Огляд каталогу
- 1,565 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 1565 результатів
Перегляньте internetcafe у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,565 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 548,482 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає internetcafe з таких міст як Львів, Стрий, Трускавець, Дрогобич, Шептицький та інших міст.
“Смачна їжа і напої( особливо рекомендую спробувати бельгійські вафлі з яблуками) а також приємні дівчата.”
“Дуже смачна кава) Марія професійно ставиться до своєї роботи”
“Якби щодня тут не пив каву, то став би мільйонером. Але для чого ті мільйони, коли життя без кави?”
“Ооо, обожнюю це місце, привітні власники які ще й баристи. Завжди приємна атмосфера і найсмачніша кава. Місце зустрічі - запрошую!)”
“Дуже круте обслуговування, приємна атмосфера! 10/10”
“Кафе розміщене неподалік водоспаду. Дуже смачна домашня кухня. Господар дбає про якість. Юшка з білих грибів. Дуже смачна. Ще рекомендую вареники з чорницею. Є приблизно 6 альтанок. Модна пообідати навіть великою туристичною групою. Є гамак. Можна купити настоянки, сік, квас.”
“Дуже сподобалося! Смачні напої, приємна атмосфера, все класно!”
“Це мабуть одне з найулюбленіших місць у Львові. Дуже смачна кава, просто неймовірні десерти. Дружній персонал, люди люблять свою справу та клієнтів. Особлива подяка власниці, вона створила не просто кавʼярню , а тепле місце, де завжди смачно і затишно. ❤️”
“Затишна часточка старого Львова у тихому, одноманітному і трохи нудному мікрорайоні Рясне. Баріста Соломія просто чудова людина. Однозначно рекомендую заклад.”
“Дівчата, яка я вам вдячна моя сама улюблена кава у Львові. Віра ❤️завжди ідеальна кава , нова бариста Тетяна так само все добре . Ідеальна атмосфера, дуже гарний підхід до клієнтів дзендзик - ви найкращі ! Завжди іду до них на каву коли у Львові”
“Дуже смачна кава, давно такої не пила! Дівчатка готують її з душею, завжди усміхнені та приємні. Атмосфера класна, хочеться повертатися знову ❤️”
“Чудові торти та бездоганне обслуговування! Замовляла кексики до Дня закоханих, а слідом торт на День Народження. Все на вищому рівні: вчасно, красиво, а головне — неймовірно смачно! Рада, що знайшла вас, і точно будемо замовляти ще!”
“Меню - є з чого вибирати. Англійський сніданок був смачний. Затишку, як такого під шум стрижки під машинку трохи зникає, але дуже зручно одразу випити кави, поснідати це плюс.”
“Прямо супер знахідка(я рідко пишу відгуки, але тут захотілось)) дуже смачний обід, приємні ціни(обід 200 гривень), так ще й затишне атмосферне місце і класна музика. Це все - 15хв від вокзалу, дуже зручно))”
“Неймовірне миле місце, баристи-сонечка і комфортна атмосфера :) Дуже радує бачити такі якісні простори, які формують місто і містян! А ще й дуже смачна кава з широким вибором всього, що ці ваші хіпстери навигадували)”
“Чудове місце, щоб по дорозі зупинитись і випити горнятко кави. Єдиний недолік, як на мене, не вистачає вказівників, якіб зазделегіть попереджали водія про таку круту локацію. Смаяна кава, та різновид тістечок і круасанів. Також є можливість придбати вареники і пельмені.”
“Найсмачніша кава, яку я коли-небудь куштувала. А десерти - не відірватись. Бариста Аня дуже уважна і завжди допоможе з вибором кави і до кави. Рекомендую!!!”
“Реально мабуть найсмачніша кава в Східниці. А десерт Кремова Картопля - то щось, таке різноманіття смаків, що очі розбігаються, хочеться скуштувати всі іповертаюсь за цим регулярно”
“Все сподобалось.Привітна адміністратор і смачні комплексні обіди.”
“Кава реально смачна. Відверто кажучи дуже здивований) Є термінал для оплати картою. Знаходиться одразу біля каси заповідника”
“Дуже смачно і дуже не дорого ! Атмосфера 90-00х і це так вирізняється на тлі інших Львівських закладів, раджу відвідати для отримання додаткового експірієнсу ☺️”
“Дуже смачна кава, великий асортимент напоїв, привітний персонал”
“Завжди привітний персонал, суперсмачні страви і чудові напої. Хоча у булочці з чорницею і кремом крему не знайшлось! Ціни немалі. Настільки припало нам це затишне місце до душі, що нікуди більше в центрі не ходимо.”
“Дуже дякую закладу за такий обід, це реально було дуже смачно та неперевершено”
“Ось і я, нарешті, попала в таємну Flat5. Спробувала дуже смачний сінабон з тірамісу. Між іншим, сінабон спробувала перший раз в житті)). Він був надзвичайно смачним. І до нього арахісове капучино. Було смачно. З мінусів те, що капучино було ледь тепле. Дуже сподобався дворик. В самому закладі є маски Сальвадора Далі і можете себе відчути ним на пару хвилин)). А, взагалі, місце затишне і крутезне. Дуже подобаються такі потаємні дворики, про які не всі знають. В закладі працюють приємні і відкриті люди.”
“Гарний сервіс, смачна їжа і кавуся, але більшість часу я втикав на офігенний артбук по the last of us part 2. Раджу всім гікам, типу мене, завітати)”
“Дуже затишний заклад, з чудовим та привітним персоналом. Кава смачна, все охайно та чисто, можна гарно відпочити або взяти каву з собою.”
“Фантастичний заклад, дуже привітний персонал, а кухня... Кухня це щось особливе, навіть комплексний обід приготували і подали на найвищому рівні)))) ну і смак страв на висоті. Особливо вдячний за крем суп зі шпинатом ))”
“Шикарна, хоч і невеличка кав'ярня з дуууже смачною кавою☕ Гарний вибір як самої кави, так і кавових напоїв, є різноманітні цікаві десертики. Оформлення закладу - бомба. Дуже затишна атмосфера. Головний мінус - безсовісні фрілансери, які займають столики і з одним горням кави сидять декілька годин.”
“Нове улюблене місце. Надзвичайно смачне какао, круасани дуже смачні, майже як у Франції, от чесно. Невимушена атмосфера, приємна музика тиха, багато книг і гарний дизайн. Ціни чудові, все чисте та продезинфіковане. Однозначно рекомендую.”