є. Продукція свіжа. А касири просто чудові люди! Особливо Анастасія - завжди приємно і швидко обслуговує. Останнім часом візити у цей магазин замінили походи до супермаркету, бо близько до дому і у магазині я можу знайти все, що мені потрібно. Молодці! Дякую за комфорт і чудовий персонал.”
“Чудовий магазин, зручне розташування, красива і привітна директорка) Працівники завжди раді допомогти і посприяти у пошуку потрібного товару. Кожного ранку є можливість купити свіжий хліб. Постійні акції і наявність польських товарів роблять цей магазин особливим !!!”
“З нагоди заходження мережі Близенько до Івано-Франківська декілька побажань та рекомендацій до Вашого керівництва: у Франківську була мережа Вопак, кілька років назад, не витримавши конкуренції з АТБ, вийшли з міста, і зараз по всьому Франківську пустують їх занедбані торгові площі. Було б добре, щоб Ваша мережа зайняла ці приміщення і замінила Вопак для міста. А відносно конкуренції з АТБ - важливо щоб у Близенько були невисокі ціни та ввічливий, привітний персонал з красивою львівською мовою :) - для Франківська це надважливо для розвитку мережі, бо люди вже змучились від зверхніх, хамовитих, маловихованих приватників-селюків з невиправдано високими цінами. Бажаю Вам розвитку та процвітання в Івано-Франківську, та успішної конкуренції з АТБ, з повагою. П.С. Кілька адрес пустуючих приміщень бувшого Вопака в Івано-Франківську: Тролейбусна 1 Надрічна 1 Галицька 67 Чорновола 98 Привокзальна 9 Вовчинецька 34”
“Дуже свіжий й натуральний хліб!”